Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA (555 natjecatelja) - 1.kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište A
Borilište B
Borilište C
Borilište D
TEŽINE / UZRASTI
Mali školarci - 24
Mali školarci - 26
Mali školarci - 28
Mali školarci - 30
Mali školarci - 32
Mali školarci - 34
Mali školarci - 39
Male školarke -24
Male školarke -36
Indiv. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Indiv. kick - Mali školarci (2014/15)
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Indiv. kick - Kadeti (2008/09/10)
Indiv. kick - Vrtićanke A (2016/17)
Indiv. kick - Male školarke (2014/15)
Indiv. kick - Mlađe kadetkinje (2011/12/13)
Frie. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Frie. kick - Mali školarci (2014/15)
Frie. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Frie. kick - Kadeti (2008/09/10)
Frie. kick - Male školarke (2014/15)
Frie. kick - Mlađe kadetkinje (2011/12/13)
Frie. kick - Kadetikinje (2008/09/10)
Fam.kick - Vrtićanci A (2016/17)
Fam.kick - Vrtićanci B (2018)
Fam.kick - Mali školarci (2014/15)
Fam.kick - Vrtićanke A (2016/17)
Fam.kick - Male školarke (2014/15)
Indiv. kick - Male školarke (2014/15)
D045
106
0
UNA PRERADOVIĆ (DUBRAVA)
333
0
NADJA ZUKANOVIĆ (TIGAZ)
269
RITA PRENKAJ (JASTREB)
D047
281
0
MAGDA BEVANDA (DUBRAVA)
22
0
MARGARITA MATIJEVIĆ (PANTERA)
149
EMA PAŠALIJA (FOX)
D048
279
0
CVITA OSTOJIĆ (DUBRAVA)
584
0
EVA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
249
TARA JOVANČEVIĆ (FOX)
D049
277
0
HANA MUŽEK (DUBRAVA)
182
0
LUCIA RENDULIĆ (PANTERA)
331
GABRIJELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
D050
61
0
JANA ELENA SULIĆ (DUBRAVA)
422
0
MARIJA JUKIĆ (OMEGA)
267
LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
D051
62
0
IVA KUKOLJA (DUBRAVA)
23
0
JUDITA CIGANOVIĆ (PANTERA)
148
GABRIELA JURKOVIČ (FOX)
D052
278
0
ELENA SMILJIĆ (DUBRAVA)
184
0
NINA LASAN (PANTERA)
556
DOROTEA KORPAR (FOX)
D053
30
0
LUNA ZORIĆ (DUBRAVA)
186
0
KATARINA ODAK (PANTERA)
330
ELENA KONTREC (TIGAZ)
D054
106
0
UNA PRERADOVIĆ (DUBRAVA)
269
0
RITA PRENKAJ (JASTREB)
D055
22
0
MARGARITA MATIJEVIĆ (PANTERA)
149
0
EMA PAŠALIJA (FOX)
D056
279
0
CVITA OSTOJIĆ (DUBRAVA)
249
0
TARA JOVANČEVIĆ (FOX)
D057
182
0
LUCIA RENDULIĆ (PANTERA)
331
0
GABRIJELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
D058
61
0
JANA ELENA SULIĆ (DUBRAVA)
267
0
LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
D059
62
0
IVA KUKOLJA (DUBRAVA)
148
0
GABRIELA JURKOVIČ (FOX)
D060
184
0
NINA LASAN (PANTERA)
556
0
DOROTEA KORPAR (FOX)
D061
186
0
KATARINA ODAK (PANTERA)
330
0
ELENA KONTREC (TIGAZ)
D062
106
0
UNA PRERADOVIĆ (DUBRAVA)
22
0
MARGARITA MATIJEVIĆ (PANTERA)
D063
249
0
TARA JOVANČEVIĆ (FOX)
182
0
LUCIA RENDULIĆ (PANTERA)
D064
267
0
LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
62
0
IVA KUKOLJA (DUBRAVA)
D065
556
0
DOROTEA KORPAR (FOX)
186
0
KATARINA ODAK (PANTERA)
D066
106
0
UNA PRERADOVIĆ (DUBRAVA)
182
0
LUCIA RENDULIĆ (PANTERA)
D067
267
0
LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
186
0
KATARINA ODAK (PANTERA)
D069
106
0
UNA PRERADOVIĆ (DUBRAVA)
267
0
LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
Osvajači medalja
1. UNA PRERADOVIĆ, Dubrava
2. LISA CVETKOVIĆ MIŠUT, Jastreb
3. LUCIA RENDULIĆ, Pantera
3. KATARINA ODAK, Pantera