Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Novogodišnji turnir Taekwon-do kluba „Oroslavje“
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BAK
Ge Baek
HBD Vodice
IN-NAE
INTENSE
OROSLAVJE
PUNTAR
Shark Dubrovnik
Slatina
SOLARIS ŠIBENIK
Vinkovci
Zrinski Bošnjaci
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Sparring - Kadetkinje-45
Sparring - Juniorke - Mikro (-45kg)
Sparring - Juniorke - Lako teška (55-60kg)
Patterns - Kadetkinje -Zeleni
Patterns - Juniorke -Crveni
Patterns - Juniorke -Crni (1.dan)
Sparring - Kadetkinje-45
2028
228
0
ANTONIJA IVANČIČEVIĆ (ZRINSKI)
177
0
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
2029
113
0
HANA PAVELIĆ (IN-NAE)
93
0
LARA DREMPETIĆ (ORO)
2041
177
0
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
113
0
HANA PAVELIĆ (IN-NAE)
Medalists
1. HANA PAVELIĆ, IN-NAE
2. MIA KARASELIMOVIĆ, BAK
3. LARA DREMPETIĆ, OROSLAVJE
3. ANTONIJA IVANČIČEVIĆ, Zrinski Bošnjaci
Sparring - Juniorke - Mikro (-45kg)
3040
66
0
TAŠA KONDRES (ORO)
222
0
IVA BROČIĆ (ZRINSKI)
Medalists
1. IVA BROČIĆ, Zrinski Bošnjaci
2. TAŠA KONDRES, OROSLAVJE
3. ----
3. ----
Sparring - Juniorke - Lako teška (55-60kg)
3034
91
0
ANA VUKIĆ (SOLARIS)
107
0
EMA HELD (IN-NAE)
225
LANA LENIĆ (ZRINSKI)
3048
91
0
ANA VUKIĆ (SOLARIS)
225
0
LANA LENIĆ (ZRINSKI)
Medalists
1. ANA VUKIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
2. LANA LENIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. EMA HELD, IN-NAE
3. ----
Patterns - Kadetkinje -Zeleni
1017
229
0
ANTONIJA IVANČIČEVIĆ (ZRINSKI)
178
0
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
19
PAOLA NOVAK (ORO)
1023
178
0
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
19
0
PAOLA NOVAK (ORO)
Medalists
1. MIA KARASELIMOVIĆ, BAK
2. PAOLA NOVAK, OROSLAVJE
3. ANTONIJA IVANČIČEVIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. ----
Patterns - Juniorke -Crveni
3009
108
0
EMA HELD (IN-NAE)
227
0
LANA LENIĆ (ZRINSKI)
22
LEDA VARŽIĆ (ORO)
3022
108
0
EMA HELD (IN-NAE)
22
0
LEDA VARŽIĆ (ORO)
Medalists
1. EMA HELD, IN-NAE
2. LEDA VARŽIĆ, OROSLAVJE
3. LANA LENIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. ----
Patterns - Juniorke -Crni (1.dan)
3004
184
0
DORA BERLJAVAC (BAK)
98
0
MARIJA GALIATOVIĆ (SOLARIS)
101
NIKOLINA DEVČIĆ (GE BAEK)
97
CVITA KINKELA (SOLARIS)
223
IVA BROČIĆ (ZRINSKI)
3014
184
0
DORA BERLJAVAC (BAK)
101
0
NIKOLINA DEVČIĆ (GE BAEK)
3015
97
0
CVITA KINKELA (SOLARIS)
223
0
IVA BROČIĆ (ZRINSKI)
3025
184
0
DORA BERLJAVAC (BAK)
223
0
IVA BROČIĆ (ZRINSKI)
Medalists
1. IVA BROČIĆ, Zrinski Bošnjaci
2. DORA BERLJAVAC, BAK
3. CVITA KINKELA, SOLARIS ŠIBENIK
3. NIKOLINA DEVČIĆ, Ge Baek