Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Otvoreno prvenstvo Hrvatske u ITF taekwondo-u
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BAK
Gazija, Bužim, BiH
Ge-baek
Hatvani
IN-NAE
MARSONIA
OROSLAVJE
Prnjavor
PUNTAR
Shark Dubrovnik
Slatina
SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
SOLARIS ŠIBENIK
TKD Bajsa
Zrinski Bošnjaci
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SP-CHILD(m)(10-11) -30
SP-CHILD(m)(10-11) -35
SP-CHILD(m)(10-11) -45
SP-CHILD(f)(10-11) -35
SP-JUN(m)(14-15) -55
SP-JUN(m)(14-15) +65
Green belt 6.-5. gup (14-15)(male)
SP-CHILD(m)(10-11) -30
C
202
0
ISTVAN BOGNAR (BAJSA)
60
0
MARKO ROGAN (ORO)
C
181
0
LUKA MEZDIĆ (ORO)
174
0
LEON JELOVEČKI (PUNTAR)
C
202
0
ISTVAN BOGNAR (BAJSA)
174
0
LEON JELOVEČKI (PUNTAR)
Medalists
1. LEON JELOVEČKI, PUNTAR
2. ISTVAN BOGNAR, TKD Bajsa
3. LUKA MEZDIĆ, OROSLAVJE
3. MARKO ROGAN, OROSLAVJE
SP-CHILD(m)(10-11) -35
C
173
0
ANTUN VLAHOVIĆ (PUNTAR)
49
0
JAN CURMAN (ORO)
C
58
0
LOVRO MARUŠIĆ (ORO)
106
0
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
C
49
0
JAN CURMAN (ORO)
106
0
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
Medalists
1. LEON BRIGLJEVIĆ, BAK
2. JAN CURMAN, OROSLAVJE
3. LOVRO MARUŠIĆ, OROSLAVJE
3. ANTUN VLAHOVIĆ, PUNTAR
SP-CHILD(m)(10-11) -45
C
177
0
IVAN KONDRES (PUNTAR)
154
0
FRAN KOZJAK (SLATINA)
Medalists
1. IVAN KONDRES, PUNTAR
2. FRAN KOZJAK, Slatina
3. ----
3. ----
SP-CHILD(f)(10-11) -35
A
24
0
EVA GAL (SLATINA)
172
0
LORENA TUPEK (PUNTAR)
52
KARLA OREMUŠ (ORO)
68
KAJA KURILJ (ORO)
101
VIKTORIA PENIĆ (1234567)
A
24
0
EVA GAL (SLATINA)
52
0
KARLA OREMUŠ (ORO)
A
68
0
KAJA KURILJ (ORO)
101
0
VIKTORIA PENIĆ (1234567)
A
24
0
EVA GAL (SLATINA)
101
0
VIKTORIA PENIĆ (1234567)
Medalists
1. EVA GAL, Slatina
2. VIKTORIA PENIĆ, Ge-baek
3. KARLA OREMUŠ, OROSLAVJE
3. KAJA KURILJ, OROSLAVJE
SP-JUN(m)(14-15) -55
B
83
0
MARIN LUCIĆ (SOLARIS)
110
0
KENAN ZEČEVIĆ (BAK)
B
205
0
MARKO VLAHOVIĆ (PUNTAR)
133
0
HASAN BEGOVIĆ (GAZIJA)
B
83
0
MARIN LUCIĆ (SOLARIS)
205
0
MARKO VLAHOVIĆ (PUNTAR)
Medalists
1. MARIN LUCIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
2. MARKO VLAHOVIĆ, PUNTAR
3. KENAN ZEČEVIĆ, BAK
3. HASAN BEGOVIĆ, Gazija, Bužim, BiH
SP-JUN(m)(14-15) +65
B
178
0
MATEO MEDVEDEC (PUNTAR)
122
0
AFAN BEGOVIĆ (GAZIJA)
B
175
0
ANTONIO SVIBEN (PUNTAR)
107
0
MILOŠ VRHOVAC (123)
B
178
0
MATEO MEDVEDEC (PUNTAR)
107
0
MILOŠ VRHOVAC (123)
Medalists
1. MILOŠ VRHOVAC, Prnjavor
2. MATEO MEDVEDEC, PUNTAR
3. ANTONIO SVIBEN, PUNTAR
3. AFAN BEGOVIĆ, Gazija, Bužim, BiH
Green belt 6.-5. gup (14-15)(male)
C
108
0
MILOŠ VRHOVAC (123)
179
0
MATEO MEDVEDEC (PUNTAR)
134
HASAN BEGOVIĆ (GAZIJA)
C
108
0
MILOŠ VRHOVAC (123)
134
0
HASAN BEGOVIĆ (GAZIJA)
Medalists
1. HASAN BEGOVIĆ, Gazija, Bužim, BiH
2. MILOŠ VRHOVAC, Prnjavor
3. MATEO MEDVEDEC, PUNTAR
3. ----