Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Bosne i Hercegovine 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"START"
"ZVORNIK"
AKADEMIJA JALE
Akademija Tešanj
Brčko
BUGOJNO
Centar Hadžići
Cro Star - Mostar
Dragon
Goku Brcko distrikt
HTKD HVOJNICA
Iskra
Jastreb-Sarajevo
JOPA
KBS Rudar Stanari
KORYO-TG
Magone Livno
Mladost
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Olimpic Sarajevo
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUDAR
SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TaeKwonDo Club FOKUS
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub ALFA
Taekwondo klub Student
TIM BOSNA
tkd frenki
Tkd Orašje
TKD SARAJEVO
tkd Tigar
VICTORY VOGOŠĆA
Zeljeznicar
Zrinjski Mostar
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -39
Juniorke -68
Seniorke -73
Mlađi kadeti -39
B001
40
25
TARIK SUTROVIĆ (TKDNGS)
266
1
BAKIR NEIMARLIJA (NUR)
350
HARIS SULJIĆ (ALFA SA)
B002
379
21
ANES KADRIĆ ("START")
341
6
DENI HODŽIĆ (HVOJNIC)
222
BENJAMIN UZUNOVIC (TKD JAS)
B006
40
12
TARIK SUTROVIĆ (TKDNGS)
350
2
HARIS SULJIĆ (ALFA SA)
B007
379
15
ANES KADRIĆ ("START")
222
0
BENJAMIN UZUNOVIC (TKD JAS)
B012
40
9
TARIK SUTROVIĆ (TKDNGS)
379
0
ANES KADRIĆ ("START")
Osvajači medalja
1. TARIK SUTROVIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. ANES KADRIĆ, "START"
3. HARIS SULJIĆ, Taekwondo klub ALFA
3. BENJAMIN UZUNOVIC, Jastreb-Sarajevo
Juniorke -68
C031
85
30
ZORANA SANDIC (ZNKRS)
264
2
ADNA BEGIC (TKD JAS)
280
LUCIJA BRAJKO (ŠUJICA )
199
AMINA PEHLIVANOVIĆ (TKDOLC)
318
EYLA HODŽIĆ (ZELJO)
C041
85
21
ZORANA SANDIC (ZNKRS)
280
0
LUCIJA BRAJKO (ŠUJICA )
C042
199
3
AMINA PEHLIVANOVIĆ (TKDOLC)
318
11
EYLA HODŽIĆ (ZELJO)
C052
85
20
ZORANA SANDIC (ZNKRS)
318
0
EYLA HODŽIĆ (ZELJO)
Osvajači medalja
1. ZORANA SANDIC, "ZVORNIK"
2. EYLA HODŽIĆ, Zeljeznicar
3. LUCIJA BRAJKO, ŠUJICA Tomislavgrad
3. AMINA PEHLIVANOVIĆ, Olimpic Sarajevo
Seniorke -73
C036
261
0
NEJRA MUJČIĆ (TKD JAS)
137
0
DORA MARUSIC (TKD MLA)
52
ADNA BORIĆ (TKDNGS)
C049
137
14
DORA MARUSIC (TKD MLA)
52
2
ADNA BORIĆ (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. DORA MARUSIC, Mladost
2. ADNA BORIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. NEJRA MUJČIĆ, Jastreb-Sarajevo
3. ----