Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Pantera Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Banjica
Bistra
Casper
Cobra
Čigra
DUGA RESA
Forteca Korčula
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
Medvedgrad
Novi Zagreb
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
SENJ
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadetkinje -51
Kadeti -45
Demo - Mali sportaši 1 -22
Demo - Mali sportaši 1 -24
Demo - Mali sportaši 1 +36
Demo - Male sportašice 1 -24
Demo - Male sportašice 1 -27
Demo - Male sportašice 1 -30
Demo - Male sportašice 1 -33
Demo - Mali sportaši 2-30
Demo - Mali sportaši 2-36
Demo - Male sportašice 2 -33
Mlađi kadetkinje -51
2053
81
1
BRUNA HOGGE (CASPER)
277
6
NICOLE FUMIĆ (BIST)
Osvajači medalja
1. NICOLE FUMIĆ, Bistra
2. BRUNA HOGGE, Casper
3. ----
3. ----
Kadeti -45
3011
179
0
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
230
12
LIN KOVACIC (TKD KBK)
139
PATRIK IVANKOVIĆ (BIST)
3012
43
5
MARKO KRISTOF (PANTERA)
130
0
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
199
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
3036
230
1
LIN KOVACIC (TKD KBK)
139
1
PATRIK IVANKOVIĆ (BIST)
3037
43
8
MARKO KRISTOF (PANTERA)
199
5
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
3057
230
3
LIN KOVACIC (TKD KBK)
43
0
MARKO KRISTOF (PANTERA)
Osvajači medalja
1. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. MARKO KRISTOF, Pantera
3. PATRIK IVANKOVIĆ, Bistra
3. HRVOJE PAŽIN, Forteca Korčula
Demo - Mali sportaši 1 -22
1019
171
1
MISLAV KORNET (TKV)
56
13
PATRIK ŠKOFIC (SILLA)
132
LEON KLANFAR (BIST)
1055
56
5
PATRIK ŠKOFIC (SILLA)
132
16
LEON KLANFAR (BIST)
Osvajači medalja
1. LEON KLANFAR, Bistra
2. PATRIK ŠKOFIC, Taekwondo klub Silla
3. MISLAV KORNET, VRBOVEC
3. ----
Demo - Mali sportaši 1 -24
1020
118
2
MARIN PRLIĆ (MASTER)
145
20
LEON SENICIC (BIST)
1021
47
0
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
297
0
JAKOV PERKOVIĆ (TKTRNJE)
1056
145
8
LEON SENICIC (BIST)
47
1
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
Osvajači medalja
1. LEON SENICIC, Bistra
2. VIKTOR ŠOŠIĆ, Pantera
3. MARIN PRLIĆ, MASTER
3. JAKOV PERKOVIĆ, TK TRNJE
Demo - Mali sportaši 1 +36
1050
258
0
MIHAEL FRANJIĆ (BIST)
331
0
NOAH TUSTIĆ (MED)
Osvajači medalja
1. NOAH TUSTIĆ, Medvedgrad
2. MIHAEL FRANJIĆ, Bistra
3. ----
3. ----
Demo - Male sportašice 1 -24
1051
31
0
ELZA NOVAK (PANTERA)
259
12
PAOLA FRANJIĆ (BIST)
Osvajači medalja
1. PAOLA FRANJIĆ, Bistra
2. ELZA NOVAK, Pantera
3. ----
3. ----
Demo - Male sportašice 1 -27
1007
33
10
FISTRIC PETRA (PANTERA)
111
16
LUCIJA BRCKO (JAKOVLJ)
212
MEDEJA MOHORIČ (RP-TKD)
1008
66
34
IVA STRAZICIC (PANTERA)
260
0
LANA KUMIŠA (BIST)
14
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
