Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 4. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area B
Area C
Area K
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mali školarci - 24
Mali školarci - 26
Mali školarci - 28
Mali školarci - 32
Mali školarci - 34
Mali školarci - 36
Mali školarci +41
Male školarke -24
Male školarke -26
Male školarke -28
Male školarke -30
Male školarke -36
Male školarke -39
Mlađi kadeti A -27
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti A -39
Mlađi kadeti A -43
Mlađi kadeti A -51
Mlađi kadeti A +51
Mlađe kadetkinje A - 27
Mlađe kadetkinje A - 33
Mlađe kadetkinje A +51
Kadeti A-41
Kadeti A-45
Kadeti A-49
Kadeti A-57
Kadeti A-61
Kadetkinje A-33
Kadetkinje A-41
Kadetkinje A-51
Kadetkinje A-55
Kadetkinje A+59
Mali školarci - 24
A055
464
2
ROKO MELEH (COB)
358
1
JURAJ TRUMBETAŠ (OMEGA)
125
IVAN ARAMBAŠIĆ (LOKOM)
460
NIKO MELEH (COB)
155
NIKOLAS BEKO (TIGAZ)
A057
464
2
ROKO MELEH (COB)
125
0
IVAN ARAMBAŠIĆ (LOKOM)
A058
460
2
NIKO MELEH (COB)
155
0
NIKOLAS BEKO (TIGAZ)
A060
464
0
ROKO MELEH (COB)
460
1
NIKO MELEH (COB)
Medalists
1. NIKO MELEH, Cobra
2. ROKO MELEH, Cobra
3. NIKOLAS BEKO, Tigar Zagreb
3. IVAN ARAMBAŠIĆ, Lokomotiva
Mali školarci - 26
A040
266
0
JAKOV LORKOVIĆ (TKD PRA)
240
2
PETAR DASKIJEVIĆ (OMEGA)
Medalists
1. PETAR DASKIJEVIĆ, Omega
2. JAKOV LORKOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----
Mali školarci - 28
A042
479
2
JAN BOHNEC (FOX)
29
0
SEBASTIAN PARAMINSKI (RADNIK)
210
MARIN MAGDIĆ (OMEGA)
107
RAFAEL KALABEK (FOX)
33
MATEJ MATOIĆ (RADNIK)
A044
479
2
JAN BOHNEC (FOX)
210
0
MARIN MAGDIĆ (OMEGA)
A043
107
1
RAFAEL KALABEK (FOX)
33
2
MATEJ MATOIĆ (RADNIK)
A047
479
1
JAN BOHNEC (FOX)
33
0
MATEJ MATOIĆ (RADNIK)
Medalists
1. JAN BOHNEC, Fox
2. MATEJ MATOIĆ, Radnik
3. MARIN MAGDIĆ, Omega
3. RAFAEL KALABEK, Fox
Mali školarci - 32
A045
219
2
PETAR ŽUTINIĆ (OMEGA)
113
0
PETAR VUJČIĆ (FOX)
A046
207
0
PAVLE PIŠKOREC (OMEGA)
158
0
LUKA HARMICAR (TIGAZ)
A049
219
0
PETAR ŽUTINIĆ (OMEGA)
158
2
LUKA HARMICAR (TIGAZ)
Medalists
1. LUKA HARMICAR, Tigar Zagreb
2. PETAR ŽUTINIĆ, Omega
3. ----
3. PETAR VUJČIĆ, Fox
Mali školarci - 34
A048
205
0
MARKO GUSTOVIĆ (OMEGA)
2
0
MATIJA VRAGOVIĆ (DUBRAVA)
14
MATEO KARAMARKO (DUBRAVA)
A050
2
2
MATIJA VRAGOVIĆ (DUBRAVA)
14
0
MATEO KARAMARKO (DUBRAVA)
Medalists
1. MATIJA VRAGOVIĆ, Dubrava
2. MATEO KARAMARKO, Dubrava
3. MARKO GUSTOVIĆ, Omega
3. ----
Mali školarci - 36
A051
478
0
ANDREJ BENČAK (RADNIK)
100
2
TIN KOMLJENOVIĆ (FOX)
