Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Bosne i Hercegovine 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"START"
"ZVORNIK"
AKADEMIJA JALE
Akademija Tešanj
Brčko
BUGOJNO
Centar Hadžići
Cro Star - Mostar
Dragon
Goku Brcko distrikt
HTKD HVOJNICA
Iskra
Jastreb-Sarajevo
JOPA
KBS Rudar Stanari
KORYO-TG
Magone Livno
Mladost
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Olimpic Sarajevo
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUDAR
SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TaeKwonDo Club FOKUS
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub ALFA
Taekwondo klub Student
TIM BOSNA
tkd frenki
Tkd Orašje
TKD SARAJEVO
tkd Tigar
VICTORY VOGOŠĆA
Zeljeznicar
Zrinjski Mostar
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti -45
Kadetkinje -41
Kadetkinje -55
Kadeti -45
B014
308
0
JOSIP BEVANDA (CROSTAR)
208
12
ADIN SAHIC (TIM BOS)
294
AJNUR DIZDAREVIĆ (TKD.ZE)
B015
239
1
ARMAN KUKIC (GOKU BR)
169
28
EMAN CAVALIC (TKDNGS)
31
ANES ČOSIĆ (RUDAR)
B025
208
33
ADIN SAHIC (TIM BOS)
294
8
AJNUR DIZDAREVIĆ (TKD.ZE)
B026
169
10
EMAN CAVALIC (TKDNGS)
31
9
ANES ČOSIĆ (RUDAR)
B033
208
3
ADIN SAHIC (TIM BOS)
169
0
EMAN CAVALIC (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. ADIN SAHIC, TIM BOSNA
2. EMAN CAVALIC, Novi Grad Sarajevo
3. AJNUR DIZDAREVIĆ, TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
3. ANES ČOSIĆ, RUDAR
Kadetkinje -41
C006
214
3
SARA DURAK (TIM BOS)
260
2
ADNA BERBIĆ (NUR)
201
MATEA BOJIĆ (TKDOLC)
C007
314
1
IVA ŠUNJIĆ (CROSTAR)
68
7
ESMIRA BRKIC (ISK)
76
AMILA SAHBEGOVIC (ZNKRS)
C018
214
11
SARA DURAK (TIM BOS)
201
14
MATEA BOJIĆ (TKDOLC)
C019
68
7
ESMIRA BRKIC (ISK)
76
20
AMILA SAHBEGOVIC (ZNKRS)
C028
201
0
MATEA BOJIĆ (TKDOLC)
76
9
AMILA SAHBEGOVIC (ZNKRS)
Osvajači medalja
1. AMILA SAHBEGOVIC, "ZVORNIK"
2. MATEA BOJIĆ, Olimpic Sarajevo
3. ESMIRA BRKIC, Iskra
3. SARA DURAK, TIM BOSNA
Kadetkinje -55
D008
120
22
HENA KUDRA (TKDNGS)
309
2
NIKA ŠUNJIĆ (CROSTAR)
D009
326
29
EMA KURIĆ (ZELJO)
362
8
ANJA KLASNJA (SOKOL)
D010
277
2
DŽEJNA KUĆANOVIĆ (TKDKVIC)
342
12
AMILA KARAGA (FRENKI)
D011
190
22
LANA KNEŽEVIĆ (HVOJNIC)
290
24
AJNA MULAHUSIĆ (BUGOJNO)
D020
120
10
HENA KUDRA (TKDNGS)
326
31
EMA KURIĆ (ZELJO)
D021
342
22
AMILA KARAGA (FRENKI)
290
6
AJNA MULAHUSIĆ (BUGOJNO)
D029
326
10
EMA KURIĆ (ZELJO)
342
17
AMILA KARAGA (FRENKI)
Osvajači medalja
1. AMILA KARAGA, tkd frenki
2. EMA KURIĆ, Zeljeznicar
3. AJNA MULAHUSIĆ, BUGOJNO
3. HENA KUDRA, Novi Grad Sarajevo