Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 5. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti B - 24
Mlađi kadeti B - 27
Mlađi kadeti B - 30
Mlađi kadeti B - 33
Mlađi kadeti B - 36
Mlađi kadeti B - 39
Mlađi kadeti B - 43
Mlađi kadeti B - 47
Mlađi kadeti B + 51
Mlađi kadeti B - 24
A.001
25
1
NOA BOHNEC (FOX)
382
1
JURAJ TRUMBETAŠ (OMEGA)
127
MARK STRMEČKI (JASTREB)
A.003
382
0
JURAJ TRUMBETAŠ (OMEGA)
127
0
MARK STRMEČKI (JASTREB)
Medalists
1. JURAJ TRUMBETAŠ, Omega
2. MARK STRMEČKI, Jastreb
3. NOA BOHNEC, Fox
3. ----
Mlađi kadeti B - 27
A.002
201
2
ANDRIJA OSTOJIĆ (DUBRAVA)
161
0
ANTE VULELIJA (.OSVIT)
38
VIKTOR BABIC (BIST)
A.004
280
2
ALEN ŠUŠAK (JAKOVLJ)
339
0
IVOR JANKOVIĆ (OMEGA)
239
IVOR PRELOGOVIĆ (.OSVIT)
A.005
201
1
ANDRIJA OSTOJIĆ (DUBRAVA)
38
0
VIKTOR BABIC (BIST)
A.006
280
2
ALEN ŠUŠAK (JAKOVLJ)
239
0
IVOR PRELOGOVIĆ (.OSVIT)
A.008
201
2
ANDRIJA OSTOJIĆ (DUBRAVA)
280
0
ALEN ŠUŠAK (JAKOVLJ)
Medalists
1. ANDRIJA OSTOJIĆ, Dubrava
2. ALEN ŠUŠAK, JAKOVLJE
3. VIKTOR BABIC, Bistra
3. IVOR PRELOGOVIĆ, Taekwondo klub Osvit
Mlađi kadeti B - 30
A.007
175
0
JAN JERKOVIĆ (SPIRITU)
254
2
KARLO KOMADINA VUKŠIĆ (TKD PRA)
183
DORIAN PUŠKARIĆ (VELEBIT)
350
MARTIN TRUMBETAŠ (OMEGA)
324
FRAN JEREN (TIGAZ)
440
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
32
EMANUEL ŠKRLIN (BIST)
401
MARKO KARAMATIĆ (.OSVIT)
146
LUCAS ŽIVKOVIĆ (TKD PRA)
A.009
254
2
KARLO KOMADINA VUKŠIĆ (TKD PRA)
183
0
DORIAN PUŠKARIĆ (VELEBIT)
A.010
350
0
MARTIN TRUMBETAŠ (OMEGA)
324
2
FRAN JEREN (TIGAZ)
A.011
440
2
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
32
0
EMANUEL ŠKRLIN (BIST)
A.012
401
0
MARKO KARAMATIĆ (.OSVIT)
146
2
LUCAS ŽIVKOVIĆ (TKD PRA)
A.013
254
1
KARLO KOMADINA VUKŠIĆ (TKD PRA)
324
2
FRAN JEREN (TIGAZ)
A.014
440
2
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
146
0
LUCAS ŽIVKOVIĆ (TKD PRA)
A.016
324
2
FRAN JEREN (TIGAZ)
440
0
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. FRAN JEREN, Tigar Zagreb
2. IVAN MATIĆ, Dubrava
3. KARLO KOMADINA VUKŠIĆ, TK Prana Karlovac
3. LUCAS ŽIVKOVIĆ, TK Prana Karlovac
Mlađi kadeti B - 33
A.015
185
2
DOMAGOJ IVANIŠEVIĆ (VELEBIT)
402
0
MATEJ GOJAK (OGRC)
413
LUKA MIKELIN (JASTREB)
A.017
412
0
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
24
0
FRAN BEGIĆ (FOX)
174
VITO KUDLEK (.OSVIT)
A.018
142
2
ROKO ALEKSIĆ (TKD PRA)
88
0
KRUNOSLAV NJEGOVEC (0905)
241
LOVRO MARIĆ (.OSVIT)
465
MATEJ VERON (JASTREB)
390
FRAN FILIPOVIĆ (OGRC)
A.019
185
2
DOMAGOJ IVANIŠEVIĆ (VELEBIT)
413
0
LUKA MIKELIN (JASTREB)
A.020
24
0
FRAN BEGIĆ (FOX)
174
2
VITO KUDLEK (.OSVIT)
A.021
142
2
ROKO ALEKSIĆ (TKD PRA)
241
0
LOVRO MARIĆ (.OSVIT)
