001 | 1/4 | Mlađi kadeti -39 | TARIK SUTROVIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
PTF 25:1 | BAKIR NEIMARLIJA (NUR KAKANJ) |
002 | 1/4 | Mlađi kadeti -39 | ANES KADRIĆ ("START") |
WDR 21:6 | DENI HODŽIĆ (HTKD HVOJNICA) |
003 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -33 | HANA KADRIC (Zeljeznicar) |
PTF 0:24 | KRISTINA PRŽULJ (TKD SARAJEVO) |
004 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -33 | AMANI ŠLJIVAR (tkd frenki) |
PTF 28:5 | NIKA DRAGOVIĆ (Zrinjski Mostar) |
005 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -33 | SAMRA HORMAN (Iskra) |
PTF 3:25 | IRMA KULAČIĆ (TAEKWONDO KLUB "ZENICA") |
006 | 1/2 | Mlađi kadeti -39 | TARIK SUTROVIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
PTF 12:2 | HARIS SULJIĆ (Taekwondo klub ALFA) |
007 | 1/2 | Mlađi kadeti -39 | ANES KADRIĆ ("START") |
PTF 15:0 | BENJAMIN UZUNOVIC (Jastreb-Sarajevo) |
008 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -33 | KRISTINA PRŽULJ (TKD SARAJEVO) |
PTF 17:9 | AMANI ŠLJIVAR (tkd frenki) |
009 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -33 | IRMA KULAČIĆ (TAEKWONDO KLUB "ZENICA") |
WDR | NAHLA HASANSPAHIĆ (TaeKwonDo Club FOKUS) |
012 | 1/1 | Mlađi kadeti -39 | TARIK SUTROVIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
PTF 9:0 | ANES KADRIĆ ("START") |
013 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -33 | KRISTINA PRŽULJ (TKD SARAJEVO) |
PTF 10:22 | IRMA KULAČIĆ (TAEKWONDO KLUB "ZENICA") |
014 | 1/4 | Kadeti -45 | JOSIP BEVANDA (Cro Star - Mostar) |
PTF 0:12 | ADIN SAHIC (TIM BOSNA) |
015 | 1/4 | Kadeti -45 | ARMAN KUKIC (Goku Brcko distrikt) |
SUP 1:28 | EMAN CAVALIC (Novi Grad Sarajevo) |
016 | 1/4 | Kadeti -49 | TARIK OHRAN (TIM BOSNA) |
SDP 12:12 | ESED AHMETHODŽIĆ (Olimpic Sarajevo) |
017 | 1/4 | Kadeti -49 | VEDAD PEHLIVAN (HTKD HVOJNICA) |
SUP 1:9 | ANES DELIĆ (TAEKWONDO KLUB "ZENICA") |
018 | 1/4 | Kadeti -53 | LEON SKENDEROVIĆ (BUGOJNO) |
SUP 18:2 | JOVAN DJOSANOVIC (JOPA) |
019 | 1/4 | Kadeti -53 | ADIN FEJZIĆ (VICTORY VOGOŠĆA) |
PTF 2:23 | ABDULLAH BEJTIĆ (Olimpic Sarajevo) |
020 | 1/4 | Kadeti -53 | BENJAMIN HUSIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
SUP 16:6 | FARIS SKOPLJAK (TAEKWONDO KLUB "ZENICA") |
021 | 1/4 | Kadeti -57 | ALI ŠURKOVIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
RSC 22:0 | MILAN SANDIC ("ZVORNIK") |
022 | 1/4 | Kadeti -57 | ANDREJ RADEVIĆ (Zeljeznicar) |
