Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Novi Grad Cup 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area 1
Area 1.
Area 2.
Area 3
Area 3.
Area K1
Area K3
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Vrtičanke A-26
Vrtičanke A-30
Vrtičanke A-33
Vrtičanke A+36
Vrtičanci B-16
Vrtičanci B-22
Vrtičanci B-24
Vrtičanci B-28
Vrtičanci B-30
Vrtičanci B-33
Vrtičanci B+33
Vrtičanke B-20
Vrtičanke B-26
Vrtičanke A-26
3029
75
BERINA SMAILOVIĆ (TKDJALE)
3
LEJNA KOS (KOR-SAR)
145
ESMA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
3045
145
ESMA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
Vrtičanke A-30
3039
135
ANJA HRGIĆ (TKDNGS)
4
ZANA KOS (KOR-SAR)
Vrtičanke A-33
3040
110
AZRA PLJEVLJAK (TKDNGS)
192
AMILA KURIĆ (TKDSA)
Vrtičanke A+36
3025
131
NEDIJA HADŽIMURATI (TKDNGS)
83
HAYA FARHAN (TKDJALE)
3026
296
ADNA ČALPE (TKDNGS)
272
ENA ŠEHOVIĆ (TKDJALE)
3027
146
ESMA KAPETANOVIĆ (TKDNGS)
80
MERJEM HELEG (TKDJALE)
140
DŽELILA HARDAGA (TKDNGS)
3035
3036
140
DŽELILA HARDAGA (TKDNGS)
3050
Vrtičanci B-16
3041
210
HUSEIN DEMIĆ (TKDNGS)
211
OMAR KLINČAR (TKDNGS)
Vrtičanci B-22
3028
54
HANAN ALAĐUZ (HADZIC)
282
TIN ALIĆ (TKDSA)
9
FRANO CURAĆ (FORTECA)
101
ALI OSMANOVIĆ (ZLJBIH)
236
AJNUR MULAHALILOVIĆ (TKDOLC)
3037
9
FRANO CURAĆ (FORTECA)
3038
101
ALI OSMANOVIĆ (ZLJBIH)
236
AJNUR MULAHALILOVIĆ (TKDOLC)
3051
Vrtičanci B-24
3030
240
TIMUR HADŽIĆ (TKDOLC)
106
SADIN TURUDIJA (TKDNGS)
3031
33
FARIS NALBANTIC (KEUMGAN)
79
ARMAN HELEG (TKDJALE)
3046
Vrtičanci B-28
3032
241
NEDIM HADŽIĆ (TKDOLC)
233
AMIN ČAUŠEVIĆ (TKDOLC)
237
BILAL HAJDAREVIĆ (TKDOLC)
3047
237
BILAL HAJDAREVIĆ (TKDOLC)
Vrtičanci B-30
3042
225
EMIR HONIĆ (TKDOLC)
95
IBRAHIM CILOVIC (ZLJBIH)
Vrtičanci B-33
3043
115
MUSTAFA KUBAT (TKDNGS)
232
AMER BAJRIĆ (TKDOLC)
Vrtičanci B+33
3044
21
ELMEDIN MELEZ (TKD JAS)
121
VEDAD DELIHASANOVIĆ (TKDNGS)
Vrtičanke B-20
3033
289
ESMA PERISIC (TKDNGS)
294
DALILA MELEZ (TKD JAS)
130
AIŠA SVRAKA (TKDNGS)
3048
130
AIŠA SVRAKA (TKDNGS)
Vrtičanke B-26
3034
13
NADIJA PETKOVIĆ (FORTECA)
256
ELIN GAGULA (TKDSA)
271
MIJA SARAJLIĆ (TKDJALE)
3049
271
MIJA SARAJLIĆ (TKDJALE)