Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Otvoreno prvenstvo Hrvatske u ITF taekwondo-u
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BAK
Gazija, Bužim, BiH
Ge-baek
Hatvani
IN-NAE
MARSONIA
OROSLAVJE
Prnjavor
PUNTAR
Shark Dubrovnik
Slatina
SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
SOLARIS ŠIBENIK
TKD Bajsa
Zrinski Bošnjaci
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SP-CHILD(m)(10-11) -30
SP-CHILD(m)(12-13) -40
SP-CHILD(f)(12-13) -40
Green belt 6.-5. gup (11-13)(male)
Blue belt 4.-3. gup (11-13)(male)
Blue belt 4.-3. gup (11-13)(female)
SP-CHILD(m)(10-11) -30
C
202
0
ISTVAN BOGNAR (BAJSA)
60
0
MARKO ROGAN (ORO)
C
181
0
LUKA MEZDIĆ (ORO)
174
0
LEON JELOVEČKI (PUNTAR)
C
202
0
ISTVAN BOGNAR (BAJSA)
174
0
LEON JELOVEČKI (PUNTAR)
Medalists
1. LEON JELOVEČKI, PUNTAR
2. ISTVAN BOGNAR, TKD Bajsa
3. LUKA MEZDIĆ, OROSLAVJE
3. MARKO ROGAN, OROSLAVJE
SP-CHILD(m)(12-13) -40
C
100
0
DANIEL PENIĆ (1234567)
130
0
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJA)
198
ILIJA GNJATOVIC (BAJSA)
165
MATEJ VARGA (SOKOL V)
183
NOE VALOCZI (HATVANI)
C
130
0
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJA)
198
0
ILIJA GNJATOVIC (BAJSA)
C
165
0
MATEJ VARGA (SOKOL V)
183
0
NOE VALOCZI (HATVANI)
C
130
0
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJA)
183
0
NOE VALOCZI (HATVANI)
Medalists
1. MEHMED KRUPIĆ, Gazija, Bužim, BiH
2. NOE VALOCZI, Hatvani
3. ----
3. MATEJ VARGA, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
SP-CHILD(f)(12-13) -40
A
200
0
SARA FABIJANOVIC (BAJSA)
126
0
AMILA TAHIĆ (GAZIJA)
54
LARA DREMPETIĆ (ORO)
A
200
0
SARA FABIJANOVIC (BAJSA)
54
0
LARA DREMPETIĆ (ORO)
Medalists
1. SARA FABIJANOVIC, TKD Bajsa
2. LARA DREMPETIĆ, OROSLAVJE
3. AMILA TAHIĆ, Gazija, Bužim, BiH
3. ----
Green belt 6.-5. gup (11-13)(male)
B
201
0
ISTVAN BOGNAR (BAJSA)
171
0
JOSIP UDOVIČIĆ (SOKOL V)
B
135
0
GABRIEL RUBIL (IN-NAE)
99
0
DANIEL PENIĆ (1234567)
B
201
0
ISTVAN BOGNAR (BAJSA)
99
0
DANIEL PENIĆ (1234567)
Medalists
1. ISTVAN BOGNAR, TKD Bajsa
2. DANIEL PENIĆ, Ge-baek
3. JOSIP UDOVIČIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
3. GABRIEL RUBIL, IN-NAE
Blue belt 4.-3. gup (11-13)(male)
C
109
0
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
131
0
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJA)
C
111
0
DUŠAN DOMUZ (123)
197
0
ILIJA GNJATOVIC (BAJSA)
C
131
0
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJA)
111
0
DUŠAN DOMUZ (123)
Medalists
1. MEHMED KRUPIĆ, Gazija, Bužim, BiH
2. DUŠAN DOMUZ, Prnjavor
3. LEON BRIGLJEVIĆ, BAK
3. ILIJA GNJATOVIC, TKD Bajsa
Blue belt 4.-3. gup (11-13)(female)
C008
199
0
SARA FABIJANOVIC (BAJSA)
127
0
AMILA TAHIĆ (GAZIJA)
Medalists
1. SARA FABIJANOVIC, TKD Bajsa
2. AMILA TAHIĆ, Gazija, Bužim, BiH
3. ----
3. ----