Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Pantera Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Banjica
Bistra
Casper
Cobra
Čigra
DUGA RESA
Forteca Korčula
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
Medvedgrad
Novi Zagreb
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
SENJ
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zrenjanin
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kadetkinje -41
Demo - Mali sportaši 1 -24
Demo - Mali sportaši 1 -33
Demo - Male sportašice 2 -39
Kick (muški) - 2008, 2009 -2
Kick (ženski) - 2008, 2009 -2
Kick (ženski) - 2010, 2011 -3
Kadetkinje -41
3017
295
7
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
161
1
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
183
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
287
MARTA BEBEK (TKTRNJE)
231
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
3042
295
13
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
183
1
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
3043
287
0
MARTA BEBEK (TKTRNJE)
231
1
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
3060
295
19
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
231
7
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
Medalists
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. LUCIJA BUJAS, TKD-KBK-MARIBOR
3. CARMEN HEINRICH, Jastreb
3. MARTA BEBEK, TK TRNJE
Demo - Mali sportaši 1 -24
1020
118
2
MARIN PRLIĆ (MASTER)
145
20
LEON SENICIC (BIST)
1021
47
0
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
297
0
JAKOV PERKOVIĆ (TKTRNJE)
1056
145
8
LEON SENICIC (BIST)
47
1
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
Medalists
1. LEON SENICIC, Bistra
2. VIKTOR ŠOŠIĆ, Pantera
3. MARIN PRLIĆ, MASTER
3. JAKOV PERKOVIĆ, TK TRNJE
Demo - Mali sportaši 1 -33
1022
121
12
VITO DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
270
1
ROKO ŽUPIĆ (TIGAZ)
348
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
1057
121
5
VITO DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
348
6
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. NIKOLA MATIĆ, Čigra
2. VITO DELIŠIMUNOVIĆ, TK TRNJE
3. ROKO ŽUPIĆ, Tigar Zagreb
3. ----
Demo - Male sportašice 2 -39
1054
288
2
EVA BEBEK (TKTRNJE)
322
11
NELA LASAN (MAKSMR)
Medalists
1. NELA LASAN, MAKSIMIR
2. EVA BEBEK, TK TRNJE
3. ----
3. ----
Kick (muški) - 2008, 2009 -2
K008
256
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
62
0
HROMADZIC GRGA (PANTERA)
K009
283
0
VITO DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
79
0
SEBASTIAN BIELEN (PANTERA)
K010
256
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
283
0
VITO DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
Medalists
1. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
2. VITO DELIŠIMUNOVIĆ, TK TRNJE
3. HROMADZIC GRGA, Pantera
3. SEBASTIAN BIELEN, Pantera
Kick (ženski) - 2008, 2009 -2
K011
282
0
VIKTORIJA MRVOŠ (TKTRNJE)
342
0
ENA ŠEREPEC (RUG)
250
IVONA FERENAC (OZALJ)
K011B
149
0
LANA MEHKEK DORIĆ (BORIK)
371
0
MARA GLAVAŠ (M. GRAD)
355
ANJA BARIŠIĆ (RUG)
K012
282
0
VIKTORIJA MRVOŠ (TKTRNJE)
250
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
K013
371
0
MARA GLAVAŠ (M. GRAD)
355
0
ANJA BARIŠIĆ (RUG)
K014
250
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
371
0
MARA GLAVAŠ (M. GRAD)
Medalists
1. IVONA FERENAC, Ozalj
2. MARA GLAVAŠ, MARTIN GRAD
3. VIKTORIJA MRVOŠ, TK TRNJE
3. ANJA BARIŠIĆ, RUGVICA
Kick (ženski) - 2010, 2011 -3
K017
350
0
LUCIJA ČAVRAK (RUG)
281
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
61
LENA MIHIC (PANTERA)
221
SARA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
280
EMA SLADE (TKTRNJE)
K018
281
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
61
0
LENA MIHIC (PANTERA)
K019
221
0
SARA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
280
0
EMA SLADE (TKTRNJE)
K020
281
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
221
0
SARA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
Medalists
1. STELA DELIŠIMUNOVIĆ, TK TRNJE
2. SARA ŠPOLJAR MURATOVIĆ, ORIENT TKD
3. LENA MIHIC, Pantera
3. EMA SLADE, TK TRNJE