Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Bosne i Hercegovine 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"START"
"ZVORNIK"
AKADEMIJA JALE
Akademija Tešanj
Brčko
BUGOJNO
Centar Hadžići
Cro Star - Mostar
Dragon
Goku Brcko distrikt
HTKD HVOJNICA
Iskra
Jastreb-Sarajevo
JOPA
KBS Rudar Stanari
KORYO-TG
Magone Livno
Mladost
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Olimpic Sarajevo
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUDAR
SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TaeKwonDo Club FOKUS
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub ALFA
Taekwondo klub Student
TIM BOSNA
tkd frenki
Tkd Orašje
TKD SARAJEVO
tkd Tigar
VICTORY VOGOŠĆA
Zeljeznicar
Zrinjski Mostar
TEŽINE / UZRASTI
Kadetkinje +59
Juniori -63
Juniori +78
Kadetkinje +59
D012
209
13
AMINA HRVAT (TIM BOS)
241
4
LARA KRSMANOVIC (GOKU BR)
267
RUZICA KRIŽANAC (KORYO-T)
61
IMAN ĐALTUR (TKDSA)
81
MARIJA JOKIĆ (ZNKRS)
D022
209
7
AMINA HRVAT (TIM BOS)
267
21
RUZICA KRIŽANAC (KORYO-T)
D023
61
0
IMAN ĐALTUR (TKDSA)
81
0
MARIJA JOKIĆ (ZNKRS)
D030
267
3
RUZICA KRIŽANAC (KORYO-T)
81
10
MARIJA JOKIĆ (ZNKRS)
Osvajači medalja
1. MARIJA JOKIĆ, "ZVORNIK"
2. RUZICA KRIŽANAC, KORYO-TG
3. IMAN ĐALTUR, TKD SARAJEVO
3. AMINA HRVAT, TIM BOSNA
Juniori -63
B039
99
7
MATIJA KALINIĆ (TIGARSA)
270
8
TIN PERIĆ (KORYO-T)
B040
218
33
IVICA MIHALJEVIĆ (MAG-LI)
377
15
AMIN MURIĆ (HADZIC)
B052
270
3
TIN PERIĆ (KORYO-T)
218
23
IVICA MIHALJEVIĆ (MAG-LI)
Osvajači medalja
1. IVICA MIHALJEVIĆ, Magone Livno
2. TIN PERIĆ, KORYO-TG
3. AMIN MURIĆ, Centar Hadžići
3. MATIJA KALINIĆ, tkd Tigar
Juniori +78
D031
17
24
EMIR RADELJAŠ (TKDNGS)
330
2
IRHAD SIVAC (TKD.ZE)
188
ANTO DŽEPIĆ (HVOJNIC)
369
STEFAN JURISIC (SOKOL)
231
DRAGAN GRUJIĆ (STANARI)
D032
246
0
SLAVISA SIMEUNOVIC (SOKOL)
23
0
MEHMED KUBAT (TKDNGS)
269
MATEJ KRIŽANAC (KORYO-T)
358
DRAGAN TODOROVIC (SOKOL)
50
AHMED SMAJOVIĆ (TKDNGS)
D036
17
11
EMIR RADELJAŠ (TKDNGS)
188
14
ANTO DŽEPIĆ (HVOJNIC)
D037
369
15
STEFAN JURISIC (SOKOL)
231
2
DRAGAN GRUJIĆ (STANARI)
D038
246
11
SLAVISA SIMEUNOVIC (SOKOL)
269
6
MATEJ KRIŽANAC (KORYO-T)
D039
358
4
DRAGAN TODOROVIC (SOKOL)
50
7
AHMED SMAJOVIĆ (TKDNGS)
D050
188
18
ANTO DŽEPIĆ (HVOJNIC)
369
0
STEFAN JURISIC (SOKOL)
D051
246
9
SLAVISA SIMEUNOVIC (SOKOL)
50
0
AHMED SMAJOVIĆ (TKDNGS)
D058
188
16
ANTO DŽEPIĆ (HVOJNIC)
246
5
SLAVISA SIMEUNOVIC (SOKOL)
Osvajači medalja
1. ANTO DŽEPIĆ, HTKD HVOJNICA
2. SLAVISA SIMEUNOVIC, SOKOL
3. STEFAN JURISIC, SOKOL
3. AHMED SMAJOVIĆ, Novi Grad Sarajevo