Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Novogodišnji turnir Taekwon-do kluba „Oroslavje“
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BAK
Ge Baek
HBD Vodice
IN-NAE
INTENSE
OROSLAVJE
PUNTAR
Shark Dubrovnik
Slatina
SOLARIS ŠIBENIK
Vinkovci
Zrinski Bošnjaci
TEŽINE / UZRASTI
Sparring - Dječaci -35
Sparring - Djevojčice -30
Sparring - Djevojčice -40
Sparring - Ml.kadeti -40
Sparring - Ml.kadeti -45
Sparring - Ml.kadetkinje-35
Sparring - Ml.kadetkinje-40
Sparring - Kadeti -35
Patterns - Dječaci -Žuti
Patterns - Djevojčice -Žuti
Patterns - Ml.kadeti -Zeleni
Patterns - Ml.kadeti -Plavi
Patterns - Ml.kadetkinje -Žuti
Sparring - Dječaci -35
1031
15
0
MAKS KELEMEN (ORO)
196
0
JAN HAMAČEK (SLATINA)
1032
275
0
JOSIP PERIĆ (VODICE)
254
0
MARKO BENEŠ (SLATINA)
1045
196
0
JAN HAMAČEK (SLATINA)
254
0
MARKO BENEŠ (SLATINA)
Osvajači medalja
1. JAN HAMAČEK, Slatina
2. MARKO BENEŠ, Slatina
3. MAKS KELEMEN, OROSLAVJE
3. JOSIP PERIĆ, HBD Vodice
Sparring - Djevojčice -30
1026
52
0
MIA LABAŠ (DUBROVN)
131
0
TENA RAJKOVIĆ (IN-NAE)
12
NADJA GUDAN (ORO)
194
STEFANI OSKOMIĆ (SLATINA)
119
LANA JUKIĆ (IN-NAE)
1036
52
0
MIA LABAŠ (DUBROVN)
12
0
NADJA GUDAN (ORO)
1037
194
0
STEFANI OSKOMIĆ (SLATINA)
119
0
LANA JUKIĆ (IN-NAE)
1048
52
0
MIA LABAŠ (DUBROVN)
194
0
STEFANI OSKOMIĆ (SLATINA)
Osvajači medalja
1. STEFANI OSKOMIĆ, Slatina
2. MIA LABAŠ, Shark Dubrovnik
3. LANA JUKIĆ, IN-NAE
3. NADJA GUDAN, OROSLAVJE
Sparring - Djevojčice -40
1033
218
0
ANA VUKANOVIĆ (DUBROVN)
123
0
LEONA ANUŠIĆ (IN-NAE)
195
MARTA ŠEBALJ (SLATINA)
1046
123
0
LEONA ANUŠIĆ (IN-NAE)
195
0
MARTA ŠEBALJ (SLATINA)
Osvajači medalja
1. MARTA ŠEBALJ, Slatina
2. LEONA ANUŠIĆ, IN-NAE
3. ANA VUKANOVIĆ, Shark Dubrovnik
3. ----
Sparring - Ml.kadeti -40
1028
9
0
LOVRO POSAVEC (ORO)
75
0
KRISTIJAN KREZNER (SLATINA)
164
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
1029
175
0
DEAN BOŽUŠKOVIĆ (BAK)
77
0
LUKA VREŠ (SLATINA)
226
GABRIEL ORAIĆ (PUNTAR)
1040
9
0
LOVRO POSAVEC (ORO)
164
0
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
1041
77
0
LUKA VREŠ (SLATINA)
226
0
GABRIEL ORAIĆ (PUNTAR)
1050
164
0
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
77
0
LUKA VREŠ (SLATINA)
Osvajači medalja
1. LEON BRIGLJEVIĆ, BAK
2. LUKA VREŠ, Slatina
3. LOVRO POSAVEC, OROSLAVJE
3. GABRIEL ORAIĆ, PUNTAR
Sparring - Ml.kadeti -45
1034
209
0
GABRIEL RUBIL (IN-NAE)
146
0
SVEN MEDVEDEC (PUNTAR)
1035
105
0
