Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Pantera Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Banjica
Bistra
Casper
Cobra
Čigra
DUGA RESA
Forteca Korčula
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
Medvedgrad
Novi Zagreb
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
SENJ
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadetkinje -43
Mlađi kadetkinje -47
Kadeti -37
Kadetkinje +59
Demo - Mali sportaši 1 +36
Demo - Mali sportaši 2-36
Demo - Mali sportaši 2+51
Demo - Male sportašice 2 -33
Demo - Male sportašice 2 -36
Mlađi kadeti -33
2004
102
13
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
366
1
MARKO MATIJEVIĆ (NOVIZ)
2005
314
3
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
190
4
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
2006
298
13
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
365
1
JAKOV PAP (NOVIZ)
2007
332
0
PATRIK VISINSKI (MED)
195
10
LUKA POSAVEC (JASTREB)
2035
102
0
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
190
0
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
2036
298
2
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
195
1
LUKA POSAVEC (JASTREB)
2060
102
10
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
298
1
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
Medalists
1. SVEN ANIĆ, TK Prana Karlovac
2. IVAN LUKETIĆ, Ogulin
3. ANTONIO DRAGUN, Jastreb
3. LUKA POSAVEC, Jastreb
Mlađi kadetkinje -43
2031
300
0
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
334
0
IMAN OPARDIJA (MED)
2032
328
5
NIKA STAŽNIK (MED)
148
0
MARTA GLOBAN (BORIK)
2057
334
1
IMAN OPARDIJA (MED)
328
2
NIKA STAŽNIK (MED)
Medalists
1. NIKA STAŽNIK, Medvedgrad
2. IMAN OPARDIJA, Medvedgrad
3. MARTA GLOBAN, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
Mlađi kadetkinje -47
2033
352
4
ANA STIMAC (PANTERA)
336
7
LUCIJA BARIŠIĆ (MED)
326
LEONTINA DUJMOVIĆ (MED)
2058
336
0
LUCIJA BARIŠIĆ (MED)
326
0
LEONTINA DUJMOVIĆ (MED)
Medalists
1. LUCIJA BARIŠIĆ, Medvedgrad
2. LEONTINA DUJMOVIĆ, Medvedgrad
3. ANA STIMAC, Pantera
3. ----
Kadeti -37
276
DOMEN MOLJ (SILLA)
3002
357
5
VITO POLJIČAK (NOVIZ)
206
18
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
3004
34
13
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
147
2
BORNA ZGLAVNIK (BORIK)
337
LEON ČAČKO (MED)
35
IAN MIDZOR (PANTERA)
3005
264
11
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
162
6
IVO VERNIK (RUG)
3006
174
12
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
75
0
ANDREJ VLADIČIĆ (BANJICA)
289
GABRIEL JEREB (ORI)
3022
276
13
DOMEN MOLJ (SILLA)
206
1
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
3023
34
10
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
337
0
LEON ČAČKO (MED)
3024
35
16
IAN MIDZOR (PANTERA)
264
22
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
3025
174
4
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
289
2
GABRIEL JEREB (ORI)
3046
276
5
DOMEN MOLJ (SILLA)
34
1
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
3047
264
4
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
174
0
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
3062
276
6
DOMEN MOLJ (SILLA)
264
11
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
Medalists
1. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb
2. DOMEN MOLJ, Taekwondo klub Silla
3. IVAN DRAŽENOVIĆ, Jastreb
3. FRAN JAVORSKY, Pantera
Kadetkinje +59
3018
184
2
ANASTASIA LAKATOŠ (JASTREB)
201
8
LAURA GRBIN (FORTECA)
3019
229
16
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
124
4
ANA VULJANIĆ (TKD KAR)
3020
54
10
KAJA KASTELIC (SILLA)
301
4
MARCELA MARJANOVIĆ (ORI)
3021
72
4
DANICA PETKOV (SRBIJA)
338
2
KLAUDIA CESSARE (MED)
3044
201
0
LAURA GRBIN (FORTECA)
229
0
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
3045
54
6
KAJA KASTELIC (SILLA)
72
11
DANICA PETKOV (SRBIJA)
3061
229
13
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
72
0
DANICA PETKOV (SRBIJA)
Medalists
1. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. DANICA PETKOV, Zrenjanin
3. LAURA GRBIN, Forteca Korčula
3. KAJA KASTELIC, Taekwondo klub Silla
Demo - Mali sportaši 1 +36
1050
258
0
MIHAEL FRANJIĆ (BIST)
331
0
NOAH TUSTIĆ (MED)
Medalists
1. NOAH TUSTIĆ, Medvedgrad
2. MIHAEL FRANJIĆ, Bistra
3. ----
3. ----
Demo - Mali sportaši 2-36
1011
227
9
LAN KREMPL (TKD KBK)
136
6
FILIP SPICEK (BIST)
265
IVANO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
1012
333
4
JAN KUNČIĆ (MED)
341
8
FRANKO PEĆNIK (ČIGRA)
133
TIN SLOVENEC (BIST)
1041
227
0
LAN KREMPL (TKD KBK)
265
0
IVANO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
1042
341
16
FRANKO PEĆNIK (ČIGRA)
133
12
TIN SLOVENEC (BIST)
1069
227
13
LAN KREMPL (TKD KBK)
341
1
FRANKO PEĆNIK (ČIGRA)
Medalists
1. LAN KREMPL, TKD-KBK-MARIBOR
2. FRANKO PEĆNIK, Čigra
3. ----
3. TIN SLOVENEC, Bistra
Demo - Mali sportaši 2+51
1053
327
16
ARNO JURLINA (MED)
76
12
MATEO KRZNARIĆ (BRINJ)
Medalists
1. ARNO JURLINA, Medvedgrad
2. MATEO KRZNARIĆ, TKD BRINJE
3. ----
3. ----
Demo - Male sportašice 2 -33
1013
329
16
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
330
4
DORA MEŠTROVIĆ (MED)
236
ELA ZEMLJIC (TKD KBK)
335
KARLA SMOLIĆ ROČAK (MED)
261
ANA MINKOVIĆ (BIST)
1043
329
7
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
236
4
ELA ZEMLJIC (TKD KBK)
1044
335
13
KARLA SMOLIĆ ROČAK (MED)
261
6
ANA MINKOVIĆ (BIST)
1070
329
15
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
335
6
KARLA SMOLIĆ ROČAK (MED)
Medalists
1. MARTA OSTERMANN, Pantera
2. KARLA SMOLIĆ ROČAK, Medvedgrad
3. ELA ZEMLJIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. ANA MINKOVIĆ, Bistra
Demo - Male sportašice 2 -36
1014
84
7
DARIJA BEŠLAGIĆ (CASPER)
64
8
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
220
KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
325
MARTINA RUKAVINA (MED)
65
AVA BORKO (PANTERA)
1045
64
5
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
220
14
KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
1046
325
3
MARTINA RUKAVINA (MED)
65
15
AVA BORKO (PANTERA)
1071
220
7
KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
65
3
AVA BORKO (PANTERA)
Medalists
1. KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ, ORIENT TKD
2. AVA BORKO, Pantera
3. DORA STRAŽIČIĆ, Pantera
3. MARTINA RUKAVINA, Medvedgrad