Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 4. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mali školarci - 24
Mali školarci - 26
Mali školarci - 28
Mali školarci - 32
Mali školarci - 34
Mali školarci - 36
Mali školarci +41
Mali školarci - 24
A055
464
2
ROKO MELEH (COB)
358
1
JURAJ TRUMBETAŠ (OMEGA)
125
IVAN ARAMBAŠIĆ (LOKOM)
460
NIKO MELEH (COB)
155
NIKOLAS BEKO (TIGAZ)
A057
464
2
ROKO MELEH (COB)
125
0
IVAN ARAMBAŠIĆ (LOKOM)
A058
460
2
NIKO MELEH (COB)
155
0
NIKOLAS BEKO (TIGAZ)
A060
464
0
ROKO MELEH (COB)
460
1
NIKO MELEH (COB)
Medalists
1. NIKO MELEH, Cobra
2. ROKO MELEH, Cobra
3. NIKOLAS BEKO, Tigar Zagreb
3. IVAN ARAMBAŠIĆ, Lokomotiva
Mali školarci - 26
A040
266
0
JAKOV LORKOVIĆ (TKD PRA)
240
2
PETAR DASKIJEVIĆ (OMEGA)
Medalists
1. PETAR DASKIJEVIĆ, Omega
2. JAKOV LORKOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----
Mali školarci - 28
A042
479
2
JAN BOHNEC (FOX)
29
0
SEBASTIAN PARAMINSKI (RADNIK)
210
MARIN MAGDIĆ (OMEGA)
107
RAFAEL KALABEK (FOX)
33
MATEJ MATOIĆ (RADNIK)
A044
479
2
JAN BOHNEC (FOX)
210
0
MARIN MAGDIĆ (OMEGA)
A043
107
1
RAFAEL KALABEK (FOX)
33
2
MATEJ MATOIĆ (RADNIK)
A047
479
1
JAN BOHNEC (FOX)
33
0
MATEJ MATOIĆ (RADNIK)
Medalists
1. JAN BOHNEC, Fox
2. MATEJ MATOIĆ, Radnik
3. MARIN MAGDIĆ, Omega
3. RAFAEL KALABEK, Fox
Mali školarci - 32
A045
219
2
PETAR ŽUTINIĆ (OMEGA)
113
0
PETAR VUJČIĆ (FOX)
A046
207
0
PAVLE PIŠKOREC (OMEGA)
158
0
LUKA HARMICAR (TIGAZ)
A049
219
0
PETAR ŽUTINIĆ (OMEGA)
158
2
LUKA HARMICAR (TIGAZ)
Medalists
1. LUKA HARMICAR, Tigar Zagreb
2. PETAR ŽUTINIĆ, Omega
3. ----
3. PETAR VUJČIĆ, Fox
Mali školarci - 34
A048
205
0
MARKO GUSTOVIĆ (OMEGA)
2
0
MATIJA VRAGOVIĆ (DUBRAVA)
14
MATEO KARAMARKO (DUBRAVA)
A050
2
2
MATIJA VRAGOVIĆ (DUBRAVA)
14
0
MATEO KARAMARKO (DUBRAVA)
Medalists
1. MATIJA VRAGOVIĆ, Dubrava
2. MATEO KARAMARKO, Dubrava
3. MARKO GUSTOVIĆ, Omega
3. ----
Mali školarci - 36
A051
478
0
ANDREJ BENČAK (RADNIK)
100
2
TIN KOMLJENOVIĆ (FOX)
Medalists
1. TIN KOMLJENOVIĆ, Fox
2. ANDREJ BENČAK, Radnik
3. ----
3. ----
Mali školarci +41
A052
281
2
ERIK ČAVLOVIĆ (OMEGA)
364
1
KARLO IVEKOVIĆ (OMEGA)
Medalists
1. ERIK ČAVLOVIĆ, Omega
2. KARLO IVEKOVIĆ, Omega
3. ----
3. ----