ELMIN MUJČIN (IN-NAE)
73
0
FRAN KOZJAK (SLATINA)
1047
146
0
SVEN MEDVEDEC (PUNTAR)
105
0
ELMIN MUJČIN (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. SVEN MEDVEDEC, PUNTAR
2. ELMIN MUJČIN, IN-NAE
3. GABRIEL RUBIL, IN-NAE
3. FRAN KOZJAK, Slatina
Sparring - Ml.kadetkinje-35
2023
266
0
BEATA IVAS (VODICE)
79
0
NIKA SPEHAR (SLATINA)
2024
137
0
LORENA TUPEK (PUNTAR)
72
0
ANA BLJAKAJ (SLATINA)
2038
266
0
BEATA IVAS (VODICE)
137
0
LORENA TUPEK (PUNTAR)
Osvajači medalja
1. BEATA IVAS, HBD Vodice
2. LORENA TUPEK, PUNTAR
3. NIKA SPEHAR, Slatina
3. ANA BLJAKAJ, Slatina
Sparring - Ml.kadetkinje-40
2018
256
0
ANA MIKULIĆ (TKD VK)
94
0
VALERIA DREMPETIĆ (ORO)
60
TARA VUJASINOVIĆ (DUBROVN)
2019
198
0
EVA GAL (SLATINA)
4
0
DORA RUŽAK (ORO)
28
JULIJA GREDIČAK (ORO)
2030
94
0
VALERIA DREMPETIĆ (ORO)
60
0
TARA VUJASINOVIĆ (DUBROVN)
2031
198
0
EVA GAL (SLATINA)
28
0
JULIJA GREDIČAK (ORO)
2042
60
0
TARA VUJASINOVIĆ (DUBROVN)
198
0
EVA GAL (SLATINA)
Osvajači medalja
1. EVA GAL, Slatina
2. TARA VUJASINOVIĆ, Shark Dubrovnik
3. JULIJA GREDIČAK, OROSLAVJE
3. VALERIA DREMPETIĆ, OROSLAVJE
Sparring - Kadeti -35
2025
81
0
STJEPAN OSKOMIĆ (SLATINA)
136
0
LEON JELOVEČKI (PUNTAR)
31
LUKA MARKUŠ (ORO)
2039
81
0
STJEPAN OSKOMIĆ (SLATINA)
31
0
LUKA MARKUŠ (ORO)
Osvajači medalja
1. STJEPAN OSKOMIĆ, Slatina
2. LUKA MARKUŠ, OROSLAVJE
3. LEON JELOVEČKI, PUNTAR
3. ----
Patterns - Dječaci -Žuti
1001
204
0
MARKO BENEŠ (SLATINA)
280
0
ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC (VODICE)
159
VIKTOR LOVRIĆ (BAK)
1002
160
0
MILIO BOLKOVIĆ (BAK)
110
0
FABIJAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
17
MARTIN ŠAGUD (ORO)
1003
202
0
JAN HAMAČEK (SLATINA)
277
0
NARDO MARELIĆ (VODICE)
170
DOMINIK FLORIČIĆ (BAK)
171
STEFAN KUZMANOVIĆ (BAK)
276
JOSIP PERIĆ (VODICE)
1009
204
0
MARKO BENEŠ (SLATINA)
159
0
VIKTOR LOVRIĆ (BAK)
1010
110
0
FABIJAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
17
0
MARTIN ŠAGUD (ORO)
1011
202
0
JAN HAMAČEK (SLATINA)
170
0
DOMINIK FLORIČIĆ (BAK)
1012
171
0
STEFAN KUZMANOVIĆ (BAK)
276
0
JOSIP PERIĆ (VODICE)
1018
159
0
VIKTOR LOVRIĆ (BAK)
17
0
MARTIN ŠAGUD (ORO)
1019
202
0
JAN HAMAČEK (SLATINA)
276
0
JOSIP PERIĆ (VODICE)
1024
159
0
VIKTOR LOVRIĆ (BAK)
276
0
JOSIP PERIĆ (VODICE)
Osvajači medalja
1. VIKTOR LOVRIĆ, BAK
2. JOSIP PERIĆ, HBD Vodice
3. MARTIN ŠAGUD, OROSLAVJE
3. JAN HAMAČEK, Slatina
Patterns - Djevojčice -Žuti
1004
132
0
TENA RAJKOVIĆ (IN-NAE)
