Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 4. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Frie. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Frie. kick - Mali školarci (2014/15)
Frie. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Frie. kick - Kadeti (2008/09/10)
Frie. kick - Vrtićanci A (2016/17)
K144
200
0
TIN MARČETIĆ IVANO MARKEŽIĆ (JASTREB)
414
0
POSAVEC GEBIK (OMEGA)
199
PATRIK MADUNIĆ TOMISLAV TONŽETIĆ (JASTREB)
K145
200
0
TIN MARČETIĆ IVANO MARKEŽIĆ (JASTREB)
199
0
PATRIK MADUNIĆ TOMISLAV TONŽETIĆ (JASTREB)
Medalists
1. PATRIK MADUNIĆ TOMISLAV TONŽETIĆ, Jastreb
2. TIN MARČETIĆ IVANO MARKEŽIĆ, Jastreb
3. POSAVEC GEBIK, Omega
3. ----
Frie. kick - Mali školarci (2014/15)
K147
148
0
NIKOLA PETANJEK FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
147
0
FILIP JURATOVAC JAKOV BASTAŠIĆ (JASTREB)
K148
150
0
JAKOV JUKIĆ IVAN DERGANC (JASTREB)
434
0
VUSIĆ CAREK (OMEGA)
K149
148
0
NIKOLA PETANJEK FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
150
0
JAKOV JUKIĆ IVAN DERGANC (JASTREB)
Medalists
1. NIKOLA PETANJEK FRANKO GRKINIĆ, Jastreb
2. JAKOV JUKIĆ IVAN DERGANC, Jastreb
3. FILIP JURATOVAC JAKOV BASTAŠIĆ, Jastreb
3. VUSIĆ CAREK, Omega
Frie. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
K
421
0
KUSTURIN GRINE (OMEGA)
473
0
LONČAR DASKIJEVIĆ (OMEGA)
519
SUČIĆ STRUČIĆ (OMEGA)
K
473
0
LONČAR DASKIJEVIĆ (OMEGA)
519
0
SUČIĆ STRUČIĆ (OMEGA)
Medalists
1. LONČAR DASKIJEVIĆ, Omega
2. SUČIĆ STRUČIĆ, Omega
3. KUSTURIN GRINE, Omega
3. ----
Frie. kick - Kadeti (2008/09/10)
K153
472
0
EVA PSTROCKI LANA BARAKOVIĆ (JASTREB)
149
0
ROKO GULIN FRAN GULIN (JASTREB)
Medalists
1. ROKO GULIN FRAN GULIN, Jastreb
2. EVA PSTROCKI LANA BARAKOVIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----