Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA (555 natjecatelja) - 1.kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mali školarci - 24
Mali školarci - 26
Mali školarci - 28
Mali školarci - 30
Mali školarci - 32
Mali školarci - 34
Mali školarci - 39
Male školarke -24
Male školarke -36
Indiv. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Indiv. kick - Mali školarci (2014/15)
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Indiv. kick - Kadeti (2008/09/10)
Indiv. kick - Vrtićanke A (2016/17)
Indiv. kick - Male školarke (2014/15)
Indiv. kick - Mlađe kadetkinje (2011/12/13)
Frie. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Frie. kick - Mali školarci (2014/15)
Frie. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Frie. kick - Kadeti (2008/09/10)
Frie. kick - Male školarke (2014/15)
Frie. kick - Mlađe kadetkinje (2011/12/13)
Frie. kick - Kadetikinje (2008/09/10)
Fam.kick - Vrtićanci A (2016/17)
Fam.kick - Vrtićanci B (2018)
Fam.kick - Mali školarci (2014/15)
Fam.kick - Vrtićanke A (2016/17)
Fam.kick - Male školarke (2014/15)
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
D019
334
0
FRAN JEREN (TIGAZ)
84
0
ZVONIMIR PEHAR (TK BROD)
517
MARTIN ŠUŠKOVIĆ (DUBRAVA)
115
DANIEL MARJANOVIĆ (DUBRAVA)
320
MATEJ BILUŠIĆ (DUBRAVA)
D021
302
0
TIAN JEŽOVITA (DUBRAVA)
511
0
IZAIJA KRNJAK (JASTREB)
532
DANIJEL SREMAC (DUBRAVA)
520
NIKOLA ŠUŠKOVIĆ (DUBRAVA)
70
BORNA ZBOŽINEK (DUBRAVA)
D022
383
0
DOMINIK MIŠIĆ (TIGAZ)
86
0
MIHAEL MURAT (TK BROD)
306
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
522
VITO SRUK (DUBRAVA)
71
IVAN KRIŽAN (DUBRAVA)
D023
527
0
FRANJO BOŽEK (DUBRAVA)
508
0
JOSIP MANDIĆ (JASTREB)
72
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
304
DINKO PLANIČIĆ (DUBRAVA)
533
MATVEY MUNJAKOVIĆ (DUBRAVA)
D024
334
0
FRAN JEREN (TIGAZ)
517
0
MARTIN ŠUŠKOVIĆ (DUBRAVA)
D025
115
0
DANIEL MARJANOVIĆ (DUBRAVA)
320
0
MATEJ BILUŠIĆ (DUBRAVA)
D026
511
0
IZAIJA KRNJAK (JASTREB)
532
0
DANIJEL SREMAC (DUBRAVA)
D027
520
0
NIKOLA ŠUŠKOVIĆ (DUBRAVA)
70
0
BORNA ZBOŽINEK (DUBRAVA)
D028
383
0
DOMINIK MIŠIĆ (TIGAZ)
306
0
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
D029
522
0
VITO SRUK (DUBRAVA)
71
0
IVAN KRIŽAN (DUBRAVA)
D030
508
0
JOSIP MANDIĆ (JASTREB)
72
0
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
D031
304
0
DINKO PLANIČIĆ (DUBRAVA)
533
0
MATVEY MUNJAKOVIĆ (DUBRAVA)
D032
334
0
FRAN JEREN (TIGAZ)
320
0
MATEJ BILUŠIĆ (DUBRAVA)
D033
511
0
IZAIJA KRNJAK (JASTREB)
520
0
NIKOLA ŠUŠKOVIĆ (DUBRAVA)
D034
306
0
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
71
0
IVAN KRIŽAN (DUBRAVA)
D035
72
0
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
304
0
DINKO PLANIČIĆ (DUBRAVA)
D036
334
0
FRAN JEREN (TIGAZ)
511
0
IZAIJA KRNJAK (JASTREB)
D037
71
0
IVAN KRIŽAN (DUBRAVA)
72
0
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
D039
334
0
FRAN JEREN (TIGAZ)
72
0
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
Medalists
1. JOSIP KRIŽAN, Dubrava
2. FRAN JEREN, Tigar Zagreb
3. IVAN KRIŽAN, Dubrava
3. IZAIJA KRNJAK, Jastreb