Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 5. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Fam.kick - Vrtićanci A (2016/17)
Fam.kick - Vrtićanci B (2018)
Fam.kick - Mali školarci (2014/15)
Fam.kick - Vrtićanci A (2016/17)
K001
422
0
FRANC DOMAGOJ TEUSIĆ (PANTERA)
461
0
MATKO PETRLIĆ IVAN (JASTREB)
K002
437
0
LUKA STANKOVIĆ BRANISLAV (JASTREB)
76
0
IVANO JOSIP KUNJEŠIĆ (ROYAL)
K003
230
0
MIHAEL TOMIĆ MARIO TOMIĆ (JASTREB)
405
0
GRGUR JURIĆ DOMAGOJ (JASTREB)
396
MIHAEL PAKRAC IVAN (JASTREB)
K004
445
0
AJNA I EMAN HIBIĆ (DUBRAVA)
391
0
IVANO DŽEKO PERO (JASTREB)
297
TIN MARČETIĆ TEA (JASTREB)
K005
284
0
JAN BAČIĆ KREŠIMIR (JASTREB)
222
0
NEO NEZNANOVIĆ RADOVAN NEZNANOVIĆ (JASTREB)
400
JAKOV BJEDOV MARIN (JASTREB)
K006
422
0
FRANC DOMAGOJ TEUSIĆ (PANTERA)
437
0
LUKA STANKOVIĆ BRANISLAV (JASTREB)
K007
405
0
GRGUR JURIĆ DOMAGOJ (JASTREB)
396
0
MIHAEL PAKRAC IVAN (JASTREB)
K008
391
0
IVANO DŽEKO PERO (JASTREB)
297
0
TIN MARČETIĆ TEA (JASTREB)
K009
222
0
NEO NEZNANOVIĆ RADOVAN NEZNANOVIĆ (JASTREB)
400
0
JAKOV BJEDOV MARIN (JASTREB)
K010
437
0
LUKA STANKOVIĆ BRANISLAV (JASTREB)
396
0
MIHAEL PAKRAC IVAN (JASTREB)
K011
391
0
IVANO DŽEKO PERO (JASTREB)
222
0
NEO NEZNANOVIĆ RADOVAN NEZNANOVIĆ (JASTREB)
K012
437
0
LUKA STANKOVIĆ BRANISLAV (JASTREB)
391
0
IVANO DŽEKO PERO (JASTREB)
Medalists
1. LUKA STANKOVIĆ BRANISLAV, Jastreb
2. IVANO DŽEKO PERO, Jastreb
3. MIHAEL PAKRAC IVAN, Jastreb
3. NEO NEZNANOVIĆ RADOVAN NEZNANOVIĆ, Jastreb
Fam.kick - Vrtićanci B (2018)
K006
290
0
LUCIO GRKINIĆ KARLO (JASTREB)
341
0
DAVID JEREN MARKO JEREN (TIGAZ)
463
VITO VLATKA SUHINA (JAKOVLJ)
285
JONA FILIPOVIĆ VLADIMIR (JASTREB)
166
SEBASTIAN KRISTIJAN TRUCEK (JAKOVLJ)
K008
226
0
MARKO TOMIĆ MARIO TOMIĆ (JASTREB)
389
0
NIKO KOZARČANIN MARIO KOZARČANIN (TIGAZ)
464
LEON VLATKA SUHINA (JAKOVLJ)
406
SVEN RAČKI BOJAN (JASTREB)
383
JAKOV KRAČUN ZRINKA KRAČUN (TIGAZ)
K009
290
0
LUCIO GRKINIĆ KARLO (JASTREB)
463
0
VITO VLATKA SUHINA (JAKOVLJ)
K010
285
0
JONA FILIPOVIĆ VLADIMIR (JASTREB)
166
0
SEBASTIAN KRISTIJAN TRUCEK (JAKOVLJ)
K011
389
0
NIKO KOZARČANIN MARIO KOZARČANIN (TIGAZ)
464
0
LEON VLATKA SUHINA (JAKOVLJ)
K012
406
0
SVEN RAČKI BOJAN (JASTREB)
383
0
JAKOV KRAČUN ZRINKA KRAČUN (TIGAZ)
K013
290
0
LUCIO GRKINIĆ KARLO (JASTREB)
285
0
JONA FILIPOVIĆ VLADIMIR (JASTREB)
K014
389
0
NIKO KOZARČANIN MARIO KOZARČANIN (TIGAZ)
406
0
SVEN RAČKI BOJAN (JASTREB)
K016
285
0
JONA FILIPOVIĆ VLADIMIR (JASTREB)
389
0
NIKO KOZARČANIN MARIO KOZARČANIN (TIGAZ)
Medalists
1. JONA FILIPOVIĆ VLADIMIR, Jastreb
2. NIKO KOZARČANIN MARIO KOZARČANIN, Tigar Zagreb
3. LUCIO GRKINIĆ KARLO, Jastreb
3. SVEN RAČKI BOJAN, Jastreb
Fam.kick - Mali školarci (2014/15)
K013
394
0
MAKS GARAČA DARIO GARAČA (JASTREB)
404
0
DASKIJEVIĆ DASKIJEVIĆ (OMEGA)
264
MELEH MELEH (COB)
K014
404
0
DASKIJEVIĆ DASKIJEVIĆ (OMEGA)
264
0
MELEH MELEH (COB)
Medalists
1. MELEH MELEH, Cobra
2. DASKIJEVIĆ DASKIJEVIĆ, Omega
3. MAKS GARAČA DARIO GARAČA, Jastreb
3. ----