Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
MALA OLIMPIJADA 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"NUR"
"SPARTAK" Prijedor
"ZVORNIK"
Balkana Mrkonjic Grad
BROD
BUGOJNO
DERVENTA
Dragon
JOPA
Karlovac
Kobra
Ljubija-Prijedor
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
RUGVICA
SOKOL
START
Taekwondo Akademija Tesanj - Sije
TIM BOSNA
TKD/Kozara/ Prijedor
WOLF
ZLATNI LJILJANI
Zrenjanin
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Pioniri +44
Pionirke -31
Pionirke -36
Kadeti A -49
Kadeti B -45
Mali olimpijci -27
Pioniri +44
B022
370
6
MARKO PILIPOVIĆ (KOZARA)
300
3
NIJAZ KUNOVAC (TKDNGS)
B023
154
1
SRĐAN TOMIĆ (BALKANA)
472
4
BILAL PEHILJ (TKDOLC)
B024
408
12
MAKSIM BOJIC (KOZARA)
431
0
DAVID VOJAKOVIC (SOKOL)
218
TARIK RAŠAK (BUGOJNO)
B025
484
0
MARKO PETROVIC (KOZARA)
468
3
SAŠA PERKIĆ (ZLJBIH)
B026
219
13
UBEJD DŽEVAHIRIĆ (BUGOJNO)
278
3
ARMIN POPARA (TKDOLC)
B027
188
1
SEDMIR POZULJEVIĆ (DERVENT)
416
8
ŽARKO DRAGIĆ (SOKOL)
316
IMAD LISICA (TKDNGS)
B052
370
7
MARKO PILIPOVIĆ (KOZARA)
472
2
BILAL PEHILJ (TKDOLC)
B053
408
5
MAKSIM BOJIC (KOZARA)
218
1
TARIK RAŠAK (BUGOJNO)
B054
468
0
SAŠA PERKIĆ (ZLJBIH)
219
13
UBEJD DŽEVAHIRIĆ (BUGOJNO)
B055
416
12
ŽARKO DRAGIĆ (SOKOL)
316
0
IMAD LISICA (TKDNGS)
B070
370
7
MARKO PILIPOVIĆ (KOZARA)
408
6
MAKSIM BOJIC (KOZARA)
B071
219
16
UBEJD DŽEVAHIRIĆ (BUGOJNO)
416
0
ŽARKO DRAGIĆ (SOKOL)
B079
370
0
MARKO PILIPOVIĆ (KOZARA)
219
10
UBEJD DŽEVAHIRIĆ (BUGOJNO)
Medalists
1. UBEJD DŽEVAHIRIĆ, BUGOJNO
2. MARKO PILIPOVIĆ, TKD/Kozara/ Prijedor
3. ŽARKO DRAGIĆ, SOKOL
3. MAKSIM BOJIC, TKD/Kozara/ Prijedor
Pionirke -31
C006
375
9
SOFIJA KRAGULJ (KOZARA)
119
8
NATASA DJUKIC (JOP)
454
ADNA DŽIN (START)
216
SARA PIDRO (BUGOJNO)
131
ADRIJANA JAKIC (LJUBIJA)
C034
375
8
SOFIJA KRAGULJ (KOZARA)
454
12
ADNA DŽIN (START)
C035
216
13
SARA PIDRO (BUGOJNO)
131
0
ADRIJANA JAKIC (LJUBIJA)
C058
454
3
ADNA DŽIN (START)
216
15
SARA PIDRO (BUGOJNO)
Medalists
1. SARA PIDRO, BUGOJNO
2. ADNA DŽIN, START
3. ADRIJANA JAKIC, Ljubija-Prijedor
3. SOFIJA KRAGULJ, TKD/Kozara/ Prijedor
Pionirke -36
B033
393
10
NIKOLINA DAMJANOVIC (KOZARA)
217
7
ŠADIJA MAŠIĆ (BUGOJNO)
B034
5
10
MILICA CADJO (LJUBIJA)
438
6
HANA ŽIKO (ZLJBIH)
B035
309
0
IRA GRGIĆ (TKDNGS)
452
13
MARIJA ERIC (SOKOL)
182
IVA DRAGOJEVIC (LJUBIJA)
B060
393
0
NIKOLINA DAMJANOVIC (KOZARA)
5
9
MILICA CADJO (LJUBIJA)
B061
452
15
MARIJA ERIC (SOKOL)
182
0
IVA DRAGOJEVIC (LJUBIJA)
B074
5
3
MILICA CADJO (LJUBIJA)
452
11
MARIJA ERIC (SOKOL)
Medalists
1. MARIJA ERIC, SOKOL
2. MILICA CADJO, Ljubija-Prijedor
