Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Novogodišnji turnir Taekwon-do kluba „Oroslavje“
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Sparring - Dječaci
Sparring - Djevojčice
Sparring - Ml. kadeti
Sparring - Ml. kadetkinje
Sparring - Kadeti
Sparring - Kadetkinje
Sparring - Juniori
Sparring - Juniorke
Sparring - Seniori
Patterns - Dječaci
Patterns - Djevojčice
Patterns - Ml. kadeti
Patterns - Ml. kadetkinje
Patterns - Kadeti
Patterns - Kadetkinje
Patterns - Juniori
Patterns - Juniorke
TEŽINE / UZRASTI
Sparring - Juniori - Mikro (-50kg)
Sparring - Juniori - Laka (50-56kg)
Sparring - Juniori - Srednja (56-62kg)
Sparring - Juniori - Lako teška (62-68kg)
Sparring - Juniori - Teška (68-72kg)
Sparring - Juniori - Hiper (+75kg)
Sparring - Juniori - Mikro (-50kg)
3038
71
0
RENE KALIMAN (888K888)
35
0
IVAN IVIĆ (ORO)
Osvajači medalja
1. RENE KALIMAN, INTENSE
2. IVAN IVIĆ, OROSLAVJE
3. ----
3. ----
Sparring - Juniori - Laka (50-56kg)
3026
87
0
MARIN LUCIĆ (SOLARIS)
271
0
PATRIK BERGER (888K888)
217
MARKO VLAHOVIĆ (PUNTAR)
157
KENAN ZEČEVIĆ (BAK)
236
MARCEL ŽAGAR (ORO)
3036
87
0
MARIN LUCIĆ (SOLARIS)
217
0
MARKO VLAHOVIĆ (PUNTAR)
3037
157
0
KENAN ZEČEVIĆ (BAK)
236
0
MARCEL ŽAGAR (ORO)
3050
87
0
MARIN LUCIĆ (SOLARIS)
157
0
KENAN ZEČEVIĆ (BAK)
Osvajači medalja
1. MARIN LUCIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
2. KENAN ZEČEVIĆ, BAK
3. MARKO VLAHOVIĆ, PUNTAR
3. MARCEL ŽAGAR, OROSLAVJE
Sparring - Juniori - Srednja (56-62kg)
3029
24
0
DAVID ČULIG (ORO)
265
0
TOMISLAV KATIĆ (TKD VK)
210
NIKOLA GOJANI (BAK)
3044
24
0
DAVID ČULIG (ORO)
210
0
NIKOLA GOJANI (BAK)
Osvajači medalja
1. NIKOLA GOJANI, BAK
2. DAVID ČULIG, OROSLAVJE
3. TOMISLAV KATIĆ, Vinkovci
3. ----
Sparring - Juniori - Lako teška (62-68kg)
3030
189
0
DOMINIK HEGEDUŠ (BAK)
264
0
LEON ŠIJAKOVIĆ (TKD VK)
144
ALEN PAVLEK (PUNTAR)
3045
189
0
DOMINIK HEGEDUŠ (BAK)
144
0
ALEN PAVLEK (PUNTAR)
Osvajači medalja
1. DOMINIK HEGEDUŠ, BAK
2. ALEN PAVLEK, PUNTAR
3. LEON ŠIJAKOVIĆ, Vinkovci
3. ----
Sparring - Juniori - Teška (68-72kg)
3039
70
0
LUKA RUKAVINA (888K888)
216
0
MATEO MEDVEDEC (PUNTAR)
Osvajači medalja
1. MATEO MEDVEDEC, PUNTAR
2. LUKA RUKAVINA, INTENSE
3. ----
3. ----
Sparring - Juniori - Hiper (+75kg)
3031
262
0
KARLO BAKŠAJ MACAN (TKD VK)
83
0
ANDREA ČEK (BAK)
3032
134
0
ANTONIO SVIBEN (PUNTAR)
282
0
MISLAV KADERŽABEK (BAK)
3046
83
0
ANDREA ČEK (BAK)
282
0
MISLAV KADERŽABEK (BAK)
Osvajači medalja
1. ANDREA ČEK, BAK
2. MISLAV KADERŽABEK, BAK
3. KARLO BAKŠAJ MACAN, Vinkovci
3. ANTONIO SVIBEN, PUNTAR