Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Novogodišnji turnir Taekwon-do kluba „Oroslavje“
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Sparring - Dječaci
Sparring - Djevojčice
Sparring - Ml. kadeti
Sparring - Ml. kadetkinje
Sparring - Kadeti
Sparring - Kadetkinje
Sparring - Juniori
Sparring - Juniorke
Sparring - Seniori
Patterns - Dječaci
Patterns - Djevojčice
Patterns - Ml. kadeti
Patterns - Ml. kadetkinje
Patterns - Kadeti
Patterns - Kadetkinje
Patterns - Juniori
Patterns - Juniorke
TEŽINE / UZRASTI
Sparring - Ml.kadeti -35
Sparring - Ml.kadeti -40
Sparring - Ml.kadeti -45
Sparring - Ml.kadeti -50
Sparring - Ml.kadeti +50
Sparring - Ml.kadeti -35
1027
7
0
JAN CURMAN (ORO)
148
0
ANTUN VLAHOVIĆ (PUNTAR)
129
STJEPAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
20
PAVEL NOVAK (ORO)
103
ALMIN MUJČIN (IN-NAE)
1038
148
0
ANTUN VLAHOVIĆ (PUNTAR)
129
0
STJEPAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
1039
20
0
PAVEL NOVAK (ORO)
103
0
ALMIN MUJČIN (IN-NAE)
1049
148
0
ANTUN VLAHOVIĆ (PUNTAR)
20
0
PAVEL NOVAK (ORO)
Osvajači medalja
1. PAVEL NOVAK, OROSLAVJE
2. ANTUN VLAHOVIĆ, PUNTAR
3. ALMIN MUJČIN, IN-NAE
3. STJEPAN RAJKOVIĆ, IN-NAE
Sparring - Ml.kadeti -40
1028
9
0
LOVRO POSAVEC (ORO)
75
0
KRISTIJAN KREZNER (SLATINA)
164
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
1029
175
0
DEAN BOŽUŠKOVIĆ (BAK)
77
0
LUKA VREŠ (SLATINA)
226
GABRIEL ORAIĆ (PUNTAR)
1040
9
0
LOVRO POSAVEC (ORO)
164
0
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
1041
77
0
LUKA VREŠ (SLATINA)
226
0
GABRIEL ORAIĆ (PUNTAR)
1050
164
0
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
77
0
LUKA VREŠ (SLATINA)
Osvajači medalja
1. LEON BRIGLJEVIĆ, BAK
2. LUKA VREŠ, Slatina
3. LOVRO POSAVEC, OROSLAVJE
3. GABRIEL ORAIĆ, PUNTAR
Sparring - Ml.kadeti -45
1034
209
0
GABRIEL RUBIL (IN-NAE)
146
0
SVEN MEDVEDEC (PUNTAR)
1035
105
0
ELMIN MUJČIN (IN-NAE)
73
0
FRAN KOZJAK (SLATINA)
1047
146
0
SVEN MEDVEDEC (PUNTAR)
105
0
ELMIN MUJČIN (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. SVEN MEDVEDEC, PUNTAR
2. ELMIN MUJČIN, IN-NAE
3. GABRIEL RUBIL, IN-NAE
3. FRAN KOZJAK, Slatina
Sparring - Ml.kadeti -50
2020
151
0
ENES ADEMI (BAK)
145
0
IVAN KONDRES (PUNTAR)
155
LUCAS BILIĆ (BAK)
2036
151
0
ENES ADEMI (BAK)
155
0
LUCAS BILIĆ (BAK)
Osvajači medalja
1. ENES ADEMI, BAK
2. LUCAS BILIĆ, BAK
3. IVAN KONDRES, PUNTAR
3. ----
Sparring - Ml.kadeti +50
2021
283
0
DIN MALAGIĆ (BAK)
192
0
JOSIP BOŽAK (BAK)
2022
185
0
FRANE KLARIĆ TOMAC (BAK)
117
0
JOSIP PETRIK (IN-NAE)
2037
192
0
JOSIP BOŽAK (BAK)
117
0
JOSIP PETRIK (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. JOSIP BOŽAK, BAK
2. JOSIP PETRIK, IN-NAE
3. DIN MALAGIĆ, BAK
3. FRANE KLARIĆ TOMAC, BAK