Medalists
1. TIN KOMLJENOVIĆ, Fox
2. ANDREJ BENČAK, Radnik
3. ----
3. ----
Mali školarci +41
A052
281
2
ERIK ČAVLOVIĆ (OMEGA)
364
1
KARLO IVEKOVIĆ (OMEGA)
Medalists
1. ERIK ČAVLOVIĆ, Omega
2. KARLO IVEKOVIĆ, Omega
3. ----
3. ----
Male školarke -24
A053
285
0
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
153
2
NADJA ZUKANOVIĆ (TIGAZ)
A054
345
1
MARIJA ĐORĐEVIĆ (TKV)
231
0
MARIJA JUKIĆ (OMEGA)
A056
153
1
NADJA ZUKANOVIĆ (TIGAZ)
345
0
MARIJA ĐORĐEVIĆ (TKV)
Medalists
1. NADJA ZUKANOVIĆ, Tigar Zagreb
2. MARIJA ĐORĐEVIĆ, VRBOVEC
3. LANA LUKUNIĆ, Ozalj
3. MARIJA JUKIĆ, Omega
Male školarke -26
A039
83
0
SONJA EREMIĆ (TKD KAR)
235
2
LEONY LONČAR (OMEGA)
344
LARA PRELEC (TKV)
A041
235
2
LEONY LONČAR (OMEGA)
344
0
LARA PRELEC (TKV)
Medalists
1. LEONY LONČAR, Omega
2. LARA PRELEC, VRBOVEC
3. SONJA EREMIĆ, Karlovac
3. ----
Male školarke -28
A059
152
0
ELENA NEMČIĆ LUINOVIĆ (TIGAZ)
70
1
ANA TOPČIĆ (DUBRAVA)
151
NIA ANI DROBAC (TIGAZ)
154
RAFAELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
277
EMA CIPURIC (OZALJ)
A061
70
2
ANA TOPČIĆ (DUBRAVA)
151
0
NIA ANI DROBAC (TIGAZ)
A062
154
2
RAFAELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
277
1
EMA CIPURIC (OZALJ)
A064
70
0
ANA TOPČIĆ (DUBRAVA)
154
2
RAFAELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. RAFAELA JURKOVIĆ, Tigar Zagreb
2. ANA TOPČIĆ, Dubrava
3. EMA CIPURIC, Ozalj
3. NIA ANI DROBAC, Tigar Zagreb
Male školarke -30
A063
71
0
KLARA DOKMANOVIĆ (DUBRAVA)
3
2
GABRIELA IDŽAN (DUBRAVA)
Medalists
1. GABRIELA IDŽAN, Dubrava
2. KLARA DOKMANOVIĆ, Dubrava
3. ----
3. ----
Male školarke -36
A065
250
0
RITA PETRIČEVIĆ (LEKENIK)
482
1
TEREZA SOKOL (DUBRAVA)
Medalists
1. TEREZA SOKOL, Dubrava
2. RITA PETRIČEVIĆ, Lekenik
3. ----
3. ----
Male školarke -39
A066
379
0
TENA POSAVEC (TKV)
48
1
LUCIJA DIZDAR (ORI)
7
ELENA SMILJIĆ (DUBRAVA)
A067
48
2
LUCIJA DIZDAR (ORI)
7
0
ELENA SMILJIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. LUCIJA DIZDAR, Orion
2. ELENA SMILJIĆ, Dubrava
3. TENA POSAVEC, VRBOVEC
3. ----
Mlađi kadeti A -27
A001
77
2
BILLAL KHALAF (TKD KAR)
356
0
MARTIN TRUMBETAŠ (OMEGA)
Medalists
1. BILLAL KHALAF, Karlovac
2. MARTIN TRUMBETAŠ, Omega
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti A -30
A002
276
0
LUCAS ŽIVKOVIĆ (TKD PRA)
164
0
DOMINIK MIŠIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. LUCAS ŽIVKOVIĆ, TK Prana Karlovac
2. DOMINIK MIŠIĆ, Tigar Zagreb
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti A -36
A003
308
0
MARIN BAKIĆ (OMEGA)
