Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 5. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Bistra
Cobra
Dubrava
Fox
JAKOVLJE
Jastreb
OGRC Novska
Omega
Ozalj
Pantera
Plitvice
ROYAL
SPIRITUS
Taekwondo klub Osvit
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
Varaždin
Velebit
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Indiv. kick - Male školarke (2014/15)
Fam.kick - Vrtićanci A (2016/17)
Indiv. kick - Male školarke (2014/15)
K052
206
0
HELENA STRANCARIĆ (DUBRAVA)
419
0
KATARINA ODAK (PANTERA)
77
DORA GRBAVAC (ROYAL)
429
LORA VUČENOVIĆ (TIGAZ)
117
KORINA ŽIDAK (ZTŠ)
151
TEREZA SOKOL (DUBRAVA)
14
LUNA PALADA (ROYAL)
346
MIA BUMBAR (TIGAZ)
97
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
203
PAOLA KORICA (DUBRAVA)
62
BRUNA MASIER (ROYAL)
388
LEONARDA NUIĆ KNEZOVIĆ (TIGAZ)
460
LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
357
LANA RAJTERIĆ (TIGAZ)
116
ELENA VIDOVIĆ (ZTŠ)
353
ENA DUJMOVIĆ (TIGAZ)
424
MINJA MRKUS JUKIĆ (PANTERA)
K053
206
0
HELENA STRANCARIĆ (DUBRAVA)
77
0
DORA GRBAVAC (ROYAL)
K054
429
0
LORA VUČENOVIĆ (TIGAZ)
117
0
KORINA ŽIDAK (ZTŠ)
K055
151
0
TEREZA SOKOL (DUBRAVA)
14
0
LUNA PALADA (ROYAL)
K056
346
0
MIA BUMBAR (TIGAZ)
97
0
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
K057
203
0
PAOLA KORICA (DUBRAVA)
62
0
BRUNA MASIER (ROYAL)
K058
388
0
LEONARDA NUIĆ KNEZOVIĆ (TIGAZ)
460
0
LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
K059
357
0
LANA RAJTERIĆ (TIGAZ)
116
0
ELENA VIDOVIĆ (ZTŠ)
K060
353
0
ENA DUJMOVIĆ (TIGAZ)
424
0
MINJA MRKUS JUKIĆ (PANTERA)
K061
77
0
DORA GRBAVAC (ROYAL)
429
0
LORA VUČENOVIĆ (TIGAZ)
K062
151
0
TEREZA SOKOL (DUBRAVA)
97
0
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
K063
203
0
PAOLA KORICA (DUBRAVA)
388
0
LEONARDA NUIĆ KNEZOVIĆ (TIGAZ)
K064
116
0
ELENA VIDOVIĆ (ZTŠ)
353
0
ENA DUJMOVIĆ (TIGAZ)
K065
77
0
DORA GRBAVAC (ROYAL)
97
0
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
K066
388
0
LEONARDA NUIĆ KNEZOVIĆ (TIGAZ)
116
0
ELENA VIDOVIĆ (ZTŠ)
K067
97
0
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
116
0
ELENA VIDOVIĆ (ZTŠ)
Medalists
1. LANA LUKUNIĆ, Ozalj
2. ELENA VIDOVIĆ, Zagrebačka Taekwondo Škola
3. DORA GRBAVAC, ROYAL
3. LEONARDA NUIĆ KNEZOVIĆ, Tigar Zagreb
Fam.kick - Vrtićanci A (2016/17)
K001
422
0
FRANC DOMAGOJ TEUSIĆ (PANTERA)
461
0
MATKO PETRLIĆ IVAN (JASTREB)
K002
437
0
LUKA STANKOVIĆ BRANISLAV (JASTREB)
76
0
IVANO JOSIP KUNJEŠIĆ (ROYAL)
K003
230
0
MIHAEL TOMIĆ MARIO TOMIĆ (JASTREB)
405
0
GRGUR JURIĆ DOMAGOJ (JASTREB)
396
MIHAEL PAKRAC IVAN (JASTREB)
K004
445
0
AJNA I EMAN HIBIĆ (DUBRAVA)
391
0
IVANO DŽEKO PERO (JASTREB)
297
TIN MARČETIĆ TEA (JASTREB)
K005
284
0
JAN BAČIĆ KREŠIMIR (JASTREB)
222
0
NEO NEZNANOVIĆ RADOVAN NEZNANOVIĆ (JASTREB)
400
JAKOV BJEDOV MARIN (JASTREB)
K006
422
0
FRANC DOMAGOJ TEUSIĆ (PANTERA)
437
0
LUKA STANKOVIĆ BRANISLAV (JASTREB)
K007
405
0
GRGUR JURIĆ DOMAGOJ (JASTREB)
396
0
MIHAEL PAKRAC IVAN (JASTREB)
K008
391
0
IVANO DŽEKO PERO (JASTREB)
297
0
TIN MARČETIĆ TEA (JASTREB)
K009
222
0
NEO NEZNANOVIĆ RADOVAN NEZNANOVIĆ (JASTREB)
400
0
JAKOV BJEDOV MARIN (JASTREB)
K010
437
0
LUKA STANKOVIĆ BRANISLAV (JASTREB)
396
0
MIHAEL PAKRAC IVAN (JASTREB)
K011
391
0
IVANO DŽEKO PERO (JASTREB)
222
0
NEO NEZNANOVIĆ RADOVAN NEZNANOVIĆ (JASTREB)
K012
437
0
LUKA STANKOVIĆ BRANISLAV (JASTREB)
391
0
IVANO DŽEKO PERO (JASTREB)
Medalists
1. LUKA STANKOVIĆ BRANISLAV, Jastreb
2. IVANO DŽEKO PERO, Jastreb
3. MIHAEL PAKRAC IVAN, Jastreb
3. NEO NEZNANOVIĆ RADOVAN NEZNANOVIĆ, Jastreb