5
0
BELA BEZIK (ORO)
1005
13
0
NADJA GUDAN (ORO)
64
0
MIA LABAŠ (DUBROVN)
1006
122
0
LAURA JANKOVIĆ (IN-NAE)
43
0
LANA ŠKVORČEC (ORO)
205
MARTA ŠEBALJ (SLATINA)
1007
120
0
LANA JUKIĆ (IN-NAE)
207
0
STEFANI OSKOMIĆ (SLATINA)
6
FRANKA HAUS (ORO)
1008
14
0
IRENA MARKUŠ (ORO)
273
0
NINA IVAS (VODICE)
128
NIKA SLIŠKO (IN-NAE)
1013
132
0
TENA RAJKOVIĆ (IN-NAE)
64
0
MIA LABAŠ (DUBROVN)
1014
43
0
LANA ŠKVORČEC (ORO)
205
0
MARTA ŠEBALJ (SLATINA)
1015
120
0
LANA JUKIĆ (IN-NAE)
6
0
FRANKA HAUS (ORO)
1016
273
0
NINA IVAS (VODICE)
128
0
NIKA SLIŠKO (IN-NAE)
1020
132
0
TENA RAJKOVIĆ (IN-NAE)
43
0
LANA ŠKVORČEC (ORO)
1021
120
0
LANA JUKIĆ (IN-NAE)
128
0
NIKA SLIŠKO (IN-NAE)
1025
132
0
TENA RAJKOVIĆ (IN-NAE)
120
0
LANA JUKIĆ (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. LANA JUKIĆ, IN-NAE
2. TENA RAJKOVIĆ, IN-NAE
3. NIKA SLIŠKO, IN-NAE
3. LANA ŠKVORČEC, OROSLAVJE
Patterns - Ml.kadeti -Zeleni
2006
104
0
ALMIN MUJČIN (IN-NAE)
106
0
ELMIN MUJČIN (IN-NAE)
2007
118
0
JOSIP PETRIK (IN-NAE)
203
0
KRISTIJAN KREZNER (SLATINA)
2014
106
0
ELMIN MUJČIN (IN-NAE)
118
0
JOSIP PETRIK (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. ELMIN MUJČIN, IN-NAE
2. JOSIP PETRIK, IN-NAE
3. ALMIN MUJČIN, IN-NAE
3. KRISTIJAN KREZNER, Slatina
Patterns - Ml.kadeti -Plavi
2004
176
0
DEAN BOŽUŠKOVIĆ (BAK)
201
0
FRAN KOZJAK (SLATINA)
112
GABRIEL RUBIL (IN-NAE)
165
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
130
STJEPAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
2011
176
0
DEAN BOŽUŠKOVIĆ (BAK)
112
0
GABRIEL RUBIL (IN-NAE)
2012
165
0
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
130
0
STJEPAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
2017
176
0
DEAN BOŽUŠKOVIĆ (BAK)
165
0
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
Osvajači medalja
1. DEAN BOŽUŠKOVIĆ, BAK
2. LEON BRIGLJEVIĆ, BAK
3. GABRIEL RUBIL, IN-NAE
3. STJEPAN RAJKOVIĆ, IN-NAE
Patterns - Ml.kadetkinje -Žuti
3001
206
0
NIKA SPEHAR (SLATINA)
61
0
TARA VUJASINOVIĆ (DUBROVN)
30
KAJA KURILJ (ORO)
3002
37
0
VALERIA DREMPETIĆ (ORO)
46
0
ANA VUKANOVIĆ (DUBROVN)
29
JULIJA GREDIČAK (ORO)
3010
206
0
NIKA SPEHAR (SLATINA)
30
0
KAJA KURILJ (ORO)
3011
46
0
ANA VUKANOVIĆ (DUBROVN)
29
0
JULIJA GREDIČAK (ORO)
3023
206
0
NIKA SPEHAR (SLATINA)
46
0
ANA VUKANOVIĆ (DUBROVN)
Osvajači medalja
1. NIKA SPEHAR, Slatina
2. ANA VUKANOVIĆ, Shark Dubrovnik
3. KAJA KURILJ, OROSLAVJE
3. JULIJA GREDIČAK, OROSLAVJE