Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Pantera Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Banjica
Bistra
Casper
Cobra
Čigra
DUGA RESA
Forteca Korčula
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
Medvedgrad
Novi Zagreb
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
SENJ
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti -37
Kadeti -57
Kadetkinje -51
Kadetkinje -55
Kadetkinje +59
Kadeti -37
276
DOMEN MOLJ (SILLA)
3002
357
5
VITO POLJIČAK (NOVIZ)
206
18
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
3004
34
13
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
147
2
BORNA ZGLAVNIK (BORIK)
337
LEON ČAČKO (MED)
35
IAN MIDZOR (PANTERA)
3005
264
11
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
162
6
IVO VERNIK (RUG)
3006
174
12
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
75
0
ANDREJ VLADIČIĆ (BANJICA)
289
GABRIEL JEREB (ORI)
3022
276
13
DOMEN MOLJ (SILLA)
206
1
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
3023
34
10
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
337
0
LEON ČAČKO (MED)
3024
35
16
IAN MIDZOR (PANTERA)
264
22
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
3025
174
4
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
289
2
GABRIEL JEREB (ORI)
3046
276
5
DOMEN MOLJ (SILLA)
34
1
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
3047
264
4
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
174
0
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
3062
276
6
DOMEN MOLJ (SILLA)
264
11
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
Medalists
1. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb
2. DOMEN MOLJ, Taekwondo klub Silla
3. IVAN DRAŽENOVIĆ, Jastreb
3. FRAN JAVORSKY, Pantera
Kadeti -57
3014
178
13
LOVRO MILOŠ (JASTREB)
286
0
LUKA GRANĐA (ORI)
3015
200
2
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
369
5
LUKA MAJCEN (NOVIZ)
3016
22
3
ANTE RONCEVIC (PANTERA)
255
5
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
290
TIN PAVLOVIĆ (ORI)
3040
178
5
LOVRO MILOŠ (JASTREB)
369
1
LUKA MAJCEN (NOVIZ)
3041
255
15
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
290
1
TIN PAVLOVIĆ (ORI)
3059
178
12
LOVRO MILOŠ (JASTREB)
255
13
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
Medalists
1. RONALD QUITILEN, DUGA RESA
2. LOVRO MILOŠ, Jastreb
3. TIN PAVLOVIĆ, Orion
3. LUKA MAJCEN, Novi Zagreb
Kadetkinje -51
3033
284
6
BRUNA LUKAČIĆ (ORI)
180
12
MIA VEKIĆ (JASTREB)
122
LAURA NEKIĆ (SENJ)
3055
180
19
MIA VEKIĆ (JASTREB)
122
6
LAURA NEKIĆ (SENJ)
Medalists
1. MIA VEKIĆ, Jastreb
2. LAURA NEKIĆ, SENJ
3. BRUNA LUKAČIĆ, Orion
3. ----
Kadetkinje -55
3049
217
10
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT1)
285
7
NIKA CELINIĆ (ORI)
Medalists
1. ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ, ORIENT TKD
2. NIKA CELINIĆ, Orion
3. ----
3. ----
Kadetkinje +59
3018
184
2
ANASTASIA LAKATOŠ (JASTREB)
201
8
LAURA GRBIN (FORTECA)
3019
229
16
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
124
4
ANA VULJANIĆ (TKD KAR)
3020
54
10
KAJA KASTELIC (SILLA)
301
4
MARCELA MARJANOVIĆ (ORI)
3021
72
4
DANICA PETKOV (SRBIJA)
338
2
KLAUDIA CESSARE (MED)
3044
201
0
LAURA GRBIN (FORTECA)
229
0
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
3045
54
6
KAJA KASTELIC (SILLA)
72
11
DANICA PETKOV (SRBIJA)
3061
229
13
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
72
0
DANICA PETKOV (SRBIJA)
Medalists
1. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. DANICA PETKOV, Zrenjanin
3. LAURA GRBIN, Forteca Korčula
3. KAJA KASTELIC, Taekwondo klub Silla