Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA (555 natjecatelja) - 1.kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mali školarci - 24
Mali školarci - 26
Mali školarci - 28
Mali školarci - 30
Mali školarci - 32
Mali školarci - 34
Mali školarci - 39
Male školarke -24
Male školarke -36
Indiv. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Indiv. kick - Mali školarci (2014/15)
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Indiv. kick - Kadeti (2008/09/10)
Indiv. kick - Vrtićanke A (2016/17)
Indiv. kick - Male školarke (2014/15)
Indiv. kick - Mlađe kadetkinje (2011/12/13)
Frie. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Frie. kick - Mali školarci (2014/15)
Frie. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Frie. kick - Kadeti (2008/09/10)
Frie. kick - Male školarke (2014/15)
Frie. kick - Mlađe kadetkinje (2011/12/13)
Frie. kick - Kadetikinje (2008/09/10)
Fam.kick - Vrtićanci A (2016/17)
Fam.kick - Vrtićanci B (2018)
Fam.kick - Mali školarci (2014/15)
Fam.kick - Vrtićanke A (2016/17)
Fam.kick - Male školarke (2014/15)
Fam.kick - Vrtićanci A (2016/17)
D127
4
0
BARTOL ARAS (PANTERA)
284
0
MARTINA IVANO MARKEŽIĆ (JASTREB)
605
MATE I NENAD DEČUR (DUBRAVA)
D128
587
0
HIBIĆ HIBIĆ (DUBRAVA)
290
0
ARNEO ADAMOVIĆ MARIO ADAMOVIĆ (JASTREB)
592
PAŠIĆ PAŠIĆ (DUBRAVA)
D129
585
0
ABDOVIĆ ABDOVIĆ (DUBRAVA)
292
0
PETAR SAKAČ ŽELJKA SAKAČ (JASTREB)
591
KRIŽAN KRIŽAN (DUBRAVA)
590
ABIČIĆ ABIČIĆ (DUBRAVA)
519
LEON KOVAČEVIĆ IVANA KOVAČEVIĆ (JASTREB)
D130
4
0
BARTOL ARAS (PANTERA)
605
0
MATE I NENAD DEČUR (DUBRAVA)
D131
587
0
HIBIĆ HIBIĆ (DUBRAVA)
592
0
PAŠIĆ PAŠIĆ (DUBRAVA)
D132
292
0
PETAR SAKAČ ŽELJKA SAKAČ (JASTREB)
591
0
KRIŽAN KRIŽAN (DUBRAVA)
D133
590
0
ABIČIĆ ABIČIĆ (DUBRAVA)
519
0
LEON KOVAČEVIĆ IVANA KOVAČEVIĆ (JASTREB)
D134
4
0
BARTOL ARAS (PANTERA)
587
0
HIBIĆ HIBIĆ (DUBRAVA)
D135
292
0
PETAR SAKAČ ŽELJKA SAKAČ (JASTREB)
519
0
LEON KOVAČEVIĆ IVANA KOVAČEVIĆ (JASTREB)
D137
4
0
BARTOL ARAS (PANTERA)
519
0
LEON KOVAČEVIĆ IVANA KOVAČEVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. BARTOL ARAS, Pantera
2. LEON KOVAČEVIĆ IVANA KOVAČEVIĆ, Jastreb
3. HIBIĆ HIBIĆ, Dubrava
3. PETAR SAKAČ ŽELJKA SAKAČ, Jastreb