Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA (555 natjecatelja) - 1.kolo
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
Bistra
BROD
Dubrava
Fox
Jastreb
Omega
Ozalj
Panda Karlovac Team
Pantera
Plitvice
Radnik
SPIRITUS
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
VRBOVEC
TEŽA/LETO
Mali školarci - 24
Mali školarci - 28
Mali školarci - 30
Mali školarci - 32
Male školarke -24
Male školarke -26
Male školarke -28
Male školarke -36
Male školarke +41
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -43
Mlađi kadeti A +51
Mlađe kadetkinje A - 27
Mlađe kadetkinje A - 30
Mlađi kadeti B - 24
Mlađi kadeti B - 27
Mlađi kadeti B - 30
Mlađi kadeti B - 33
Mlađi kadeti B - 36
Mlađi kadeti B - 39
Mlađi kadeti B - 43
Mlađi kadeti B + 51
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B -39
Mlađe kadetkinje B -43
Mlađe kadetkinje B -47
Kadeti A-49
Kadeti A+65
Kadetkinje A-41
Kadetkinje A-44
Kadetkinje A-59
Kadeti B-37
Kadeti B-45
Kadeti B-61
Kadetkinje B-44
Kadetkinje B-59
Indiv. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Indiv. kick - Mali školarci (2014/15)
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Indiv. kick - Vrtićanke A (2016/17)
Indiv. kick - Male školarke (2014/15)
Indiv. kick - Mlađe kadetkinje (2011/12/13)
Frie. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Frie. kick - Mali školarci (2014/15)
Frie. kick - Male školarke (2014/15)
Frie. kick - Mlađe kadetkinje (2011/12/13)
Fam.kick - Vrtićanci A (2016/17)
Fam.kick - Vrtićanci B (2018)
Fam.kick - Mali školarci (2014/15)
Fam.kick - Vrtićanke A (2016/17)
Frie. kick - Mali školarci (2014/15)
D087
151
0
KNEŽEVIĆ PRIŠĆAN (FOX)
604
0
IVA KUKOLJA KARLO MILINOVIĆ (DUBRAVA)
280
TOMA KUKIĆ LUKAS BAČIĆ (JASTREB)
515
NIKOLA PETANJEK DOMINIK ŠTEFANOVIĆ (JASTREB)
600
ROAN THOMAS P. ŠIMUN KELČEC P. (DUBRAVA)
478
MARKO BENETA DANIJEL ŠOKEC (JASTREB)
594
FRAN MUNIĆ ELENA SMILJIĆ (DUBRAVA)
275
TOMA NOVAK FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
596
IVAN ČAVIĆ DAVID ČAVIĆ (DUBRAVA)
D089
151
0
KNEŽEVIĆ PRIŠĆAN (FOX)
280
0
TOMA KUKIĆ LUKAS BAČIĆ (JASTREB)
D088
515
0
NIKOLA PETANJEK DOMINIK ŠTEFANOVIĆ (JASTREB)
600
0
ROAN THOMAS P. ŠIMUN KELČEC P. (DUBRAVA)
D090
478
0
MARKO BENETA DANIJEL ŠOKEC (JASTREB)
594
0
FRAN MUNIĆ ELENA SMILJIĆ (DUBRAVA)
D091
275
0
TOMA NOVAK FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
596
0
IVAN ČAVIĆ DAVID ČAVIĆ (DUBRAVA)
D092
280
0
TOMA KUKIĆ LUKAS BAČIĆ (JASTREB)
515
0
NIKOLA PETANJEK DOMINIK ŠTEFANOVIĆ (JASTREB)
D093
478
0
MARKO BENETA DANIJEL ŠOKEC (JASTREB)
275
0
TOMA NOVAK FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
D095
280
0
TOMA KUKIĆ LUKAS BAČIĆ (JASTREB)
275
0
TOMA NOVAK FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. TOMA NOVAK FRANKO GRKINIĆ, Jastreb
2. TOMA KUKIĆ LUKAS BAČIĆ, Jastreb
3. MARKO BENETA DANIJEL ŠOKEC, Jastreb
3. NIKOLA PETANJEK DOMINIK ŠTEFANOVIĆ, Jastreb