Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Lee Kwangbae Jastreb Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadetkinje A -33
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A -59
Kadetkinje A +59
Kadetkinje A -33
E044
118
0
PAULA DATKOVIĆ (NOVALJA)
370
13
NIKA KOLAREK (PANTERA)
Medalists
1. NIKA KOLAREK, Pantera
2. PAULA DATKOVIĆ, Novalja
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -37
D036
73
13
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
287
4
ELA SEKUŠAK (JASTREB)
Medalists
1. PATRICIA BUČAR, Sutla Šenkovec
2. ELA SEKUŠAK, Jastreb
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -41
D037
450
3
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
515
2
IVANA ARELIĆ (ORI)
Medalists
1. IVONA STRAŠĆEK, Jastreb
2. IVANA ARELIĆ, Orion
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -44
D007
585
15
SILVIJA JOVIĆ (FOX)
551
2
EMA SARTA (METALC)
379
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
111
ENA VEVEREC (BIST)
232
LANA TEKIĆ (KORYOVŽ)
D027
585
5
SILVIJA JOVIĆ (FOX)
379
4
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
D028
111
17
ENA VEVEREC (BIST)
232
0
LANA TEKIĆ (KORYOVŽ)
D045
585
0
SILVIJA JOVIĆ (FOX)
111
9
ENA VEVEREC (BIST)
Medalists
1. ENA VEVEREC, Bistra
2. SILVIJA JOVIĆ, Fox
3. LANA TEKIĆ, Koryo Varaždin
3. NIKA TUMBRI, Tigar Zagreb
Kadetkinje A -47
C004
288
1
KARLA KIRIN (JASTREB)
87
8
PETRA MIŠKULIN (FOX)
418
IRIS DINKOVIĆ (MED)
C005
68
0
MARA MARŽIĆ (TKSUŠAK)
542
0
LAURA BJELIČIĆ (OSVI)
583
RENEE KULEŠ (FOX)
C026
87
6
PETRA MIŠKULIN (FOX)
418
4
IRIS DINKOVIĆ (MED)
C027
542
0
LAURA BJELIČIĆ (OSVI)
583
13
RENEE KULEŠ (FOX)
C043
87
4
PETRA MIŠKULIN (FOX)
583
5
RENEE KULEŠ (FOX)
Medalists
1. RENEE KULEŠ, Fox
2. PETRA MIŠKULIN, Fox
3. LAURA BJELIČIĆ, Osvit
3. IRIS DINKOVIĆ, Medvedgrad
Kadetkinje A -51
C006
291
2
MIA VEKIĆ (JASTREB)
197
6
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
C007
573
4
ANTONELA ABRAMOVIĆ (OTOK)
564
0
BARBARA TARANDEK (VG)
C008
24
12
LETIZIA POGGIO (ANTONIO)
437
0
BARBARA MARINOVIĆ (KNVINOG)
C009
539
10
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
61
9
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
C028
197
5
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
573
3
ANTONELA ABRAMOVIĆ (OTOK)
C029
24
12
LETIZIA POGGIO (ANTONIO)
539
4
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
C044
197
1
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
24
13
LETIZIA POGGIO (ANTONIO)
Medalists
1. LETIZIA POGGIO, Centro Taekwondo Alessandria
2. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
3. ANTONELA ABRAMOVIĆ, Taekwondo klub OTOK
Kadetkinje A -55
D016
416
11
NIKA KLEPAC (MED)
119
6
MATEA FUMIĆ (BIST)
D017
191
3
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
488
0
KARLA KLAUDIA KVESIĆ (JASTREB)
D039
416
1
NIKA KLEPAC (MED)
191
0
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
Medalists
1. NIKA KLEPAC, Medvedgrad
2. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. MATEA FUMIĆ, Bistra
3. KARLA KLAUDIA KVESIĆ, Jastreb
Kadetkinje A -59
B001
344
12
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
403
3
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
B002
23
8
SONIA PUPPO (ANTONIO)
133
5
ZSUZSANNA LESTYAN GODA (TAJFUN)
B003
444
0
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
485
1
LARA PRIGLED (OSVI)
323
KAROLÍNA MRAVCOVÁ (FALCON)
B022
344
5
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
23
4
SONIA PUPPO (ANTONIO)
B023
485
10
LARA PRIGLED (OSVI)
323
9
KAROLÍNA MRAVCOVÁ (FALCON)
B041
344
3
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
485
1
LARA PRIGLED (OSVI)
Medalists
1. DORA MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
2. LARA PRIGLED, Osvit
3. SONIA PUPPO, Centro Taekwondo Alessandria
3. KAROLÍNA MRAVCOVÁ, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Kadetkinje A +59
B004
516
1
NIKA MALEC (DUBRAVA)
213
0
LUCIJA SMAILA (TKSUŠAK)
B005
465
0
DARIJA ZELJKO (JASTREB)
568
0
LUCIJA MEDARIĆ (VG)
B006
177
5
MATEA BEGIĆ (NA)
522
1
TAMARA VRKIĆ (JASTREB)
316
ANA STOJANOVIĆ (SPRTUS)
B024
516
6
NIKA MALEC (DUBRAVA)
465
10
DARIJA ZELJKO (JASTREB)
B025
177
6
MATEA BEGIĆ (NA)
316
9
ANA STOJANOVIĆ (SPRTUS)
B042
465
8
DARIJA ZELJKO (JASTREB)
316
4
ANA STOJANOVIĆ (SPRTUS)
Medalists
1. DARIJA ZELJKO, Jastreb
2. ANA STOJANOVIĆ, SPIRITUS
3. NIKA MALEC, Dubrava
3. MATEA BEGIĆ, Taekwondo klub Našice