Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Bosne i Hercegovine 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"START"
"ZVORNIK"
AKADEMIJA JALE
Akademija Tešanj
Brčko
BUGOJNO
Centar Hadžići
Cro Star - Mostar
Dragon
Goku Brcko distrikt
HTKD HVOJNICA
Iskra
Jastreb-Sarajevo
JOPA
KBS Rudar Stanari
KORYO-TG
Magone Livno
Mladost
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Olimpic Sarajevo
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUDAR
SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TaeKwonDo Club FOKUS
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub ALFA
Taekwondo klub Student
TIM BOSNA
tkd frenki
Tkd Orašje
TKD SARAJEVO
tkd Tigar
VICTORY VOGOŠĆA
Zeljeznicar
Zrinjski Mostar
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje -30
Kadeti -41
Kadeti -53
Kadetkinje -47
Kadetkinje -59
Juniori -51
Juniori -78
Mlađe kadetkinje -30
A004
113
25
LANA JASAREVIC (JOP)
305
3
ASIJA SPAHIĆ (TKD.ZE)
155
ESMA PERISIC (TKDNGS)
A005
42
31
LAURA KUJAČIĆ (TKDNGS)
346
0
AJNA KOPIĆ (ALFA SA)
285
EMA STEVANOVIĆ (STANARI)
A021
113
26
LANA JASAREVIC (JOP)
155
5
ESMA PERISIC (TKDNGS)
A022
42
5
LAURA KUJAČIĆ (TKDNGS)
285
0
EMA STEVANOVIĆ (STANARI)
A035
113
5
LANA JASAREVIC (JOP)
42
42
LAURA KUJAČIĆ (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. LAURA KUJAČIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. LANA JASAREVIC, JOPA
3. EMA STEVANOVIĆ, KBS Rudar Stanari
3. ESMA PERISIC, Novi Grad Sarajevo
Kadeti -41
C014
321
32
RIAD KOZIC (ZELJO)
122
2
DRAGAN BABUNOVIC (JOP)
C015
367
12
ALMIR MUJIC (SOKOL)
182
18
ESMIR BRKIĆ (ISK)
C026
321
7
RIAD KOZIC (ZELJO)
182
5
ESMIR BRKIĆ (ISK)
Osvajači medalja
1. RIAD KOZIC, Zeljeznicar
2. ESMIR BRKIĆ, Iskra
3. DRAGAN BABUNOVIC, JOPA
3. ALMIR MUJIC, SOKOL
Kadeti -53
B018
384
18
LEON SKENDEROVIĆ (BUGOJNO)
121
2
JOVAN DJOSANOVIC (JOP)
B019
119
2
ADIN FEJZIĆ (TKDKVIC)
195
23
ABDULLAH BEJTIĆ (TKDOLC)
B020
12
16
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
302
6
FARIS SKOPLJAK (TKD.ZE)
66
LUKA BODIROGIC (JOP)
B029
384
7
LEON SKENDEROVIĆ (BUGOJNO)
195
20
ABDULLAH BEJTIĆ (TKDOLC)
B030
12
0
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
66
11
LUKA BODIROGIC (JOP)
B035
195
15
ABDULLAH BEJTIĆ (TKDOLC)
12
22
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. BENJAMIN HUSIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. ABDULLAH BEJTIĆ, Olimpic Sarajevo
3. LUKA BODIROGIC, JOPA
3. LEON SKENDEROVIĆ, BUGOJNO
Kadetkinje -47
C001
2
0
LAMIJA AHMETLIĆ (DRGNBIH)
46
0
IMAN PLEHO (TKDNGS)
216
TAJMA KAJEVIC (TIM BOS)
C002
180
29
DŽEJNA HAMZIĆ (TKDNGS)
123
6
ANDREA RADOJCIC (JOP)
103
SAŠA VIKTORIA KNEŽEVIĆ (MAG-LI)
C003
312
23
AMNA KULAČIĆ (TKD.ZE)
215
7
AJLA LEMES (TIM BOS)
101
ANJA HRGIĆ (TKDNGS)
C004
336
21
IVANA KRAIŠNIK (TKDNGS)
242
0
LANA CURCIC (GOKU BR)
104
MARIJA ORLOVIĆ (MAG-LI)
C010
2
2
LAMIJA AHMETLIĆ (DRGNBIH)
216
19
TAJMA KAJEVIC (TIM BOS)
C011
180
17
DŽEJNA HAMZIĆ (TKDNGS)
103
10
SAŠA VIKTORIA KNEŽEVIĆ (MAG-LI)
C012
312
16
AMNA KULAČIĆ (TKD.ZE)
101
14
ANJA HRGIĆ (TKDNGS)
C013
336
15
IVANA KRAIŠNIK (TKDNGS)
104
1
MARIJA ORLOVIĆ (MAG-LI)
C022
216
23
TAJMA KAJEVIC (TIM BOS)
180
24
DŽEJNA HAMZIĆ (TKDNGS)
C023
312
1
AMNA KULAČIĆ (TKD.ZE)
336
21
IVANA KRAIŠNIK (TKDNGS)
C030
180
10
DŽEJNA HAMZIĆ (TKDNGS)
336
11
IVANA KRAIŠNIK (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. IVANA KRAIŠNIK, Novi Grad Sarajevo
2. DŽEJNA HAMZIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. AMNA KULAČIĆ, TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
3. TAJMA KAJEVIC, TIM BOSNA
Kadetkinje -59
D024
124
0
LAMIJA IKIC (JOP)
62
21
IRA GRGIĆ (TKDSA)
Osvajači medalja
1. IRA GRGIĆ, TKD SARAJEVO
2. LAMIJA IKIC, JOPA
3. ----
3. ----
Juniori -51
B036A
7
10
NJEGOS PANTIC (JOP)
345
7
SENAD KRANTIC (FRENKI)
79
DRAGAN ZIVKOVIC (ZNKRS)
390
AMIR CILOVIĆ (ISK)
368
ANDREJ VELIMIROVIC (SOKOL)
B045
7
17
NJEGOS PANTIC (JOP)
79
5
DRAGAN ZIVKOVIC (ZNKRS)
B046
390
6
AMIR CILOVIĆ (ISK)
368
18
ANDREJ VELIMIROVIC (SOKOL)
B055
7
11
NJEGOS PANTIC (JOP)
368
1
ANDREJ VELIMIROVIC (SOKOL)
Osvajači medalja
1. NJEGOS PANTIC, JOPA
2. ANDREJ VELIMIROVIC, SOKOL
3. DRAGAN ZIVKOVIC, "ZVORNIK"
3. AMIR CILOVIĆ, Iskra
Juniori -78
D033
28
3
TIMUR SUBAŠIĆ (TKDNGS)
234
0
FARUK ČALUK (RUDAR)
383
EDAH ČUSTO (BUGOJNO)
259
AHMED AHMETOVIC (ISK)
67
NIKOLA ALEMPIC (JOP)
D046
28
23
TIMUR SUBAŠIĆ (TKDNGS)
383
1
EDAH ČUSTO (BUGOJNO)
D047
259
7
AHMED AHMETOVIC (ISK)
67
29
NIKOLA ALEMPIC (JOP)
D056
28
22
TIMUR SUBAŠIĆ (TKDNGS)
67
8
NIKOLA ALEMPIC (JOP)
Osvajači medalja
1. TIMUR SUBAŠIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. NIKOLA ALEMPIC, JOPA
3. EDAH ČUSTO, BUGOJNO
3. AHMED AHMETOVIC, Iskra