Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Pantera Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Banjica
Bistra
Casper
Cobra
Čigra
DUGA RESA
Forteca Korčula
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
Medvedgrad
Novi Zagreb
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
SENJ
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadetkinje -36
Kadeti -45
Kadetkinje -41
Kadetkinje +59
Demo - Male sportašice 1 -30
Demo - Mali sportaši 2-36
Demo - Mali sportaši 2-39
Demo - Male sportašice 2 -33
Demo - Male sportašice 2 -47
Mlađi kadeti -36
2008
228
15
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
172
3
GABRIJEL PISAČIĆ (TKV)
368
DAVID DUNDOVIĆ (NOVIZ)
2009
197
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
51
0
DANIN HASANAGIC (SILLA)
275
FILIP JURIŠIĆ (TKV)
2037
228
4
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
368
1
DAVID DUNDOVIĆ (NOVIZ)
2038
197
7
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
275
0
FILIP JURIŠIĆ (TKV)
2061
228
9
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
197
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
Medalists
1. JAN RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. BORNA ANČIĆ, Forteca Korčula
3. DAVID DUNDOVIĆ, Novi Zagreb
3. FILIP JURIŠIĆ, VRBOVEC
Mlađi kadeti -39
2001
207
4
FILIP KUŠEC (RADNIK)
194
2
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
248
LEO TELENTA (FORTECA)
215
OGNJEN BJELOŠEVIĆ (RP-TKD)
196
MARKO MRAKOVIĆ (JASTREB)
232
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
191
MAURO MARTINAC (JASTREB)
26
DAVID MIHIC (PANTERA)
193
NINO KOLEGA (JASTREB)
2019
207
12
FILIP KUŠEC (RADNIK)
248
0
LEO TELENTA (FORTECA)
2020
215
18
OGNJEN BJELOŠEVIĆ (RP-TKD)
196
0
MARKO MRAKOVIĆ (JASTREB)
2021
232
12
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
191
0
MAURO MARTINAC (JASTREB)
2022
26
7
DAVID MIHIC (PANTERA)
193
0
NINO KOLEGA (JASTREB)
2047
207
9
FILIP KUŠEC (RADNIK)
215
2
OGNJEN BJELOŠEVIĆ (RP-TKD)
2048
232
2
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
26
3
DAVID MIHIC (PANTERA)
2066
207
4
FILIP KUŠEC (RADNIK)
26
5
DAVID MIHIC (PANTERA)
Medalists
1. DAVID MIHIC, Pantera
2. FILIP KUŠEC, Radnik
3. LUKA RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. OGNJEN BJELOŠEVIĆ, Red Power
Mlađi kadeti -51
2028
210
7
OGNJAN KUGLIĆ (SRBIJA)
316
9
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
2029
233
7
NEJC LAZAR (TKD KBK)
319
2
STEFAN GRBIĆ (GACKA)
2055
316
4
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
233
3
NEJC LAZAR (TKD KBK)
Medalists
1. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA
2. NEJC LAZAR, TKD-KBK-MARIBOR
3. OGNJAN KUGLIĆ, Zrenjanin
3. STEFAN GRBIĆ, GACKA
Mlađi kadetkinje -36
2002
73
9
TEODORA RADAK (BANJICA)
294
1
PAULA FILA (ORKAAS)
304
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
164
DORA AŠONJA (RUG)
177
LORENA KABIĆ (JASTREB)
2003
80
11
ANA REZAR (CASPER)
160
4
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
360
MIA STIVIČEVIĆ (NOVIZ)
323
LUCIJA JELIC (PANTERA)
234
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
2023
73
17
TEODORA RADAK (BANJICA)
304
5
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
2024
164
6
DORA AŠONJA (RUG)
177
5
LORENA KABIĆ (JASTREB)
2025
80
13
ANA REZAR (CASPER)
360
0
MIA STIVIČEVIĆ (NOVIZ)
2026
323
12
LUCIJA JELIC (PANTERA)
234
0
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
2049
73
13
TEODORA RADAK (BANJICA)
164
2
DORA AŠONJA (RUG)
2050
80
0
ANA REZAR (CASPER)
323
1
LUCIJA JELIC (PANTERA)
2067
73
2
TEODORA RADAK (BANJICA)
323
5
LUCIJA JELIC (PANTERA)
Medalists
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. TEODORA RADAK, Banjica
3. ANA REZAR, Casper
3. DORA AŠONJA, RUGVICA
Kadeti -45
3011
179
0
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
230
12
LIN KOVACIC (TKD KBK)
139
PATRIK IVANKOVIĆ (BIST)
3012
43
5
MARKO KRISTOF (PANTERA)
130
0
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
199
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
3036
230
1
LIN KOVACIC (TKD KBK)
139
1
PATRIK IVANKOVIĆ (BIST)
3037
43
8
MARKO KRISTOF (PANTERA)
199
5
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
3057
230
3
LIN KOVACIC (TKD KBK)
43
0
MARKO KRISTOF (PANTERA)
Medalists
1. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. MARKO KRISTOF, Pantera
3. PATRIK IVANKOVIĆ, Bistra
