Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Pantera Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Banjica
Bistra
Casper
Cobra
Čigra
DUGA RESA
Forteca Korčula
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
Medvedgrad
Novi Zagreb
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
SENJ
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -43
Demo - Mali sportaši 1 -22
Demo - Male sportašice 2 -30
Mlađi kadeti -36
2008
228
15
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
172
3
GABRIJEL PISAČIĆ (TKV)
368
DAVID DUNDOVIĆ (NOVIZ)
2009
197
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
51
0
DANIN HASANAGIC (SILLA)
275
FILIP JURIŠIĆ (TKV)
2037
228
4
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
368
1
DAVID DUNDOVIĆ (NOVIZ)
2038
197
7
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
275
0
FILIP JURIŠIĆ (TKV)
2061
228
9
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
197
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
Medalists
1. JAN RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. BORNA ANČIĆ, Forteca Korčula
3. DAVID DUNDOVIĆ, Novi Zagreb
3. FILIP JURIŠIĆ, VRBOVEC
Mlađi kadeti -43
2010
167
1
JAN MARIĆ (TKV)
192
13
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
9
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
170
DOMAGOJ KORNET (TKV)
308
BORNA MARINKOV (JASTREB)
2039
192
9
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
9
2
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
2040
170
2
DOMAGOJ KORNET (TKV)
308
9
BORNA MARINKOV (JASTREB)
2062
192
8
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
308
2
BORNA MARINKOV (JASTREB)
Medalists
1. ADNAN ALAGIĆ, Jastreb
2. BORNA MARINKOV, Jastreb
3. HRVOJE JAVOROVIĆ, MAKSIMIR
3. DOMAGOJ KORNET, VRBOVEC
Demo - Mali sportaši 1 -22
1019
171
1
MISLAV KORNET (TKV)
56
13
PATRIK ŠKOFIC (SILLA)
132
LEON KLANFAR (BIST)
1055
56
5
PATRIK ŠKOFIC (SILLA)
132
16
LEON KLANFAR (BIST)
Medalists
1. LEON KLANFAR, Bistra
2. PATRIK ŠKOFIC, Taekwondo klub Silla
3. MISLAV KORNET, VRBOVEC
3. ----
Demo - Male sportašice 2 -30
1031
269
7
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
55
14
DANAJA ŠKOFIC (SILLA)
1032
274
5
MELANIE MARIĆ (TKV)
91
3
MIA PETROVIĆ (CASPER)
1064
55
10
DANAJA ŠKOFIC (SILLA)
274
2
MELANIE MARIĆ (TKV)
Medalists
1. DANAJA ŠKOFIC, Taekwondo klub Silla
2. MELANIE MARIĆ, VRBOVEC
3. VITA MRŠIĆ, Tigar Zagreb
3. MIA PETROVIĆ, Casper