Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 5. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Fam.kick - Vrtićanke A (2016/17)
Fam.kick - Vrtićanke B (2018)
Fam.kick - Male školarke (2014/15)
Fam.kick - Vrtićanke A (2016/17)
K001
362
0
GRETA GARVANOVIĆ MIHAELA (JASTREB)
436
0
ANJA ŠIMANOVIĆ KRUNOSLAV (JASTREB)
K002
371
0
NIVES PAVLA FORJAN (JASTREB)
69
0
RITA KARABAN (ROYAL)
K003
294
0
JULIADIVA ČABRAJA SAŠA (JASTREB)
160
0
MIA PETRA GAJSKI (JAKOVLJ)
398
BRUNA BABIĆ DAVOR (JASTREB)
K004
436
0
ANJA ŠIMANOVIĆ KRUNOSLAV (JASTREB)
69
0
RITA KARABAN (ROYAL)
K005
160
0
MIA PETRA GAJSKI (JAKOVLJ)
398
0
BRUNA BABIĆ DAVOR (JASTREB)
K007
436
0
ANJA ŠIMANOVIĆ KRUNOSLAV (JASTREB)
398
0
BRUNA BABIĆ DAVOR (JASTREB)
Medalists
1. ANJA ŠIMANOVIĆ KRUNOSLAV, Jastreb
2. BRUNA BABIĆ DAVOR, Jastreb
3. RITA KARABAN, ROYAL
3. MIA PETRA GAJSKI, JAKOVLJE
Fam.kick - Vrtićanke B (2018)
K015
163
0
ARIA DANIJEL NOVAK (JAKOVLJ)
279
0
MIA RADOVANIĆ ZORAN (JASTREB)
282
LEA RADOVANOVIĆ MIREZA (JASTREB)
K016
279
0
MIA RADOVANIĆ ZORAN (JASTREB)
282
0
LEA RADOVANOVIĆ MIREZA (JASTREB)
Medalists
1. MIA RADOVANIĆ ZORAN, Jastreb
2. LEA RADOVANOVIĆ MIREZA, Jastreb
3. ARIA DANIJEL NOVAK, JAKOVLJE
3. ----
Fam.kick - Male školarke (2014/15)
K015
140
0
VIVIAN KOPI DALIBOR KOPI (ZTŠ)
425
0
MARIJA JURILJ PETAR (JASTREB)
K017
138
0
KORINA KARDUM HRVOJE KARDUM (ZTŠ)
384
0
LARA TOMLJANOVIĆ JASMINA (JASTREB)
K018
132
0
EVA ERAK POCA DAMIR ERAK POCA (ZTŠ)
459
0
ALMIR LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
K019
408
0
MAGDALENA MISIR ZVONIMIR (JASTREB)
349
0
MIA BUMBAR GORAN BUMBAR (TIGAZ)
K020
425
0
MARIJA JURILJ PETAR (JASTREB)
138
0
KORINA KARDUM HRVOJE KARDUM (ZTŠ)
K021
459
0
ALMIR LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
408
0
MAGDALENA MISIR ZVONIMIR (JASTREB)
K023
138
0
KORINA KARDUM HRVOJE KARDUM (ZTŠ)
459
0
ALMIR LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
Medalists
1. ALMIR LISA CVETKOVIĆ MIŠUT, Jastreb
2. KORINA KARDUM HRVOJE KARDUM, Zagrebačka Taekwondo Škola
3. MAGDALENA MISIR ZVONIMIR, Jastreb
3. MARIJA JURILJ PETAR, Jastreb