3. HRVOJE PAŽIN, Forteca Korčula
Kadetkinje -41
3017
295
7
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
161
1
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
183
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
287
MARTA BEBEK (TKTRNJE)
231
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
3042
295
13
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
183
1
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
3043
287
0
MARTA BEBEK (TKTRNJE)
231
1
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
3060
295
19
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
231
7
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
Medalists
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. LUCIJA BUJAS, TKD-KBK-MARIBOR
3. CARMEN HEINRICH, Jastreb
3. MARTA BEBEK, TK TRNJE
Kadetkinje +59
3018
184
2
ANASTASIA LAKATOŠ (JASTREB)
201
8
LAURA GRBIN (FORTECA)
3019
229
16
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
124
4
ANA VULJANIĆ (TKD KAR)
3020
54
10
KAJA KASTELIC (SILLA)
301
4
MARCELA MARJANOVIĆ (ORI)
3021
72
4
DANICA PETKOV (SRBIJA)
338
2
KLAUDIA CESSARE (MED)
3044
201
0
LAURA GRBIN (FORTECA)
229
0
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
3045
54
6
KAJA KASTELIC (SILLA)
72
11
DANICA PETKOV (SRBIJA)
3061
229
13
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
72
0
DANICA PETKOV (SRBIJA)
Medalists
1. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. DANICA PETKOV, Zrenjanin
3. LAURA GRBIN, Forteca Korčula
3. KAJA KASTELIC, Taekwondo klub Silla
Demo - Male sportašice 1 -30
1009
272
13
KALA MIDŽOR (PANTERA)
235
0
MIA LEPENIK (TKD KBK)
257
TARA HORVAT (BIST)
1010
315
49
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
153
1
NIKA HABULINEC (ZTŠ)
67
MARIJA STIMAC (PANTERA)
1039
272
0
KALA MIDŽOR (PANTERA)
257
0
TARA HORVAT (BIST)
1040
315
17
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
67
0
MARIJA STIMAC (PANTERA)
1068
257
2
TARA HORVAT (BIST)
315
26
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. TARA HORVAT, Bistra
3. MARIJA STIMAC, Pantera
3. KALA MIDŽOR, Pantera
Demo - Mali sportaši 2-36
1011
227
9
LAN KREMPL (TKD KBK)
136
6
FILIP SPICEK (BIST)
265
IVANO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
1012
333
4
JAN KUNČIĆ (MED)
341
8
FRANKO PEĆNIK (ČIGRA)
133
TIN SLOVENEC (BIST)
1041
227
0
LAN KREMPL (TKD KBK)
265
0
IVANO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
1042
341
16
FRANKO PEĆNIK (ČIGRA)
133
12
TIN SLOVENEC (BIST)
1069
227
13
LAN KREMPL (TKD KBK)
341
1
FRANKO PEĆNIK (ČIGRA)
Medalists
1. LAN KREMPL, TKD-KBK-MARIBOR
2. FRANKO PEĆNIK, Čigra
3. ----
3. TIN SLOVENEC, Bistra
Demo - Mali sportaši 2-39
1012B
372
4
IVANO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
25
3
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
354
JAKOV ČEPIN (CASPER)
156
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
189
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
1028
372
8
IVANO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
354
4
JAKOV ČEPIN (CASPER)
1029
156
20
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
189
18
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
1062
372
8
IVANO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
156
2
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. IVANO KOPITOVIĆ, Tigar Zagreb
2. IVANO BELAVIĆ, DUGA RESA
3. JAKOV ČEPIN, Casper
3. JAKA BABIĆ, TKD-KBK-MARIBOR
Demo - Male sportašice 2 -33
1013
329
16
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
330
4
DORA MEŠTROVIĆ (MED)
236
ELA ZEMLJIC (TKD KBK)
335
KARLA SMOLIĆ ROČAK (MED)
261
ANA MINKOVIĆ (BIST)
1043
329
7
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
236
4
ELA ZEMLJIC (TKD KBK)
1044
335
13
KARLA SMOLIĆ ROČAK (MED)
261
6
ANA MINKOVIĆ (BIST)
1070
329
15
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
335
6
KARLA SMOLIĆ ROČAK (MED)
Medalists
1. MARTA OSTERMANN, Pantera
2. KARLA SMOLIĆ ROČAK, Medvedgrad
3. ELA ZEMLJIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. ANA MINKOVIĆ, Bistra
Demo - Male sportašice 2 -47
1033
324
3
ANA STIMAC (PANTERA)
237
12
KAJA KREMPL (TKD KBK)
1034
262
1
ANTONIA BLAŽIĆ (TIGAZ)
238
13
PIA ČERNČIČ (TKD KBK)
1065
237
16
KAJA KREMPL (TKD KBK)
238
6
PIA ČERNČIČ (TKD KBK)
Medalists
1. KAJA KREMPL, TKD-KBK-MARIBOR
2. PIA ČERNČIČ, TKD-KBK-MARIBOR
3. ANA STIMAC, Pantera
3. ANTONIA BLAŽIĆ, Tigar Zagreb