Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 4. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B -39
Mlađe kadetkinje B -43
Mlađe kadetkinje B -47
Mlađe kadetkinje B +51
Mlađe kadetkinje B -27
C030
513
2
PETRA JUKIĆ (OMEGA)
247
1
NIKOLINA STOJČEVIĆ (LEKENIK)
309
DORA BELAVIĆ (TKD PRA)
C032
513
0
PETRA JUKIĆ (OMEGA)
309
2
DORA BELAVIĆ (TKD PRA)
Medalists
1. DORA BELAVIĆ, TK Prana Karlovac
2. PETRA JUKIĆ, Omega
3. NIKOLINA STOJČEVIĆ, Lekenik
3. ----
Mlađe kadetkinje B -30
B024
116
2
NICOL LADOVIĆ (LOKOM)
9
0
RUŽICA BRAJKOVIĆ (DUBRAVA)
304
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
B025
59
0
EMMA VUKMANIĆ (ORI)
295
2
MATIĆ NIKOLINA (OMEGA)
144
IRIS CVETKO (JASTREB)
B026
61
2
ANJA BARANAŠIĆ (ORI)
249
0
MIA STJEPIĆ (LEKENIK)
145
LUCIJA PRŽIĆ (JASTREB)
B027
452
0
FRIDA ZLONOGA (COB)
293
0
IRIS JAMBROŠIĆ (OZALJ)
5
LORENA LUKIĆ (DUBRAVA)
B028
116
0
NICOL LADOVIĆ (LOKOM)
304
0
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
B029
295
2
MATIĆ NIKOLINA (OMEGA)
144
0
IRIS CVETKO (JASTREB)
B030
61
2
ANJA BARANAŠIĆ (ORI)
145
0
LUCIJA PRŽIĆ (JASTREB)
B031
293
2
IRIS JAMBROŠIĆ (OZALJ)
5
0
LORENA LUKIĆ (DUBRAVA)
B032
304
2
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
295
1
MATIĆ NIKOLINA (OMEGA)
B033
61
2
ANJA BARANAŠIĆ (ORI)
293
0
IRIS JAMBROŠIĆ (OZALJ)
B035
304
2
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
61
0
ANJA BARANAŠIĆ (ORI)
Medalists
1. DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ, TK Prana Karlovac
2. ANJA BARANAŠIĆ, Orion
3. MATIĆ NIKOLINA, Omega
3. IRIS JAMBROŠIĆ, Ozalj
Mlađe kadetkinje B -33
B034
347
2
GABRIJELA ĐORĐEVIĆ (TKV)
12
0
EMA PETROVIĆ (DUBRAVA)
B036
63
0
ANTEA ČIČAK (ORI)
263
2
MARIJA KOVAČEVIĆ (FOX)
B037
60
0
NIKA BELJAN (ORI)
138
2
HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
35
LARA SRBLJINOVIĆ (RADNIK)
B038
64
0
EMA LEKANIĆ (ORI)
169
3
PAULA PERKOVIĆ (TIGAZ)
B039
62
2
LUCIJANA ČALE (ORI)
265
0
KARLA KOVAČEVIĆ (FOX)
B040
53
0
EMA FAZLIĆ (ORI)
143
2
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
375
SARA ŠUTIJA (DUBRAVA)
B041
347
1
GABRIJELA ĐORĐEVIĆ (TKV)
263
2
MARIJA KOVAČEVIĆ (FOX)
B042
138
1
HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
35
2
LARA SRBLJINOVIĆ (RADNIK)
B043
169
2
PAULA PERKOVIĆ (TIGAZ)
62
0
LUCIJANA ČALE (ORI)
B044
143
0
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
375
2
SARA ŠUTIJA (DUBRAVA)
B045
263
0
MARIJA KOVAČEVIĆ (FOX)
35
2
LARA SRBLJINOVIĆ (RADNIK)
B046
169
2
PAULA PERKOVIĆ (TIGAZ)
375
0
SARA ŠUTIJA (DUBRAVA)
B048
35
2
LARA SRBLJINOVIĆ (RADNIK)
169
0
PAULA PERKOVIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. LARA SRBLJINOVIĆ, Radnik
2. PAULA PERKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. MARIJA KOVAČEVIĆ, Fox
3. SARA ŠUTIJA, Dubrava
Mlađe kadetkinje B -36
B047
233
2
NIKA PRANJIĆ (OMEGA)
65
1
NIKA MANDARIĆ (ORI)
B049
146
2
KORINA HLOBIK (JASTREB)
26
0
LUCIJA BILIĆ (DUBRAVA)
B050
244
0
DOROTEA IVEKOVIĆ (OMEGA)
56
0
MARTA REZIĆ (ORI)
B051
458
2
NIKA KNEŽEVIĆ (COB)
229
0
EMA KUFRIN (LEKENIK)
B052
233
2
NIKA PRANJIĆ (OMEGA)
146
0
KORINA HLOBIK (JASTREB)
B053
56
1
MARTA REZIĆ (ORI)
458
2
NIKA KNEŽEVIĆ (COB)
B055
233
2
NIKA PRANJIĆ (OMEGA)
458
0
NIKA KNEŽEVIĆ (COB)
Medalists
1. NIKA PRANJIĆ, Omega
2. NIKA KNEŽEVIĆ, Cobra
3. KORINA HLOBIK, Jastreb
3. MARTA REZIĆ, Orion
Mlađe kadetkinje B -39
B054
289
2
DORA ŠTULAC (OZALJ)
54
1
KORINA ŠARIĆ (ORI)
B056
450
2
DORA MALOŠEVAC (COB)
160
0
VERONIKA ANĐELIĆ (TIGAZ)
B057
131
2
GITA ŠANDL (JASTREB)
8
1
TENA ČILAŠ (DUBRAVA)
50
JELENA KUZMIĆ (ORI)
B058
289
0
DORA ŠTULAC (OZALJ)
450
2
DORA MALOŠEVAC (COB)
B059
131
2
GITA ŠANDL (JASTREB)
50
0
JELENA KUZMIĆ (ORI)
B061
450
1
DORA MALOŠEVAC (COB)
131
2
GITA ŠANDL (JASTREB)
Medalists
1. GITA ŠANDL, Jastreb
2. DORA MALOŠEVAC, Cobra
3. JELENA KUZMIĆ, Orion
3. DORA ŠTULAC, Ozalj
Mlađe kadetkinje B -43
B060
162
2
AURORA ROŠČIĆ (TIGAZ)
25
0
PATRICIA LOZANČIĆ (DUBRAVA)
4
MARA PANCIROV CORNELISSE (DUBRAVA)
B062
162
2
AURORA ROŠČIĆ (TIGAZ)
4
0
MARA PANCIROV CORNELISSE (DUBRAVA)
Medalists
1. AURORA ROŠČIĆ, Tigar Zagreb
2. MARA PANCIROV CORNELISSE, Dubrava
3. PATRICIA LOZANČIĆ, Dubrava
3. ----
Mlađe kadetkinje B -47
B063
66
0
ANAMARIJA ĆURIĆ (ORI)
119
2
EMANUELA EMINA ARAMBAŠIĆ (LOKOM)
Medalists
1. EMANUELA EMINA ARAMBAŠIĆ, Lokomotiva
2. ANAMARIJA ĆURIĆ, Orion
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje B +51
B064
477
2
BRUNA ZAJEC KAMBIĆ (RADNIK)
57
0
MIA KRISTINA HRUŠKAR (ORI)
Medalists
1. BRUNA ZAJEC KAMBIĆ, Radnik
2. MIA KRISTINA HRUŠKAR, Orion
3. ----
3. ----