Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 4. kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Frie. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Frie. kick - Mali školarci (2014/15)
Frie. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Frie. kick - Kadeti (2008/09/10)
Frie. kick - Vrtićanci A (2016/17)
K144
200
0
TIN MARČETIĆ IVANO MARKEŽIĆ (JASTREB)
414
0
POSAVEC GEBIK (OMEGA)
199
PATRIK MADUNIĆ TOMISLAV TONŽETIĆ (JASTREB)
K145
200
0
TIN MARČETIĆ IVANO MARKEŽIĆ (JASTREB)
199
0
PATRIK MADUNIĆ TOMISLAV TONŽETIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. PATRIK MADUNIĆ TOMISLAV TONŽETIĆ, Jastreb
2. TIN MARČETIĆ IVANO MARKEŽIĆ, Jastreb
3. POSAVEC GEBIK, Omega
3. ----
Frie. kick - Mali školarci (2014/15)
K147
148
0
NIKOLA PETANJEK FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
147
0
FILIP JURATOVAC JAKOV BASTAŠIĆ (JASTREB)
K148
150
0
JAKOV JUKIĆ IVAN DERGANC (JASTREB)
434
0
VUSIĆ CAREK (OMEGA)
K149
148
0
NIKOLA PETANJEK FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
150
0
JAKOV JUKIĆ IVAN DERGANC (JASTREB)
Osvajači medalja
1. NIKOLA PETANJEK FRANKO GRKINIĆ, Jastreb
2. JAKOV JUKIĆ IVAN DERGANC, Jastreb
3. FILIP JURATOVAC JAKOV BASTAŠIĆ, Jastreb
3. VUSIĆ CAREK, Omega
Frie. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
K
421
0
KUSTURIN GRINE (OMEGA)
473
0
LONČAR DASKIJEVIĆ (OMEGA)
519
SUČIĆ STRUČIĆ (OMEGA)
K
473
0
LONČAR DASKIJEVIĆ (OMEGA)
519
0
SUČIĆ STRUČIĆ (OMEGA)
Osvajači medalja
1. LONČAR DASKIJEVIĆ, Omega
2. SUČIĆ STRUČIĆ, Omega
3. KUSTURIN GRINE, Omega
3. ----
Frie. kick - Kadeti (2008/09/10)
K153
472
0
EVA PSTROCKI LANA BARAKOVIĆ (JASTREB)
149
0
ROKO GULIN FRAN GULIN (JASTREB)
Osvajači medalja
1. ROKO GULIN FRAN GULIN, Jastreb
2. EVA PSTROCKI LANA BARAKOVIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----