Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Pantera Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Banjica
Bistra
Casper
Cobra
Čigra
DUGA RESA
Forteca Korčula
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
Medvedgrad
Novi Zagreb
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
SENJ
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti -53
Kadeti -61
Kadetkinje -55
Demo - Male sportašice 2 -36
Kick (ženski) - 2010, 2011 -3
Kadeti -53
3013
293
10
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
218
3
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
176
LEON ZORKO (JASTREB)
278
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
246
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
3038
293
7
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
176
6
LEON ZORKO (JASTREB)
3039
278
11
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
246
2
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
3058
293
13
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
278
8
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. GORAN BUNČIĆ, Karlovac
3. LEON ZORKO, Jastreb
3. ANTONIO DRAGAŠEVIĆ, Radnik
Kadeti -61
3028
320
17
JURE TOZON (ORIENT1)
70
0
IGOR ČORBA (SRBIJA)
155
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
3051
320
9
JURE TOZON (ORIENT1)
155
4
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. JURE TOZON, ORIENT TKD
2. MARIN VRATARIĆ, DUGA RESA
3. IGOR ČORBA, Zrenjanin
3. ----
Kadetkinje -55
3049
217
10
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT1)
285
7
NIKA CELINIĆ (ORI)
Medalists
1. ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ, ORIENT TKD
2. NIKA CELINIĆ, Orion
3. ----
3. ----
Demo - Male sportašice 2 -36
1014
84
7
DARIJA BEŠLAGIĆ (CASPER)
64
8
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
220
KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
325
MARTINA RUKAVINA (MED)
65
AVA BORKO (PANTERA)
1045
64
5
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
220
14
KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
1046
325
3
MARTINA RUKAVINA (MED)
65
15
AVA BORKO (PANTERA)
1071
220
7
KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
65
3
AVA BORKO (PANTERA)
Medalists
1. KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ, ORIENT TKD
2. AVA BORKO, Pantera
3. DORA STRAŽIČIĆ, Pantera
3. MARTINA RUKAVINA, Medvedgrad
Kick (ženski) - 2010, 2011 -3
K017
350
0
LUCIJA ČAVRAK (RUG)
281
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
61
LENA MIHIC (PANTERA)
221
SARA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
280
EMA SLADE (TKTRNJE)
K018
281
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
61
0
LENA MIHIC (PANTERA)
K019
221
0
SARA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
280
0
EMA SLADE (TKTRNJE)
K020
281
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
221
0
SARA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
Medalists
1. STELA DELIŠIMUNOVIĆ, TK TRNJE
2. SARA ŠPOLJAR MURATOVIĆ, ORIENT TKD
3. LENA MIHIC, Pantera
3. EMA SLADE, TK TRNJE