Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Bosne i Hercegovine 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"START"
"ZVORNIK"
AKADEMIJA JALE
Akademija Tešanj
Brčko
BUGOJNO
Centar Hadžići
Cro Star - Mostar
Dragon
Goku Brcko distrikt
HTKD HVOJNICA
Iskra
Jastreb-Sarajevo
JOPA
KBS Rudar Stanari
KORYO-TG
Magone Livno
Mladost
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Olimpic Sarajevo
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUDAR
SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TaeKwonDo Club FOKUS
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub ALFA
Taekwondo klub Student
TIM BOSNA
tkd frenki
Tkd Orašje
TKD SARAJEVO
tkd Tigar
VICTORY VOGOŠĆA
Zeljeznicar
Zrinjski Mostar
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje +51
Juniori +78
Juniorke -55
Juniorke -63
Seniori -63
Mlađi kadeti -33
A010
227
3
LUKA TODOROVIĆ (STANARI)
105
23
PETAR DOLIĆ (MAG-LI)
84
VELJKO BOSKOVIC (ZNKRS)
A028
105
21
PETAR DOLIĆ (MAG-LI)
84
15
VELJKO BOSKOVIC (ZNKRS)
Osvajači medalja
1. PETAR DOLIĆ, Magone Livno
2. VELJKO BOSKOVIC, "ZVORNIK"
3. LUKA TODOROVIĆ, KBS Rudar Stanari
3. ----
Mlađi kadeti -47
A025
275
1
ARMIN ZEJNIĆ (STANARI)
292
23
ELMEDIN TUCAKOVIC (ISK)
Osvajači medalja
1. ELMEDIN TUCAKOVIC, Iskra
2. ARMIN ZEJNIĆ, KBS Rudar Stanari
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -30
A004
113
25
LANA JASAREVIC (JOP)
305
3
ASIJA SPAHIĆ (TKD.ZE)
155
ESMA PERISIC (TKDNGS)
A005
42
31
LAURA KUJAČIĆ (TKDNGS)
346
0
AJNA KOPIĆ (ALFA SA)
285
EMA STEVANOVIĆ (STANARI)
A021
113
26
LANA JASAREVIC (JOP)
155
5
ESMA PERISIC (TKDNGS)
A022
42
5
LAURA KUJAČIĆ (TKDNGS)
285
0
EMA STEVANOVIĆ (STANARI)
A035
113
5
LANA JASAREVIC (JOP)
42
42
LAURA KUJAČIĆ (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. LAURA KUJAČIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. LANA JASAREVIC, JOPA
3. EMA STEVANOVIĆ, KBS Rudar Stanari
3. ESMA PERISIC, Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje +51
A014
229
1
MILICA NEDIĆ (STANARI)
118
21
EMINA HAJDARPAŠIĆ (TKDKVIC)
244
EKATARINA STANOJEVIĆ (STANARI)
A031
118
24
EMINA HAJDARPAŠIĆ (TKDKVIC)
244
0
EKATARINA STANOJEVIĆ (STANARI)
Osvajači medalja
1. EMINA HAJDARPAŠIĆ, VICTORY VOGOŠĆA
2. EKATARINA STANOJEVIĆ, KBS Rudar Stanari
3. MILICA NEDIĆ, KBS Rudar Stanari
3. ----
Juniori +78
D031
17
24
EMIR RADELJAŠ (TKDNGS)
330
2
IRHAD SIVAC (TKD.ZE)
188
ANTO DŽEPIĆ (HVOJNIC)
369
STEFAN JURISIC (SOKOL)
231
DRAGAN GRUJIĆ (STANARI)
D032
246
0
SLAVISA SIMEUNOVIC (SOKOL)
23
0
MEHMED KUBAT (TKDNGS)
269
MATEJ KRIŽANAC (KORYO-T)
358
DRAGAN TODOROVIC (SOKOL)
50
AHMED SMAJOVIĆ (TKDNGS)
D036
17
11
EMIR RADELJAŠ (TKDNGS)
188
14
ANTO DŽEPIĆ (HVOJNIC)
D037
369
15
STEFAN JURISIC (SOKOL)
231
2
DRAGAN GRUJIĆ (STANARI)
D038
246
11
SLAVISA SIMEUNOVIC (SOKOL)
269
6
MATEJ KRIŽANAC (KORYO-T)
D039
358
4
DRAGAN TODOROVIC (SOKOL)
50
7
AHMED SMAJOVIĆ (TKDNGS)
D050
188
18
ANTO DŽEPIĆ (HVOJNIC)
369
0
STEFAN JURISIC (SOKOL)
D051
246
9
SLAVISA SIMEUNOVIC (SOKOL)
50
0
AHMED SMAJOVIĆ (TKDNGS)
D058
188
16
ANTO DŽEPIĆ (HVOJNIC)
246
5
SLAVISA SIMEUNOVIC (SOKOL)
Osvajači medalja
1. ANTO DŽEPIĆ, HTKD HVOJNICA
2. SLAVISA SIMEUNOVIC, SOKOL
3. STEFAN JURISIC, SOKOL
3. AHMED SMAJOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
Juniorke -55
B043
129
2
SANJA GLIGOREVIĆ (SOKOL)
108
23
PETRA ŽDERO (MAG-LI)
B044
357
27
TEODORA KOVAČEVIĆ (SOKOL)
230
6
IVANA KOVAČEVIĆ (STANARI)
B054
108
23
PETRA ŽDERO (MAG-LI)
357
4
TEODORA KOVAČEVIĆ (SOKOL)
Osvajači medalja
1. PETRA ŽDERO, Magone Livno
2. TEODORA KOVAČEVIĆ, SOKOL
3. SANJA GLIGOREVIĆ, SOKOL
3. IVANA KOVAČEVIĆ, KBS Rudar Stanari
Juniorke -63
C032
224
6
ANA MARIJA KOVAČEVIĆ (STANARI)
250
24
KATARINA ĆORIĆ (ZRINJ)
91
NADINA MEHMEDOVIĆ (TEŠANJ)
C046
250
5
KATARINA ĆORIĆ (ZRINJ)
91
38
NADINA MEHMEDOVIĆ (TEŠANJ)
Osvajači medalja
1. NADINA MEHMEDOVIĆ, Akademija Tešanj
2. KATARINA ĆORIĆ, Zrinjski Mostar
3. ANA MARIJA KOVAČEVIĆ, KBS Rudar Stanari
3. ----
Seniori -63
C033
110
9
MATEJ ORLOVIĆ (MAG-LI)
18
7
IBRAHIM ĐONKO (TKDNGS)
C034
225
0
MILENKO ĐOKIĆ (STANARI)
11
21
EMIR KALJANAC (TKDNGS)
C047
110
8
MATEJ ORLOVIĆ (MAG-LI)
11
9
EMIR KALJANAC (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. EMIR KALJANAC, Novi Grad Sarajevo
2. MATEJ ORLOVIĆ, Magone Livno
3. MILENKO ĐOKIĆ, KBS Rudar Stanari
3. IBRAHIM ĐONKO, Novi Grad Sarajevo