Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Novi Grad Cup 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadeti B
Kadetkinje B
Vrtičanci A
Vrtičanke A
Vrtičanci B
Vrtičanke B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Vrtičanci A-24
Vrtičanci A-26
Vrtičanci A-28
Vrtičanci A-30
Vrtičanci A-33
Vrtičanci A+36
Vrtičanci A-24
A002
83
0
ABDULAH ALI BUKBUL (TKDNGS)
31
5
ALI TALHA OSCUBAN (ZLJBIH)
57
JUSUF GIBANICA (TKDOLC)
A003
56
18
MUHAMED HUREM (TKDOLC)
14
6
HAJRUDIN NIL (ZLJBIH)
36
DENAJ MAŠIĆ (ZLJBIH)
A018
31
18
ALI TALHA OSCUBAN (ZLJBIH)
57
6
JUSUF GIBANICA (TKDOLC)
A019
56
14
MUHAMED HUREM (TKDOLC)
36
13
DENAJ MAŠIĆ (ZLJBIH)
A042
31
12
ALI TALHA OSCUBAN (ZLJBIH)
56
5
MUHAMED HUREM (TKDOLC)
Medalists
1. ALI TALHA OSCUBAN, ZLATNI LJILJANI
2. MUHAMED HUREM, Olimpic Sarajevo
3. JUSUF GIBANICA, Olimpic Sarajevo
3. DENAJ MAŠIĆ, ZLATNI LJILJANI
Vrtičanci A-26
A004
89
0
ESED AHMETHODŽIĆ (TKDOLC)
49
0
KERIM DELALIC (ZLJBIH)
94
ISA MUHAMED MIMIĆ (TKDNGS)
A005
140
23
ADNAN BEŠIĆ (TKDNGS)
21
16
EMIN LJUBUNČIĆ (ZLJBIH)
182
ALI TALHA OSCUBAN (ZLJBIH)
A020
49
8
KERIM DELALIC (ZLJBIH)
94
7
ISA MUHAMED MIMIĆ (TKDNGS)
A021
140
0
ADNAN BEŠIĆ (TKDNGS)
182
16
ALI TALHA OSCUBAN (ZLJBIH)
A043
49
4
KERIM DELALIC (ZLJBIH)
182
5
ALI TALHA OSCUBAN (ZLJBIH)
Medalists
1. ALI TALHA OSCUBAN, ZLATNI LJILJANI
2. KERIM DELALIC, ZLATNI LJILJANI
3. ADNAN BEŠIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ISA MUHAMED MIMIĆ, Novi Grad Sarajevo
Vrtičanci A-28
A025
176
1
ALI ŠURKOVIĆ (ZLJBIH)
39
0
OMAR HEBIBOVIĆ (ZLJBIH)
Medalists
1. ALI ŠURKOVIĆ, ZLATNI LJILJANI
2. OMAR HEBIBOVIĆ, ZLATNI LJILJANI
3. ----
3. ----
Vrtičanci A-30
A009
133
21
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
125
15
KABIR ČATOVIĆ (TKDNGS)
138
TARIK AVDAGIĆ (TKDNGS)
A035
133
14
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
138
2
TARIK AVDAGIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. BENJAMIN HUSIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. TARIK AVDAGIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. KABIR ČATOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ----
Vrtičanci A-33
A010
30
5
DANIS MUSIĆ (TKDOLC)
96
17
RIJAD MUJIĆ (TKDNGS)
184
OMAR HEBIBOVIĆ (ZLJBIH)
A036
96
9
RIJAD MUJIĆ (TKDNGS)
184
10
OMAR HEBIBOVIĆ (ZLJBIH)
Medalists
1. OMAR HEBIBOVIĆ, ZLATNI LJILJANI
2. RIJAD MUJIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. DANIS MUSIĆ, Olimpic Sarajevo
3. ----
Vrtičanci A+36
A011
126
9
ANES BORIĆ (TKDNGS)
190
17
HALIL CILOVIC (ZLJBIH)
88
IMAD LISICA (TKDNGS)
A037
190
4
HALIL CILOVIC (ZLJBIH)
88
1
IMAD LISICA (TKDNGS)
Medalists
1. HALIL CILOVIC, ZLATNI LJILJANI
2. IMAD LISICA, Novi Grad Sarajevo
3. ANES BORIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ----