Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 4. kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Indiv. kick - Male Vrtićanke (2018/19)
Indiv. kick - Vrtićanke A (2016/17)
Indiv. kick - Male školarke (2014/15)
Indiv. kick - Mlađe kadetkinje (2011/12/13)
Indiv. kick - Kadetkinje (2008/09/10)
Indiv. kick - Male Vrtićanke (2018/19)
K006
489
0
MARIJA ROTAR (OMEGA)
487
0
MARIS LUKETIĆ (OMEGA)
K007
492
0
MIA JAGODIĆ (OMEGA)
490
0
NUŠA KOVAČIĆ (OMEGA)
K008
488
0
IVA BOTINČAN (OMEGA)
486
0
DHARMA TKALČEVIĆ (OMEGA)
491
TESA TOMIĆ (OMEGA)
K009
487
0
MARIS LUKETIĆ (OMEGA)
492
0
MIA JAGODIĆ (OMEGA)
K010
486
0
DHARMA TKALČEVIĆ (OMEGA)
491
0
TESA TOMIĆ (OMEGA)
K011
492
0
MIA JAGODIĆ (OMEGA)
491
0
TESA TOMIĆ (OMEGA)
Osvajači medalja
1. MIA JAGODIĆ, Omega
2. TESA TOMIĆ, Omega
3. MARIS LUKETIĆ, Omega
3. DHARMA TKALČEVIĆ, Omega
Indiv. kick - Vrtićanke A (2016/17)
K029
72
0
KLARA DOKMANOVIĆ (DUBRAVA)
385
0
PAULA JEROTIĆ (OMEGA)
K030
455
0
ISKRA DOŽUDIĆ (COB)
252
0
SARA JAHUTKA (FOX)
K031
467
0
TENA BABIĆ (COB)
315
0
IRINA GUSTOVIĆ (OMEGA)
K032
382
0
EMANUELA ŠTROK (OMEGA)
47
0
PAVLA FORJAN (JASTREB)
K033
466
0
SAŠA ŠTRITOF (COB)
378
0
SARA KOZIĆ (OMEGA)
K034
179
0
PAULINA JUJNOVIĆ (TIGAZ)
254
0
MIA PAŠALIJA (FOX)
K035
468
0
ZITA KORLAET (COB)
108
0
ANTONIA KALABEK (FOX)
K036
393
0
MIA PAVLINIĆ (OMEGA)
81
0
PETRA EREMIĆ (TKD KAR)
K037
72
0
KLARA DOKMANOVIĆ (DUBRAVA)
455
0
ISKRA DOŽUDIĆ (COB)
K038
467
0
TENA BABIĆ (COB)
47
0
PAVLA FORJAN (JASTREB)
K039
378
0
SARA KOZIĆ (OMEGA)
179
0
PAULINA JUJNOVIĆ (TIGAZ)
K040
468
0
ZITA KORLAET (COB)
81
0
PETRA EREMIĆ (TKD KAR)
K041
72
0
KLARA DOKMANOVIĆ (DUBRAVA)
467
0
TENA BABIĆ (COB)
K042
179
0
PAULINA JUJNOVIĆ (TIGAZ)
468
0
ZITA KORLAET (COB)
K043
467
0
TENA BABIĆ (COB)
468
0
ZITA KORLAET (COB)
Osvajači medalja
1. TENA BABIĆ, Cobra
2. ZITA KORLAET, Cobra
3. KLARA DOKMANOVIĆ, Dubrava
3. PAULINA JUJNOVIĆ, Tigar Zagreb
Indiv. kick - Male školarke (2014/15)
K066
286
0
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
395
0
DORA KRIŽAN (OMEGA)
K067
253
0
GABRIELA JURKOVIČ (FOX)
387
0
LANA MARTINOVIĆ (OMEGA)
K068
98
0
KATARINA HODAK (FOX)
381
0
MEGAN ŠAMEC (OMEGA)
K069
232
0
MARIJA JUKIĆ (OMEGA)
177
0
LORENA DEDIĆ (TIGAZ)
K070
44
0
LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
396
0
NINA DOMITROVIĆ (OMEGA)
K071
255
0
EMA PAŠALIJA (FOX)
237
0
LEONY LONČAR (OMEGA)
K072
114
0
TENA TOT (FOX)
374
0
MATEA BLAŽEKOVIĆ (OMEGA)
K073
331
0
MAŠA VOZDECKI (OMEGA)
183
0
ANTONIJA PERKOVIĆ (TIGAZ)
K074
395
0
DORA KRIŽAN (OMEGA)
253
0
GABRIELA JURKOVIČ (FOX)
K075
381
0
MEGAN ŠAMEC (OMEGA)
232
0
MARIJA JUKIĆ (OMEGA)
K076
44
0
LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
255
0
EMA PAŠALIJA (FOX)
K077
374
0
MATEA BLAŽEKOVIĆ (OMEGA)
183
0
ANTONIJA PERKOVIĆ (TIGAZ)
K078
253
0
GABRIELA JURKOVIČ (FOX)
381
0
MEGAN ŠAMEC (OMEGA)
K079
255
0
EMA PAŠALIJA (FOX)
183
0
ANTONIJA PERKOVIĆ (TIGAZ)
K080
381
0
MEGAN ŠAMEC (OMEGA)
255
0
EMA PAŠALIJA (FOX)
Osvajači medalja
1. EMA PAŠALIJA, Fox
2. MEGAN ŠAMEC, Omega
3. ANTONIJA PERKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. GABRIELA JURKOVIČ, Fox
Indiv. kick - Mlađe kadetkinje (2011/12/13)
K119
251
0
MARTA BABIĆ (FOX)
360
0
ZARA GLADOVIĆ (OMEGA)
K120
459
0
NIKA KNEŽEVIĆ (COB)
314
0
INES KOVAČ (OMEGA)
K121
438
0
MARIJA KUNOVIĆ (JASTREB)
302
0
MIA POP (OMEGA)
K122
453
0
FRIDA ZLONOGA (COB)
415
0
DOROTEA IVEKOVIĆ (OMEGA)
K123
209
0
ILEANA BUKVIĆ (LEKENIK)
297
0
MATIĆ NIKOLINA (OMEGA)
K124
451
0
DORA MALOŠEVAC (COB)
306
0
SARA GRUNHUT (OMEGA)
K125
10
0
RUŽICA BRAJKOVIĆ (DUBRAVA)
234
0
NIKA PRANJIĆ (OMEGA)
K126
384
0
ANA HEMETE (OMEGA)
215
0
PETRA JUKIĆ (OMEGA)
K127
251
0
MARTA BABIĆ (FOX)
459
0
NIKA KNEŽEVIĆ (COB)
K128
302
0
MIA POP (OMEGA)
453
0
FRIDA ZLONOGA (COB)
K129
297
0
MATIĆ NIKOLINA (OMEGA)
306
0
SARA GRUNHUT (OMEGA)
K130
10
0
RUŽICA BRAJKOVIĆ (DUBRAVA)
215
0
PETRA JUKIĆ (OMEGA)
K131
459
0
NIKA KNEŽEVIĆ (COB)
302
0
MIA POP (OMEGA)
K132
306
0
SARA GRUNHUT (OMEGA)
10
0
RUŽICA BRAJKOVIĆ (DUBRAVA)
K133
459
0
NIKA KNEŽEVIĆ (COB)
306
0
SARA GRUNHUT (OMEGA)
Osvajači medalja
1. SARA GRUNHUT, Omega
2. NIKA KNEŽEVIĆ, Cobra
3. RUŽICA BRAJKOVIĆ, Dubrava
3. MIA POP, Omega
Indiv. kick - Kadetkinje (2008/09/10)
K142
512
0
TIA BOGOVIĆ (OMEGA)
333
0
IDA HLEBEC (OMEGA)
511
EMA LEBINAC (OMEGA)
K143
512
0
TIA BOGOVIĆ (OMEGA)
511
0
EMA LEBINAC (OMEGA)
Osvajači medalja
1. EMA LEBINAC, Omega
2. TIA BOGOVIĆ, Omega
3. IDA HLEBEC, Omega
3. ----