Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 5. kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Bistra
Cobra
Dubrava
Fox
JAKOVLJE
Jastreb
OGRC Novska
Omega
Ozalj
Pantera
Plitvice
ROYAL
SPIRITUS
Taekwondo klub Osvit
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
Varaždin
Velebit
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
TEŽINE / UZRASTI
Mali školarci - 28
Male školarke -26
Male školarke -28
Mlađi kadeti B - 24
Mlađi kadeti B - 33
Mlađi kadeti B - 36
Mlađi kadeti B - 39
Mlađi kadeti B - 47
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B -39
Mlađe kadetkinje B -51
Kadeti B-41
Kadeti B-49
Kadeti B-53
Kadeti B-57
Kadeti B+65
Kadetkinje B-41
Kadetkinje B-51
Kadetkinje B+59
Indiv. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Indiv. kick - Mali školarci (2014/15)
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Indiv. kick - Kadeti (2008/09/10)
Indiv. kick - Vrtićanke A (2016/17)
Indiv. kick - Male školarke (2014/15)
Indiv. kick - Mlađe kadetkinje (2011/12/13)
Frie. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Frie. kick - Mali školarci (2014/15)
Frie. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Frie. kick - Vrtićanke A (2016/17)
Frie. kick - Male školarke (2014/15)
Frie. kick - Mlađe kadetkinje (2011/12/13)
Frie. kick - Kadetikinje (2008/09/10)
Fam.kick - Vrtićanci A (2016/17)
Fam.kick - Vrtićanci B (2018)
Fam.kick - Mali školarci (2014/15)
Fam.kick - Vrtićanke A (2016/17)
Fam.kick - Vrtićanke B (2018)
Fam.kick - Male školarke (2014/15)
Mlađe kadetkinje B -30
A.034
298
2
ANJA BUREŠ (PLTVICE)
242
0
MARINA SLAVIČEK (.OSVIT)
193
LORA VUKSAN (DUBRAVA)
A.035
126
2
IRIS CVETKO (JASTREB)
167
0
KATJA ŽIGO (.OSVIT)
261
FRIDA ZLONOGA (COB)
A.036
119
0
LUCIJA PRŽIĆ (JASTREB)
176
0
EMANUELA RENIĆ (.OSVIT)
158
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
155
RUŽICA BRAJKOVIĆ (DUBRAVA)
113
BARBARA ĐOKIĆ (VELEBIT)
A.037
298
2
ANJA BUREŠ (PLTVICE)
193
0
LORA VUKSAN (DUBRAVA)
A.038
126
0
IRIS CVETKO (JASTREB)
261
0
FRIDA ZLONOGA (COB)
A.039
176
0
EMANUELA RENIĆ (.OSVIT)
158
2
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
A.040
155
2
RUŽICA BRAJKOVIĆ (DUBRAVA)
113
1
BARBARA ĐOKIĆ (VELEBIT)
A.041
298
2
ANJA BUREŠ (PLTVICE)
126
0
IRIS CVETKO (JASTREB)
A.042
158
2
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
155
0
RUŽICA BRAJKOVIĆ (DUBRAVA)
A.044
298
0
ANJA BUREŠ (PLTVICE)
158
0
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
Osvajači medalja
1. DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ, TK Prana Karlovac
2. ANJA BUREŠ, Plitvice
3. RUŽICA BRAJKOVIĆ, Dubrava
3. IRIS CVETKO, Jastreb