Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
NURKO-KUP TAEKWON-DO ITF CHAMPIONSHIP
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"JEZERSKI"-BOSANSKA KRUPA
Hamza
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
KBV Taekyon- Sarajevo
TIGAR CAZIN
TKD “Galaja” Sanski Most
TKD BOSNA-CAZIN
TKD Hwarang Klagenfurt
TORNADO - SARAJEVO
TEŽINE / UZRASTI
Forme - S. Kad.(M) -Plavi -3 kup
Forme - Juniori. -Crni -1.dan
Forme - Juniorke -Crni -1.dan
Borbe - S. Kadeti +55
Borbe - Juniori -75
Borbe - Juniorke -60
Forme - S. Kad.(M) -Plavi -3 kup
A017
54
0
DŽAN SALAN (TORNAD)
107
0
AMAR BEGOVIĆ (GAZIJA_)
228
HAMULIC EDIN (TIGCAZI)
79
BAKIR DŽEHOVIĆ (TAEKYON)
11
MUHAMED LJUBIJAKIĆ (TKD BOS)
A018
107
0
AMAR BEGOVIĆ (GAZIJA_)
228
0
HAMULIC EDIN (TIGCAZI)
A019
79
0
BAKIR DŽEHOVIĆ (TAEKYON)
11
0
MUHAMED LJUBIJAKIĆ (TKD BOS)
A020
228
0
HAMULIC EDIN (TIGCAZI)
79
0
BAKIR DŽEHOVIĆ (TAEKYON)
Osvajači medalja
1. HAMULIC EDIN, TIGAR CAZIN
2. BAKIR DŽEHOVIĆ, KBV Taekyon- Sarajevo
3. AMAR BEGOVIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
3. MUHAMED LJUBIJAKIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
Forme - Juniori. -Crni -1.dan
B032
220
0
ELDIN HAMULIĆ (TIGCAZI)
143
0
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
Osvajači medalja
1. TARIK OKERIĆ, KBV Taekyon- Sarajevo
2. ELDIN HAMULIĆ, TIGAR CAZIN
3. ----
3. ----
Forme - Juniorke -Crni -1.dan
C033
77
0
AJŠA DŽEHOVIĆ (TAEKYON)
188
0
EMA RAMIĆ (HAMZA)
119
AMILA TAHIĆ (GAZIJA_)
C034
77
0
AJŠA DŽEHOVIĆ (TAEKYON)
119
0
AMILA TAHIĆ (GAZIJA_)
Osvajači medalja
1. AMILA TAHIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. AJŠA DŽEHOVIĆ, KBV Taekyon- Sarajevo
3. EMA RAMIĆ, Hamza
3. ----
Borbe - S. Kadeti +55
B041
123
0
IBRAHIM ODOBAŠIĆ (GAZIJA_)
108
0
AMAR BEGOVIĆ (GAZIJA_)
B042
106
0
ANDI MUJAGIĆ (GAZIJA_)
55
0
DŽAN SALAN (TORNAD)
B043
104
0
ENIS OZEGOVIC (GAZIJA_)
150
0
DŽENIZ HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
B044
110
0
AMIL TAHIĆ (GAZIJA_)
80
0
BAKIR DŽEHOVIĆ (TAEKYON)
B045
108
0
AMAR BEGOVIĆ (GAZIJA_)
106
0
ANDI MUJAGIĆ (GAZIJA_)
B046
150
0
DŽENIZ HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
110
0
AMIL TAHIĆ (GAZIJA_)
B048
108
0
AMAR BEGOVIĆ (GAZIJA_)
150
0
DŽENIZ HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
Osvajači medalja
1. AMAR BEGOVIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. DŽENIZ HADŽIPAŠIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ANDI MUJAGIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
3. AMIL TAHIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
Borbe - Juniori -75
C055
235
0
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
140
0
ALMEDIN BEGIĆ (TKD BOS)
Osvajači medalja
1. TARIK OKERIĆ, KBV Taekyon- Sarajevo
2. ALMEDIN BEGIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ----
3. ----
Borbe - Juniorke -60
A058
78
0
AJŠA DŽEHOVIĆ (TAEKYON)
180
0
LAMIJA HAMULIĆ (TKD BOS)
A059
173
0
AMILA TOPALOVIĆ (TKD BOS)
132
0
AMINA HAFIZOVIC (HONG)
A061
180
0
LAMIJA HAMULIĆ (TKD BOS)
132
0
AMINA HAFIZOVIC (HONG)
Osvajači medalja
1. LAMIJA HAMULIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. AMINA HAFIZOVIC, "JEZERSKI"-BOSANSKA KRUPA
3. AJŠA DŽEHOVIĆ, KBV Taekyon- Sarajevo
3. AMILA TOPALOVIĆ, TKD BOSNA-CAZIN