Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Novi Grad Cup 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadeti B
Kadetkinje B
Vrtičanci A
Vrtičanke A
Vrtičanci B
Vrtičanke B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B -39
Mlađe kadetkinje B -43
Mlađe kadetkinje B +51
Mlađe kadetkinje B -27
B006
196
6
EMINA PRGUDA (ZLJBIH)
79
0
NAIDA TUTUIĆ (TKDNGS)
B007
187
3
NINA ĐOGANI (TKDNGS)
141
1
AZRA KURIC (TKDNGS)
B030
196
1
EMINA PRGUDA (ZLJBIH)
187
1
NINA ĐOGANI (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. EMINA PRGUDA, ZLATNI LJILJANI
2. NINA ĐOGANI, Novi Grad Sarajevo
3. NAIDA TUTUIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. AZRA KURIC, Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -30
B008
60
1
SUMEJA AGAOGLU (TKDOLC)
201
9
HANA OMERBEGOVIĆ (TKDNGS)
61
MERJEM AGAOGLU (TKDOLC)
B031
201
6
HANA OMERBEGOVIĆ (TKDNGS)
61
1
MERJEM AGAOGLU (TKDOLC)
Osvajači medalja
1. HANA OMERBEGOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. MERJEM AGAOGLU, Olimpic Sarajevo
3. SUMEJA AGAOGLU, Olimpic Sarajevo
3. ----
Mlađe kadetkinje B -33
B017
11
2
AIŠA NIL (ZLJBIH)
185
4
SARA MARLOVIĆ (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. SARA MARLOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. AIŠA NIL, ZLATNI LJILJANI
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje B -36
B018
52
0
DUA AHMAD (TKDOLC)
18
1
HANA ŽIKO (ZLJBIH)
Osvajači medalja
1. HANA ŽIKO, ZLATNI LJILJANI
2. DUA AHMAD, Olimpic Sarajevo
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje B -39
B019
102
5
AJA DELALIC (ZLJBIH)
64
0
NEJLA RAČIĆ (TKDOLC)
Osvajači medalja
1. AJA DELALIC, ZLATNI LJILJANI
2. NEJLA RAČIĆ, Olimpic Sarajevo
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje B -43
B020
127
5
EJLA GORO (TKDNGS)
161
12
TAJRA DELIĆ (VOGOŠĆA)
Osvajači medalja
1. TAJRA DELIĆ, VOGOŠĆA
2. EJLA GORO, Novi Grad Sarajevo
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje B +51
B021
136
0
MERIMA BEGANOVIĆ (TKD.K.)
23
0
ŠEJLA ĆATIC (ZLJBIH)
Osvajači medalja
1. ŠEJLA ĆATIC, ZLATNI LJILJANI
2. ----
3. ----
3. ----