Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Pantera Open 2016
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
STAROST
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Demo - Mali sportaši 1
Demo - Male sportašice 1
Demo - Mali sportaši 2
Demo - Male sportašice 2
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽA/LETO
Kadetkinje -29
Kadetkinje -33
Kadetkinje -37
Kadetkinje -41
Kadetkinje -44
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Kadetkinje -55
Kadetkinje +59
Kadetkinje -29
3001
239
7
EMA SAMARZIJA (PANTERA)
353
8
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
49
KATARINA JAKŠIĆ (BANJICA)
3003
353
10
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
49
16
KATARINA JAKŠIĆ (BANJICA)
Dobitniki medalj
1. KATARINA JAKŠIĆ, Banjica
2. VANESSA BOSILJ, Ogulin
3. EMA SAMARZIJA, Pantera
3. ----
Kadetkinje -33
3029
302
4
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
45
6
NIKA KOLAREK (PANTERA)
317
ANDREA BARTULAC (GACKA)
3052
45
1
NIKA KOLAREK (PANTERA)
317
12
ANDREA BARTULAC (GACKA)
Dobitniki medalj
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. NIKA KOLAREK, Pantera
3. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
3. ----
Kadetkinje -37
3030
356
1
NINA CVJETKO (NOVIZ)
152
15
MAREA VODOPIJA (COB)
303
DORA STARČEVIĆ (ORKAAS)
3053
152
16
MAREA VODOPIJA (COB)
303
3
DORA STARČEVIĆ (ORKAAS)
Dobitniki medalj
1. MAREA VODOPIJA, Cobra
2. DORA STARČEVIĆ, ORKA AS
3. NINA CVJETKO, Novi Zagreb
3. ----
Kadetkinje -41
3017
295
7
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
161
1
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
183
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
287
MARTA BEBEK (TKTRNJE)
231
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
3042
295
13
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
183
1
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
3043
287
0
MARTA BEBEK (TKTRNJE)
231
1
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
3060
295
19
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
231
7
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
Dobitniki medalj
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. LUCIJA BUJAS, TKD-KBK-MARIBOR
3. CARMEN HEINRICH, Jastreb
3. MARTA BEBEK, TK TRNJE
Kadetkinje -44
3031
123
1
VITA PRPIĆ (SENJ)
173
5
ELA SEKUŠAK (JASTREB)
3032
143
0
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
181
0
NICOLE DAGELIĆ (JASTREB)
3054
173
6
ELA SEKUŠAK (JASTREB)
181
9
NICOLE DAGELIĆ (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. NICOLE DAGELIĆ, Jastreb
2. ELA SEKUŠAK, Jastreb
3. MAJA MIKŠIĆ, Karlovac
3. VITA PRPIĆ, SENJ
Kadetkinje -47
3048
69
0
SAŠA BERGANT (SILLA)
120
9
GABRIELA SLADOJA (MASTER)
Dobitniki medalj
1. GABRIELA SLADOJA, MASTER
2. SAŠA BERGANT, Taekwondo klub Silla
3. ----
3. ----
Kadetkinje -51
3033
284
6
BRUNA LUKAČIĆ (ORI)
180
12
MIA VEKIĆ (JASTREB)
122
LAURA NEKIĆ (SENJ)
3055
180
19
MIA VEKIĆ (JASTREB)
122
6
LAURA NEKIĆ (SENJ)
Dobitniki medalj
1. MIA VEKIĆ, Jastreb
2. LAURA NEKIĆ, SENJ
3. BRUNA LUKAČIĆ, Orion
3. ----
Kadetkinje -55
3049
217
10
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT1)
285
7
NIKA CELINIĆ (ORI)
Dobitniki medalj
1. ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ, ORIENT TKD
2. NIKA CELINIĆ, Orion
3. ----
3. ----
Kadetkinje +59
3018
184
2
ANASTASIA LAKATOŠ (JASTREB)
201
8
LAURA GRBIN (FORTECA)
3019
229
16
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
124
4
ANA VULJANIĆ (TKD KAR)
3020
54
10
KAJA KASTELIC (SILLA)
301
4
MARCELA MARJANOVIĆ (ORI)
3021
72
4
DANICA PETKOV (SRBIJA)
338
2
KLAUDIA CESSARE (MED)
3044
201
0
LAURA GRBIN (FORTECA)
229
0
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
3045
54
6
KAJA KASTELIC (SILLA)
72
11
DANICA PETKOV (SRBIJA)
3061
229
13
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
72
0
DANICA PETKOV (SRBIJA)
Dobitniki medalj
1. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. DANICA PETKOV, Zrenjanin
3. LAURA GRBIN, Forteca Korčula
3. KAJA KASTELIC, Taekwondo klub Silla