134
0
FRAN DŽOLAN (JASTREB)
163
LUKA HRASTIĆ (TIGAZ)
76
AZZEDDIN KHALAF (TKD KAR)
321
NIKO JURIŠIĆ (PANTERA)
A005
308
0
MARIN BAKIĆ (OMEGA)
163
0
LUKA HRASTIĆ (TIGAZ)
A004
76
0
AZZEDDIN KHALAF (TKD KAR)
321
0
NIKO JURIŠIĆ (PANTERA)
A007
308
0
MARIN BAKIĆ (OMEGA)
76
0
AZZEDDIN KHALAF (TKD KAR)
Medalists
1. AZZEDDIN KHALAF, Karlovac
2. MARIN BAKIĆ, Omega
3. NIKO JURIŠIĆ, Pantera
3. ----
Mlađi kadeti A -39
A006
442
0
ADRIAN MARTINOVIĆ (COB)
21
0
IVAN KRIŽAN (DUBRAVA)
440
LUKA IVEKOVIĆ (OMEGA)
A008
21
0
IVAN KRIŽAN (DUBRAVA)
440
0
LUKA IVEKOVIĆ (OMEGA)
Medalists
1. LUKA IVEKOVIĆ, Omega
2. IVAN KRIŽAN, Dubrava
3. ADRIAN MARTINOVIĆ, Cobra
3. ----
Mlađi kadeti A -43
A009
444
0
BRUNO ANIĆ (COB)
311
2
LEO LONČAR (OMEGA)
225
KARLO ĐURĐEVIĆ (OMEGA)
A011
311
2
LEO LONČAR (OMEGA)
225
1
KARLO ĐURĐEVIĆ (OMEGA)
Medalists
1. LEO LONČAR, Omega
2. KARLO ĐURĐEVIĆ, Omega
3. BRUNO ANIĆ, Cobra
3. ----
Mlađi kadeti A -51
A010
301
2
BRUNO LATIN (OZALJ)
51
1
LUKA BARIŠIĆ (ORI)
Medalists
1. BRUNO LATIN, Ozalj
2. LUKA BARIŠIĆ, Orion
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti A +51
A012
189
0
MARO SUŠNIK (JASTREB)
228
2
MARIN HANŽEVAČKI (OMEGA)
Medalists
1. MARIN HANŽEVAČKI, Omega
2. MARO SUŠNIK, Jastreb
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A - 27
A013
82
2
ROZIN ABDO (TKD KAR)
6
0
NIKOLINA IVANOVIĆ (DUBRAVA)
168
TESA NOVOSEL (TIGAZ)
A015
82
1
ROZIN ABDO (TKD KAR)
168
2
TESA NOVOSEL (TIGAZ)
Medalists
1. TESA NOVOSEL, Tigar Zagreb
2. ROZIN ABDO, Karlovac
3. NIKOLINA IVANOVIĆ, Dubrava
3. ----
Mlađe kadetkinje A - 33
A014
80
2
NIKA PETRIĆ (TKD KAR)
300
1
MIA POP (OMEGA)
481
IVA ŽUGČIĆ (DUBRAVA)
317
LENA MIHIC (PANTERA)
133
LOTA RAKIĆ (JASTREB)
A016
80
2
NIKA PETRIĆ (TKD KAR)
481
0
IVA ŽUGČIĆ (DUBRAVA)
A017
317
2
LENA MIHIC (PANTERA)
133
0
LOTA RAKIĆ (JASTREB)
A019
80
0
NIKA PETRIĆ (TKD KAR)
317
2
LENA MIHIC (PANTERA)
Medalists
1. LENA MIHIC, Pantera
2. NIKA PETRIĆ, Karlovac
3. LOTA RAKIĆ, Jastreb
3. IVA ŽUGČIĆ, Dubrava
Mlađe kadetkinje A +51
A018
313
0
INES KOVAČ (OMEGA)
184
2
STELLA GABAJ (TIGAZ)
305
SARA GRUNHUT (OMEGA)
A020
184
2
STELLA GABAJ (TIGAZ)
305
1
SARA GRUNHUT (OMEGA)
Medalists
1. STELLA GABAJ, Tigar Zagreb
2. SARA GRUNHUT, Omega
3. INES KOVAČ, Omega
3. ----
Kadeti A-41
A021
341
2
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
448
0
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
A022
224
0
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
176
2
FILIP ERVAĆINOVIĆ (TIGAZ)
A034
341
0
