Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
MALA OLIMPIJADA 2015
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"NUR"
"SPARTAK" Prijedor
"ZVORNIK"
Balkana Mrkonjic Grad
BROD
BUGOJNO
DERVENTA
Dragon
JOPA
Karlovac
Kobra
Ljubija-Prijedor
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
RUGVICA
SOKOL
START
Taekwondo Akademija Tesanj - Sije
TIM BOSNA
TKD/Kozara/ Prijedor
WOLF
ZLATNI LJILJANI
Zrenjanin
TEŽA/LETO
Kadeti B -33
Kadeti B -37
Mali olimpijci -25
Kadeti B -33
C028
311
16
MAK ORUČEVIĆ (TKDNGS)
266
0
LUKA BEKIĆ (KOBRABL)
C029
285
2
MATEJ BOGELJIC (TIM BOS)
87
0
ANDREJ BJELOŠEVIĆ (DERVENT)
C055
311
11
MAK ORUČEVIĆ (TKDNGS)
285
14
MATEJ BOGELJIC (TIM BOS)
Dobitniki medalj
1. MATEJ BOGELJIC, TIM BOSNA
2. MAK ORUČEVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ANDREJ BJELOŠEVIĆ, DERVENTA
3. LUKA BEKIĆ, Kobra
Kadeti B -37
C013
187
2
DANIJEL GRUBAČ (KOBRABL)
155
14
VASILIJE RADIĆ (BALKANA)
54
ĐORĐE REPIJA (DERVENT)
C014
111
7
MILAN KOPRIVICA (JOP)
394
5
VIKTOR POTKOLNJAK (KOZARA)
156
GRIGORIJE RADIĆ (BALKANA)
C040
155
9
VASILIJE RADIĆ (BALKANA)
54
0
ĐORĐE REPIJA (DERVENT)
C041
111
3
MILAN KOPRIVICA (JOP)
156
5
GRIGORIJE RADIĆ (BALKANA)
C061
155
9
VASILIJE RADIĆ (BALKANA)
156
7
GRIGORIJE RADIĆ (BALKANA)
Dobitniki medalj
1. VASILIJE RADIĆ, Balkana Mrkonjic Grad
2. GRIGORIJE RADIĆ, Balkana Mrkonjic Grad
3. ĐORĐE REPIJA, DERVENTA
3. MILAN KOPRIVICA, JOPA
Mali olimpijci -25
A.004
267
1
NJEGOŠ MALEVIĆ (KOBRABL)
245
8
OGNJEN KOVAČEVIĆ (SOKOL)
357
LAZAR ČELICA (KOZARA)
A.005
467
0
DENAJ MAŠIĆ (ZLJBIH)
295
0
AMAR VRANEŠIĆ (TKDNGS)
135
GABRIJEL ĐURIČIĆ (DERVENT)
A.006
47
0
ANDREJ PAVLOVIĆ (DERVENT)
466
0
ALI TALHA OSCUBAN (ZLJBIH)
297
ARSLAN SALIHOVIĆ (TKDNGS)
323
EDIN CORIC (START)
444
OGNJEN KOPUZ (BALKANA)
A.025
245
6
OGNJEN KOVAČEVIĆ (SOKOL)
357
1
LAZAR ČELICA (KOZARA)
A.026
467
9
DENAJ MAŠIĆ (ZLJBIH)
135
13
GABRIJEL ĐURIČIĆ (DERVENT)
A.027
466
12
ALI TALHA OSCUBAN (ZLJBIH)
297
0
ARSLAN SALIHOVIĆ (TKDNGS)
A.028
323
9
EDIN CORIC (START)
444
0
OGNJEN KOPUZ (BALKANA)
A.055
245
9
OGNJEN KOVAČEVIĆ (SOKOL)
135
1
GABRIJEL ĐURIČIĆ (DERVENT)
A.056
466
8
ALI TALHA OSCUBAN (ZLJBIH)
323
0
EDIN CORIC (START)
A.074
245
5
OGNJEN KOVAČEVIĆ (SOKOL)
466
0
ALI TALHA OSCUBAN (ZLJBIH)
Dobitniki medalj
1. OGNJEN KOVAČEVIĆ, SOKOL
2. ALI TALHA OSCUBAN, ZLATNI LJILJANI
3. GABRIJEL ĐURIČIĆ, DERVENTA
3. EDIN CORIC, START