3. IVA DRAGOJEVIC, Ljubija-Prijedor
3. NIKOLINA DAMJANOVIC, TKD/Kozara/ Prijedor
Kadeti A -49
D030
419
4
AHMED BULJUBAŠIĆ (ZLJBIH)
214
6
ABDULKERIM JAŠAREVIĆ (BUGOJNO)
453
BOJAN MILIĆ (SRBIJA)
D045
214
10
ABDULKERIM JAŠAREVIĆ (BUGOJNO)
453
12
BOJAN MILIĆ (SRBIJA)
Medalists
1. BOJAN MILIĆ, Zrenjanin
2. ABDULKERIM JAŠAREVIĆ, BUGOJNO
3. AHMED BULJUBAŠIĆ, ZLATNI LJILJANI
3. ----
Kadeti B -45
C001
175
0
POPOVIĆ LUKA (SRBIJA)
227
0
MARIO KNEŽEVIĆ (TK BROD)
432
EDAD ŽIKO (ZLJBIH)
397
HARUN ŠKULJ (TKD NUR)
310
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
220
ISMAIL BULJUBAŠIĆ (BUGOJNO)
482
TOMISLAV DUJMIĆ (TK BROD)
447
LUKA BLAGOJEVIC (SOKOL)
208
MATIJA MIŠKOVIĆ (TKD KAR)
C022
175
4
POPOVIĆ LUKA (SRBIJA)
432
2
EDAD ŽIKO (ZLJBIH)
C023
397
2
HARUN ŠKULJ (TKD NUR)
310
16
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
C024
220
0
ISMAIL BULJUBAŠIĆ (BUGOJNO)
482
0
TOMISLAV DUJMIĆ (TK BROD)
C025
447
4
LUKA BLAGOJEVIC (SOKOL)
208
9
MATIJA MIŠKOVIĆ (TKD KAR)
C048
175
3
POPOVIĆ LUKA (SRBIJA)
310
5
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
C049
220
16
ISMAIL BULJUBAŠIĆ (BUGOJNO)
208
15
MATIJA MIŠKOVIĆ (TKD KAR)
C065
310
12
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
220
11
ISMAIL BULJUBAŠIĆ (BUGOJNO)
Medalists
1. AMAR HADŽAGIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. ISMAIL BULJUBAŠIĆ, BUGOJNO
3. POPOVIĆ LUKA, Zrenjanin
3. MATIJA MIŠKOVIĆ, Karlovac
Mali olimpijci -27
A.007
282
5
MUHAMED HUREM (TKDOLC)
80
4
MAKSIM STOJANOVIC (LJUBIJA)
A.008
167
3
LUKA TOPALOVIĆ (DERVENT)
441
15
AHMED BEGOVAC (TKD NUR)
A.009
358
4
JOVAN STOJANOVIĆ (KOZARA)
136
13
SAVO LUČIĆ (DERVENT)
339
NEMANJA GLIGOREVIC (SOKOL)
A.010
233
6
MILAN SANDIC (ZNKRS)
141
11
ELDIN MUMINOVIC (TKDS)
164
ANDREJ DUŠANIĆ (DERVENT)
A.011
113
12
LUKA BODIROGIC (JOP)
203
0
DARIS ALIHODŽIĆ (SOKOL)
222
NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO)
A.029
282
8
MUHAMED HUREM (TKDOLC)
441
7
AHMED BEGOVAC (TKD NUR)
A.030
136
3
SAVO LUČIĆ (DERVENT)
339
4
NEMANJA GLIGOREVIC (SOKOL)
A.031
141
15
ELDIN MUMINOVIC (TKDS)
164
0
ANDREJ DUŠANIĆ (DERVENT)
A.032
113
9
LUKA BODIROGIC (JOP)
222
3
NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO)
A.057
282
4
MUHAMED HUREM (TKDOLC)
339
7
NEMANJA GLIGOREVIC (SOKOL)
A.058
141
7
ELDIN MUMINOVIC (TKDS)
113
14
LUKA BODIROGIC (JOP)
A.075
339
4
NEMANJA GLIGOREVIC (SOKOL)
113
6
LUKA BODIROGIC (JOP)
Medalists
1. LUKA BODIROGIC, JOPA
2. NEMANJA GLIGOREVIC, SOKOL
3. ELDIN MUMINOVIC, Taekwondo Akademija Tesanj - Sije
3. MUHAMED HUREM, Olimpic Sarajevo