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
176
2
FILIP ERVAĆINOVIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. FILIP ERVAĆINOVIĆ, Tigar Zagreb
2. JAKOV ŽILIĆ, TK Prana Karlovac
3. KARLO BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
3. DOMINIK MALOŠEVAC, Cobra
Kadeti A-45
A029
40
2
LUKA BREZOVEC (RADNIK)
39
1
TIN DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
Medalists
1. LUKA BREZOVEC, Radnik
2. TIN DRAGAŠEVIĆ, Radnik
3. ----
3. ----
Kadeti A-49
A023
340
0
MIHAEL TRNOKOP (TKD PRA)
320
2
KARLO HOLJEVIĆ (PANTERA)
A024
73
2
MARKO SOKOL (DUBRAVA)
41
0
GABRIJEL KORNET (RADNIK)
A035
320
2
KARLO HOLJEVIĆ (PANTERA)
73
0
MARKO SOKOL (DUBRAVA)
Medalists
1. KARLO HOLJEVIĆ, Pantera
2. MARKO SOKOL, Dubrava
3. MIHAEL TRNOKOP, TK Prana Karlovac
3. GABRIJEL KORNET, Radnik
Kadeti A-57
A030
42
0
MICHAEL NERENDIĆ (RADNIK)
471
2
VITO RAKIĆ (JASTREB)
Medalists
1. VITO RAKIĆ, Jastreb
2. MICHAEL NERENDIĆ, Radnik
3. ----
3. ----
Kadeti A-61
A031
303
2
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
139
0
ROKO GULIN (JASTREB)
Medalists
1. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
2. ROKO GULIN, Jastreb
3. ----
3. ----
Kadetkinje A-33
A032
436
2
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
226
0
KLARA BOŠNJAK (TKD PRA)
Medalists
1. DORA SAMARZIJA, Pantera
2. KLARA BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----
Kadetkinje A-41
A025
120
0
KLARA LOVRIĆ (LOKOM)
515
2
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
A026
67
0
PETRA JURIŠIĆ (ORI)
222
2
TARA ROŽIĆ (TKD PRA)
A036
515
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
222
0
TARA ROŽIĆ (TKD PRA)
Medalists
1. TARA ROŽIĆ, TK Prana Karlovac
2. ANA HORVATIĆ, Ozalj
3. PETRA JURIŠIĆ, Orion
3. KLARA LOVRIĆ, Lokomotiva
Kadetkinje A-51
A027
43
0
ZONA OPSENICA (RADNIK)
348
2
LETIZIA ŠIMUNEC (TKV)
135
SARA GOLUBIĆ (JASTREB)
A037
348
2
LETIZIA ŠIMUNEC (TKV)
135
0
SARA GOLUBIĆ (JASTREB)
Medalists
1. LETIZIA ŠIMUNEC, VRBOVEC
2. SARA GOLUBIĆ, Jastreb
3. ZONA OPSENICA, Radnik
3. ----
Kadetkinje A-55
A033
456
1
MARINA BOSEK (COB)
474
2
REBECCA ŠIMUNEC (TKV)
Medalists
1. REBECCA ŠIMUNEC, VRBOVEC
2. MARINA BOSEK, Cobra
3. ----
3. ----
Kadetkinje A+59
A028
221
0
IVANA STOJČEVIĆ (LEKENIK)
284
1
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
480
TIHANA KADOIĆ (FOX)
A038
284
2
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
480
0
TIHANA KADOIĆ (FOX)
Medalists
1. ANTONIA ŠILJEVINAC, Ozalj
2. TIHANA KADOIĆ, Fox
3. IVANA STOJČEVIĆ, Lekenik
3. ----