1037
111
8
LUCIJA BRCKO (JAKOVLJ)
212
13
MEDEJA MOHORIČ (RP-TKD)
1038
66
16
IVA STRAZICIC (PANTERA)
14
7
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
1067
212
5
MEDEJA MOHORIČ (RP-TKD)
66
8
IVA STRAZICIC (PANTERA)
Osvajači medalja
1. IVA STRAZICIC, Pantera
2. MEDEJA MOHORIČ, Red Power
3. MAJA MARIJA BORIĆ, TKD BRINJE
3. LUCIJA BRCKO, JAKOVLJE
Demo - Male sportašice 1 -30
1009
272
13
KALA MIDŽOR (PANTERA)
235
0
MIA LEPENIK (TKD KBK)
257
TARA HORVAT (BIST)
1010
315
49
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
153
1
NIKA HABULINEC (ZTŠ)
67
MARIJA STIMAC (PANTERA)
1039
272
0
KALA MIDŽOR (PANTERA)
257
0
TARA HORVAT (BIST)
1040
315
17
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
67
0
MARIJA STIMAC (PANTERA)
1068
257
2
TARA HORVAT (BIST)
315
26
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. TARA HORVAT, Bistra
3. MARIJA STIMAC, Pantera
3. KALA MIDŽOR, Pantera
Demo - Male sportašice 1 -33
1025
135
13
KIARA ŠKRLIN (BIST)
187
1
LEA BARIĆ (JASTREB)
251
IVONA FERENAC (OZALJ)
1060
135
5
KIARA ŠKRLIN (BIST)
251
9
IVONA FERENAC (OZALJ)
Osvajači medalja
1. IVONA FERENAC, Ozalj
2. KIARA ŠKRLIN, Bistra
3. LEA BARIĆ, Jastreb
3. ----
Demo - Mali sportaši 2-30
1026
321
6
LEON VUJIČIĆ (BIST)
97
11
SAMUEL JURKIĆ (CASPER)
1027
86
3
IVAN MATAS (CASPER)
312
14
OŽBOLT MOLJ (SILLA)
1061
97
7
SAMUEL JURKIĆ (CASPER)
312
19
OŽBOLT MOLJ (SILLA)
Osvajači medalja
1. OŽBOLT MOLJ, Taekwondo klub Silla
2. SAMUEL JURKIĆ, Casper
3. IVAN MATAS, Casper
3. LEON VUJIČIĆ, Bistra
Demo - Mali sportaši 2-36
1011
227
9
LAN KREMPL (TKD KBK)
136
6
FILIP SPICEK (BIST)
265
IVANO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
1012
333
4
JAN KUNČIĆ (MED)
341
8
FRANKO PEĆNIK (ČIGRA)
133
TIN SLOVENEC (BIST)
1041
227
0
LAN KREMPL (TKD KBK)
265
0
IVANO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
1042
341
16
FRANKO PEĆNIK (ČIGRA)
133
12
TIN SLOVENEC (BIST)
1069
227
13
LAN KREMPL (TKD KBK)
341
1
FRANKO PEĆNIK (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. LAN KREMPL, TKD-KBK-MARIBOR
2. FRANKO PEĆNIK, Čigra
3. ----
3. TIN SLOVENEC, Bistra
Demo - Male sportašice 2 -33
1013
329
16
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
330
4
DORA MEŠTROVIĆ (MED)
236
ELA ZEMLJIC (TKD KBK)
335
KARLA SMOLIĆ ROČAK (MED)
261
ANA MINKOVIĆ (BIST)
1043
329
7
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
236
4
ELA ZEMLJIC (TKD KBK)
1044
335
13
KARLA SMOLIĆ ROČAK (MED)
261
6
ANA MINKOVIĆ (BIST)
1070
329
15
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
335
6
KARLA SMOLIĆ ROČAK (MED)
Osvajači medalja
1. MARTA OSTERMANN, Pantera
2. KARLA SMOLIĆ ROČAK, Medvedgrad
3. ELA ZEMLJIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. ANA MINKOVIĆ, Bistra