Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Klubska liga TKD kluba Monter - 2. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje A -24
Mlađe kadetkinje A -27
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađe kadetkinje A -33
Mlađe kadetkinje A -36
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađe kadetkinje A -43
Mlađe kadetkinje A -47
Mlađe kadetkinje A -51
Mlađe kadetkinje A +51
Mlađe kadetkinje A -24
1025
6
1
ASTRA BAKALIĆ JUŠIĆ (MONTR)
7
3
ANA TALAJA (MONTR)
Medalists
1. ANA TALAJA, Monter
2. ASTRA BAKALIĆ JUŠIĆ, Monter
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A -27
1010
11
13
PETRA VUČIČIĆ (MONTR)
85
2
MIRTA VUŠKOVIĆ (ENERGY)
1011
2
2
MIA PERIĆ (MONTR)
103
12
NIKOLINA MAŠKOVIĆ (KOCUNAR)
1029
11
0
PETRA VUČIČIĆ (MONTR)
103
2
NIKOLINA MAŠKOVIĆ (KOCUNAR)
Medalists
1. NIKOLINA MAŠKOVIĆ, KOCUNAR
2. PETRA VUČIČIĆ, Monter
3. MIA PERIĆ, Monter
3. MIRTA VUŠKOVIĆ, TK ENERGY
Mlađe kadetkinje A -30
1003
4
1
LEA VOJNA PRIŽMIĆ (MONTR)
37
3
LEA JURENIĆ (MONTR)
76
SARA SCHMIDT MANDIĆ (ST KWAN)
56
PETRA BAŠIĆ (MONTR)
1
EMA ČOVIĆ (MONTR)
1019
37
4
LEA JURENIĆ (MONTR)
76
2
SARA SCHMIDT MANDIĆ (ST KWAN)
1020
56
8
PETRA BAŠIĆ (MONTR)
1
0
EMA ČOVIĆ (MONTR)
1034
37
0
LEA JURENIĆ (MONTR)
56
1
PETRA BAŠIĆ (MONTR)
Medalists
1. PETRA BAŠIĆ, Monter
2. LEA JURENIĆ, Monter
3. EMA ČOVIĆ, Monter
3. SARA SCHMIDT MANDIĆ, St kwan
Mlađe kadetkinje A -33
1004
54
2
LUCIJA BIOČIĆ (MONTR)
101
1
MIHAELA KRIZMANIĆ (KOCUNAR)
57
JELENA ILJAZOVIĆ (MONTR)
66
KARLA KALINA (MONTR)
28
MARIJA RATKOVIĆ (MONTR)
1021
54
20
LUCIJA BIOČIĆ (MONTR)
57
13
JELENA ILJAZOVIĆ (MONTR)
1022
66
0
KARLA KALINA (MONTR)
28
6
MARIJA RATKOVIĆ (MONTR)
1035
54
6
LUCIJA BIOČIĆ (MONTR)
28
0
MARIJA RATKOVIĆ (MONTR)
Medalists
1. LUCIJA BIOČIĆ, Monter
2. MARIJA RATKOVIĆ, Monter
3. JELENA ILJAZOVIĆ, Monter
3. KARLA KALINA, Monter
Mlađe kadetkinje A -36
2003
98
2
ZORANA TULIĆ (KOCUNAR)
43
10
ANTEA MATKOVIĆ (MONTR)
73
KIRA PRIŽMIĆ BOBIĆ (ST KWAN)
15
MIA BEGIĆ (MONTR)
95
VANDA RAJIĆ BOŽIĆ (KOCUNAR)
2022
43
21
ANTEA MATKOVIĆ (MONTR)
73
0
KIRA PRIŽMIĆ BOBIĆ (ST KWAN)
2023
15
23
MIA BEGIĆ (MONTR)
95
0
VANDA RAJIĆ BOŽIĆ (KOCUNAR)
2036
43
8
ANTEA MATKOVIĆ (MONTR)
15
4
MIA BEGIĆ (MONTR)
Medalists
1. ANTEA MATKOVIĆ, Monter
2. MIA BEGIĆ, Monter
3. KIRA PRIŽMIĆ BOBIĆ, St kwan
3. VANDA RAJIĆ BOŽIĆ, KOCUNAR
Mlađe kadetkinje A -39
2012
96
6
ŽELJKA ERAKOVIĆ (KOCUNAR)
34
15
KRISTINA STRIZREP (MONTR)
5
LARA GRBAC (MONTR)
2030
34
11
KRISTINA STRIZREP (MONTR)
5
2
LARA GRBAC (MONTR)
Medalists
1. KRISTINA STRIZREP, Monter
2. LARA GRBAC, Monter
3. ŽELJKA ERAKOVIĆ, KOCUNAR
3. ----
Mlađe kadetkinje A -43
2013
89
0
KARLA KUŠTRE (ENERGY)
12
0
PAULA DOMAZET (MONTR)
2014
83
20
TONKA ĆALETA (MONTR)
82
0
ANA PAOLA SVAGUŠA (MONTR)
2031
89
24
KARLA KUŠTRE (ENERGY)
83
4
TONKA ĆALETA (MONTR)
Medalists
1. KARLA KUŠTRE, TK ENERGY
2. TONKA ĆALETA, Monter
3. ----
3. ANA PAOLA SVAGUŠA, Monter
Mlađe kadetkinje A -47
2015
109
7
IRIS BATUROVIĆ (KOCUNAR)
90
20
MATEA ŠOLIĆ (ENERGY)
112
TONKA RADANOVIĆ (ENERGY)
2032
90
20
MATEA ŠOLIĆ (ENERGY)
112
0
TONKA RADANOVIĆ (ENERGY)
Medalists
1. MATEA ŠOLIĆ, TK ENERGY
2. TONKA RADANOVIĆ, TK ENERGY
3. IRIS BATUROVIĆ, KOCUNAR
3. ----
Mlađe kadetkinje A -51
2016
115
22
LUCIJA VUKOVIĆ (ST KWAN)
46
18
LUCIJA STRUNJE (MONTR)
2017
18
18
MIA PIRAGIĆ (MONTR)
94
8
EMA PERIĆ (KOCUNAR)
2033
115
14
LUCIJA VUKOVIĆ (ST KWAN)
18
6
MIA PIRAGIĆ (MONTR)
Medalists
1. LUCIJA VUKOVIĆ, St kwan
2. MIA PIRAGIĆ, Monter
3. LUCIJA STRUNJE, Monter
3. EMA PERIĆ, KOCUNAR
Mlađe kadetkinje A +51
2004
30
12
KARLA LONČAR (MONTR)
31
3
SARA ČOKLJAT (MONTR)
17
ANDREA DOMAZET (MONTR)
2005
67
12
PETRA AMIŽIĆ (MONTR)
69
6
LARA ANĐELIĆ (ST KWAN)
9
PETRA KULIĆ (MONTR)
2024
30
12
KARLA LONČAR (MONTR)
17
11
ANDREA DOMAZET (MONTR)
2025
67
20
PETRA AMIŽIĆ (MONTR)
9
0
PETRA KULIĆ (MONTR)
2037
30
0
KARLA LONČAR (MONTR)
67
4
PETRA AMIŽIĆ (MONTR)
Medalists
1. PETRA AMIŽIĆ, Monter
2. KARLA LONČAR, Monter
3. PETRA KULIĆ, Monter
3. ANDREA DOMAZET, Monter