Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Lee Kwangbae Jastreb Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniorke -46
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke -46
D038
362
0
MAGDALENA MIHELČIĆ (FUTURA)
477
0
PAOLA STRAŠĆEK (JASTREB)
Medalists
1. PAOLA STRAŠĆEK, Jastreb
2. MAGDALENA MIHELČIĆ, Futura
3. ----
3. ----
Juniorke -49
C022
136
0
LUCIJA RAIĆ KNEŽEVIĆ (TKTRNJE)
586
19
DIANA BIZJAK (FOX)
C023
592
14
MILICA STUPAR (KOZARA)
327
2
AHMEDINA JAŠARAGIĆ (PANTAR)
C041
586
12
DIANA BIZJAK (FOX)
592
0
MILICA STUPAR (KOZARA)
Medalists
1. DIANA BIZJAK, Fox
2. MILICA STUPAR, TKD/Kozara/ Prijedor
3. LUCIJA RAIĆ KNEŽEVIĆ, TK TRNJE
3. AHMEDINA JAŠARAGIĆ, TKD PANTAR
Juniorke -52
B034
505
3
MATEA KOLOVRAT (IM)
89
0
ENA ŠIMUNIĆ (FOX)
Medalists
1. MATEA KOLOVRAT, Imotski
2. ENA ŠIMUNIĆ, Fox
3. ----
3. ----
Juniorke -55
B020
4
9
MICHELLE KOVALENKO (1SAMUEL)
520
2
MIHAELA BARIŠA (JASTREB)
B021
325
2
NUSA URNAUT (TKD KBK)
510
7
MATEJA ĆOSIĆ (JASTREB)
B040
4
12
MICHELLE KOVALENKO (1SAMUEL)
510
0
MATEJA ĆOSIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MICHELLE KOVALENKO, A.S.D. TAEKWONDO CITTA' DEL PIAVE
2. MATEJA ĆOSIĆ, Jastreb
3. MIHAELA BARIŠA, Jastreb
3. NUSA URNAUT, TKD-KBK-MARIBOR
Juniorke -59
A006
173
1
KATARINA GRGURIĆ (GROBNIK)
587
13
SARA GELENČER (FOX)
A007
479
25
MARIJA FRKLIĆ (JASTREB)
350
1
LUCIJA BLAŽEKOVIĆ (DUBRAVA)
A008
498
0
NORA GEGAJ (BES)
481
0
ERNA DŽANIĆ (JASTREB)
208
MIA MATAIĆ (ZTŠ)
A026
587
7
SARA GELENČER (FOX)
479
4
MARIJA FRKLIĆ (JASTREB)
A027
481
1
ERNA DŽANIĆ (JASTREB)
208
3
MIA MATAIĆ (ZTŠ)
A039
587
13
SARA GELENČER (FOX)
208
3
MIA MATAIĆ (ZTŠ)
Medalists
1. SARA GELENČER, Fox
2. MIA MATAIĆ, Zagrebačka Taekwondo Škola
3. MARIJA FRKLIĆ, Jastreb
3. ERNA DŽANIĆ, Jastreb
Juniorke -63
A013
550
1
ANA SORO (TKTRNJE)
178
19
MATEA OREŠKOVIĆ (NA)
A014
351
24
ANA BULIĆ (DUBRAVA)
397
20
KRISTINA VALIĆ (DRENOVA)
A032
178
5
MATEA OREŠKOVIĆ (NA)
351
15
ANA BULIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. ANA BULIĆ, Dubrava
2. MATEA OREŠKOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. KRISTINA VALIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. ANA SORO, TK TRNJE