A.022
465
0
MATEJ VERON (JASTREB)
390
2
FRAN FILIPOVIĆ (OGRC)
A.023
185
2
DOMAGOJ IVANIŠEVIĆ (VELEBIT)
174
0
VITO KUDLEK (.OSVIT)
A.024
142
2
ROKO ALEKSIĆ (TKD PRA)
390
1
FRAN FILIPOVIĆ (OGRC)
A.026
185
2
DOMAGOJ IVANIŠEVIĆ (VELEBIT)
142
1
ROKO ALEKSIĆ (TKD PRA)
Medalists
1. DOMAGOJ IVANIŠEVIĆ, Velebit
2. ROKO ALEKSIĆ, TK Prana Karlovac
3. VITO KUDLEK, Taekwondo klub Osvit
3. FRAN FILIPOVIĆ, OGRC Novska
Mlađi kadeti B - 36
A.025
184
2
DOMINIK KLARIĆ (VELEBIT)
337
0
PATRIK JEROTIĆ (OMEGA)
A.027
137
2
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
120
0
PETAR BOŠNJAK (JASTREB)
A.028
240
1
JURAJ NAJDEK (.OSVIT)
269
2
PETAR FABIJANIĆ (COB)
A.029
380
2
LOVRO MATIĆ (OMEGA)
365
1
SVEN ŠPILEK VITAS (JASTREB)
A.030
184
0
DOMINIK KLARIĆ (VELEBIT)
137
2
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
A.031
269
2
PETAR FABIJANIĆ (COB)
380
0
LOVRO MATIĆ (OMEGA)
A.033
137
2
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
269
0
PETAR FABIJANIĆ (COB)
Medalists
1. FRAN ČOSIĆ, TK Prana Karlovac
2. PETAR FABIJANIĆ, Cobra
3. DOMINIK KLARIĆ, Velebit
3. LOVRO MATIĆ, Omega
Mlađi kadeti B - 39
B.001
37
0
IVAN VRBAN (BIST)
414
2
ANDELON REŠKOVIĆ (JASTREB)
245
MATEJ MARIĆ (.OSVIT)
B.002
257
1
DAVID DOŽUDIĆ (COB)
186
1
DOMINIK ŠEGULJA (VELEBIT)
56
BARTOL HORVAT (SPIRITU)
B.003
414
2
ANDELON REŠKOVIĆ (JASTREB)
245
0
MATEJ MARIĆ (.OSVIT)
B.004
186
2
DOMINIK ŠEGULJA (VELEBIT)
56
0
BARTOL HORVAT (SPIRITU)
B.006
414
1
ANDELON REŠKOVIĆ (JASTREB)
186
2
DOMINIK ŠEGULJA (VELEBIT)
Medalists
1. DOMINIK ŠEGULJA, Velebit
2. ANDELON REŠKOVIĆ, Jastreb
3. BARTOL HORVAT, SPIRITUS
3. MATEJ MARIĆ, Taekwondo klub Osvit
Mlađi kadeti B - 43
B.005
153
0
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
135
2
ALEKS DAKIĆ (TKD PRA)
441
JOSIP IVANKOVIĆ (BIST)
8
MAKS KATALINIĆ (ROYAL)
288
PAVLE ŠIMIĆ (.OSVIT)
B.007
135
2
ALEKS DAKIĆ (TKD PRA)
441
1
JOSIP IVANKOVIĆ (BIST)
B.008
8
1
MAKS KATALINIĆ (ROYAL)
288
2
PAVLE ŠIMIĆ (.OSVIT)
B.010
135
2
ALEKS DAKIĆ (TKD PRA)
288
0
PAVLE ŠIMIĆ (.OSVIT)
Medalists
1. ALEKS DAKIĆ, TK Prana Karlovac
2. PAVLE ŠIMIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. JOSIP IVANKOVIĆ, Bistra
3. MAKS KATALINIĆ, ROYAL
Mlađi kadeti B - 47
B.009
287
2
IVAN SEBASTIAN SABLJO (.OSVIT)
343
0
MATEJ ŠOKEC (JASTREB)
Medalists
1. IVAN SEBASTIAN SABLJO, Taekwondo klub Osvit
2. MATEJ ŠOKEC, Jastreb
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti B + 51
B.011
431
0
IVAN IVEŠIČ (BIST)
92
0
MISLAV KOVAČ (0905)
330
NATKO VEČEK (TIGAZ)
B.013
431
0
IVAN IVEŠIČ (BIST)
330
2
NATKO VEČEK (TIGAZ)
Medalists
1. NATKO VEČEK, Tigar Zagreb
2. IVAN IVEŠIČ, Bistra
3. MISLAV KOVAČ, Varaždin
3. ----