Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 2. kolo (437 natjecatelja)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Indiv. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Indiv. kick - Mali školarci (2014/15)
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Indiv. kick - Kadeti (2008/09/10)
Indiv. kick - Mali školarci (2014/15)
K054
41
0
DAMJAN ERSEK (BIST)
338
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
407
ROKO MELEH (COB)
164
ZVONIMNIR PRIŠĆAN (FOX)
344
LEON POTOČNIK VINKOVIĆ (JASTREB)
K055
428
0
MATEJ PERETIN (OZALJ)
250
0
TIN SOPIĆ (TIGAZ)
296
VIKTOR BRAČIĆ (DUBRAVA)
406
NIKO MELEH (COB)
339
MAKS GARAČA (JASTREB)
K056
42
0
IVAN STREK (BIST)
404
0
NIKOLA PETANJEK (JASTREB)
105
GABRIJEL RAZUM (DUBRAVA)
396
MISLAV KUNŠTEK (JAKOVLJ)
340
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
K057
430
0
NEO CINDRIĆ (OZALJ)
254
0
FILIP GOLIĆ (TIGAZ)
78
MARKO PRESKOČIL (DUBRAVA)
393
GRGA MARTINOVSKY (COB)
341
MATEO BOŽIĆ (JASTREB)
K058
338
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
407
0
ROKO MELEH (COB)
K059
164
0
ZVONIMNIR PRIŠĆAN (FOX)
344
0
LEON POTOČNIK VINKOVIĆ (JASTREB)
K060
250
0
TIN SOPIĆ (TIGAZ)
296
0
VIKTOR BRAČIĆ (DUBRAVA)
K061
406
0
NIKO MELEH (COB)
339
0
MAKS GARAČA (JASTREB)
K062
42
0
IVAN STREK (BIST)
105
0
GABRIJEL RAZUM (DUBRAVA)
K063
396
0
MISLAV KUNŠTEK (JAKOVLJ)
340
0
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
K064
254
0
FILIP GOLIĆ (TIGAZ)
78
0
MARKO PRESKOČIL (DUBRAVA)
K065
393
0
GRGA MARTINOVSKY (COB)
341
0
MATEO BOŽIĆ (JASTREB)
K066
338
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
344
0
LEON POTOČNIK VINKOVIĆ (JASTREB)
K067
250
0
TIN SOPIĆ (TIGAZ)
406
0
NIKO MELEH (COB)
K068
42
0
IVAN STREK (BIST)
340
0
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
K069
254
0
FILIP GOLIĆ (TIGAZ)
341
0
MATEO BOŽIĆ (JASTREB)
K070
338
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
250
0
TIN SOPIĆ (TIGAZ)
K071
340
0
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
254
0
FILIP GOLIĆ (TIGAZ)
K072
338
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
254
0
FILIP GOLIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. FRANKO GRKINIĆ, Jastreb
2. FILIP GOLIĆ, Tigar Zagreb
3. TIN SOPIĆ, Tigar Zagreb
3. ADAM JANEŠ LINDBERGH, Jastreb