Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
MALA OLIMPIJADA 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"NUR"
"SPARTAK" Prijedor
"ZVORNIK"
Balkana Mrkonjic Grad
BROD
BUGOJNO
DERVENTA
Dragon
JOPA
Karlovac
Kobra
Ljubija-Prijedor
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
RUGVICA
SOKOL
START
Taekwondo Akademija Tesanj - Sije
TIM BOSNA
TKD/Kozara/ Prijedor
WOLF
ZLATNI LJILJANI
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti A -49
Kadeti B -45
Kadetkinje B -41
Kadeti A -49
D030
419
4
AHMED BULJUBAŠIĆ (ZLJBIH)
214
6
ABDULKERIM JAŠAREVIĆ (BUGOJNO)
453
BOJAN MILIĆ (SRBIJA)
D045
214
10
ABDULKERIM JAŠAREVIĆ (BUGOJNO)
453
12
BOJAN MILIĆ (SRBIJA)
Osvajači medalja
1. BOJAN MILIĆ, Zrenjanin
2. ABDULKERIM JAŠAREVIĆ, BUGOJNO
3. AHMED BULJUBAŠIĆ, ZLATNI LJILJANI
3. ----
Kadeti B -45
C001
175
0
POPOVIĆ LUKA (SRBIJA)
227
0
MARIO KNEŽEVIĆ (TK BROD)
432
EDAD ŽIKO (ZLJBIH)
397
HARUN ŠKULJ (TKD NUR)
310
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
220
ISMAIL BULJUBAŠIĆ (BUGOJNO)
482
TOMISLAV DUJMIĆ (TK BROD)
447
LUKA BLAGOJEVIC (SOKOL)
208
MATIJA MIŠKOVIĆ (TKD KAR)
C022
175
4
POPOVIĆ LUKA (SRBIJA)
432
2
EDAD ŽIKO (ZLJBIH)
C023
397
2
HARUN ŠKULJ (TKD NUR)
310
16
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
C024
220
0
ISMAIL BULJUBAŠIĆ (BUGOJNO)
482
0
TOMISLAV DUJMIĆ (TK BROD)
C025
447
4
LUKA BLAGOJEVIC (SOKOL)
208
9
MATIJA MIŠKOVIĆ (TKD KAR)
C048
175
3
POPOVIĆ LUKA (SRBIJA)
310
5
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
C049
220
16
ISMAIL BULJUBAŠIĆ (BUGOJNO)
208
15
MATIJA MIŠKOVIĆ (TKD KAR)
C065
310
12
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
220
11
ISMAIL BULJUBAŠIĆ (BUGOJNO)
Osvajači medalja
1. AMAR HADŽAGIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. ISMAIL BULJUBAŠIĆ, BUGOJNO
3. POPOVIĆ LUKA, Zrenjanin
3. MATIJA MIŠKOVIĆ, Karlovac
Kadetkinje B -41
C053
174
6
KRISTINA VARGA (SRBIJA)
422
8
IMAN NALIĆ (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. IMAN NALIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. KRISTINA VARGA, Zrenjanin
3. ----
3. ----