Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Novi Grad Cup 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadeti B
Kadetkinje B
Vrtičanci A
Vrtičanke A
Vrtičanci B
Vrtičanke B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -39
Mlađi kadeti B -43
Mlađi kadeti B -47
Mlađi kadeti B -27
A007
62
8
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
93
5
ALI AHMED MIMIĆ (TKDNGS)
180
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
A033
62
6
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
180
16
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
Medalists
1. RAHIM TRTOVAC, Olimpic Sarajevo
2. GAO SAMED YUAN YANG, Olimpic Sarajevo
3. ALI AHMED MIMIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ----
Mlađi kadeti B -33
A008
192
0
AMIR CILOVIC (ZLJBIH)
128
10
MAK ORUČEVIĆ (TKDNGS)
189
JAHJA ČOLOVIĆ (TKDNGS)
A034
128
15
MAK ORUČEVIĆ (TKDNGS)
189
3
JAHJA ČOLOVIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. MAK ORUČEVIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. JAHJA ČOLOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. AMIR CILOVIC, ZLATNI LJILJANI
3. ----
Mlađi kadeti B -36
A001
95
24
BILAL MUJIĆ (TKDNGS)
4
14
AMIR PEHLIĆ (VOGOŠĆA)
167
ASHAB OMANOVIĆ (VOGOŠĆA)
65
AHMED HUREM (TKDOLC)
158
DANIN ŠKULJ (VOGOŠĆA)
A016
95
19
BILAL MUJIĆ (TKDNGS)
167
28
ASHAB OMANOVIĆ (VOGOŠĆA)
A017
65
1
AHMED HUREM (TKDOLC)
158
0
DANIN ŠKULJ (VOGOŠĆA)
A041
167
4
ASHAB OMANOVIĆ (VOGOŠĆA)
65
3
AHMED HUREM (TKDOLC)
Medalists
1. ASHAB OMANOVIĆ, VOGOŠĆA
2. AHMED HUREM, Olimpic Sarajevo
3. BILAL MUJIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. DANIN ŠKULJ, VOGOŠĆA
Mlađi kadeti B -39
A024
16
4
AMEL ŽIKO (ZLJBIH)
193
0
FARIS HUSEJNOVIĆ (VOGOŠĆA)
Medalists
1. AMEL ŽIKO, ZLATNI LJILJANI
2. FARIS HUSEJNOVIĆ, VOGOŠĆA
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti B -43
B003
137
9
TARIK HODŽIĆ (TKDNGS)
66
0
ARMIN POPARA (TKDOLC)
B004
15
6
TARIK ŠEHIČ (ZLJBIH)
63
2
AMSAL HUSKOVIĆ (TKDOLC)
B028
137
8
TARIK HODŽIĆ (TKDNGS)
15
4
TARIK ŠEHIČ (ZLJBIH)
Medalists
1. TARIK HODŽIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. TARIK ŠEHIČ, ZLATNI LJILJANI
3. ARMIN POPARA, Olimpic Sarajevo
3. AMSAL HUSKOVIĆ, Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti B -47
B005
183
11
SAŠA PERKIĆ (ZLJBIH)
200
0
NIJAZ KUNOVAC (TKDNGS)
179
ANES SIPOVIĆ (VOGOŠĆA)
B029
183
3
SAŠA PERKIĆ (ZLJBIH)
179
2
ANES SIPOVIĆ (VOGOŠĆA)
Medalists
1. SAŠA PERKIĆ, ZLATNI LJILJANI
2. ANES SIPOVIĆ, VOGOŠĆA
3. NIJAZ KUNOVAC, Novi Grad Sarajevo
3. ----