PTF 0:22 | HALIL CILOVIĆ (Iskra) |
023 | 1/4 | Kadeti -57 | OGNJEN MAKSIMOVIC (SOKOL) |
PTF 3:21 | HARUN LJUBUNČIĆ (BUGOJNO) |
024 | 1/4 | Kadeti -57 | ADVAN GACKIĆ (Zeljeznicar) |
PTF 7:28 | FAHRUDIN ADILOVIC (TIM BOSNA) |
025 | 1/2 | Kadeti -45 | ADIN SAHIC (TIM BOSNA) |
PTF 33:8 | AJNUR DIZDAREVIĆ (TAEKWONDO KLUB "ZENICA") |
026 | 1/2 | Kadeti -45 | EMAN CAVALIC (Novi Grad Sarajevo) |
SDP 10:9 | ANES ČOSIĆ (RUDAR) |
027 | 1/2 | Kadeti -49 | ESED AHMETHODŽIĆ (Olimpic Sarajevo) |
PTF 13:12 | TIN JUREŠIĆ (TAEKWONDO KLUB "ZENICA") |
028 | 1/2 | Kadeti -49 | ANES DELIĆ (TAEKWONDO KLUB "ZENICA") |
PTF 9:13 | AHMED ČAVRK (Olimpic Sarajevo) |
029 | 1/2 | Kadeti -53 | LEON SKENDEROVIĆ (BUGOJNO) |
PTF 7:20 | ABDULLAH BEJTIĆ (Olimpic Sarajevo) |
030 | 1/2 | Kadeti -53 | BENJAMIN HUSIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
PTF 0:11 | LUKA BODIROGIC (JOPA) |
031 | 1/2 | Kadeti -57 | ALI ŠURKOVIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
undefined 23:28 | HALIL CILOVIĆ (Iskra) |
032 | 1/2 | Kadeti -57 | HARUN LJUBUNČIĆ (BUGOJNO) |
RSC 5:33 | FAHRUDIN ADILOVIC (TIM BOSNA) |
033 | 1/1 | Kadeti -45 | ADIN SAHIC (TIM BOSNA) |
SDP 3:0 | EMAN CAVALIC (Novi Grad Sarajevo) |
034 | 1/1 | Kadeti -49 | TIN JUREŠIĆ (TAEKWONDO KLUB "ZENICA") |
PTG 9:16 | AHMED ČAVRK (Olimpic Sarajevo) |
035 | 1/1 | Kadeti -53 | ABDULLAH BEJTIĆ (Olimpic Sarajevo) |
PTF 15:22 | BENJAMIN HUSIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
036 | 1/1 | Kadeti -57 | HALIL CILOVIĆ (Iskra) |
PTF 17:38 | FAHRUDIN ADILOVIC (TIM BOSNA) |
036A | 1/4 | Juniori -51 | NJEGOS PANTIC (JOPA) |
PTF 10:7 | SENAD KRANTIC (tkd frenki) |
036B | 1/4 | Seniorke -53 | KATARINA KRAIŠNIK (Novi Grad Sarajevo) |
PTF 27:6 | INDIRA FAZLIC (tkd frenki) |
037 | 1/2 | Juniori -55 | GAO SAMED YUAN YANG (Olimpic Sarajevo) |
PTF 10:17 | HAMZA BAHTANOVIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
038 | 1/2 | Juniori -59 | LUKA VASIĆ (tkd Tigar) |
WDR 0:10 | MUHAMED ĐONKO (Novi Grad Sarajevo) |
039 | 1/2 | Juniori -63 | MATIJA KALINIĆ (tkd Tigar) |
PTF 7:8 | TIN PERIĆ (KORYO-TG) |
040 | 1/2 | Juniori -63 | IVICA MIHALJEVIĆ (Magone Livno) |
PTG 33:15 | AMIN MURIĆ (Centar Hadžići ) |
041 | 1/2 | Juniorke -52 | DŽEJLA MAKAŠ (Novi Grad Sarajevo) |
WDR 23:3 | NATASA NOVAK (SOKOL) |
042 | 1/2 | Juniorke -52 | SABINA BALIĆ (Akademija Tešanj) |
PTF 12:6 | ARNA MEKIĆ (TKD SARAJEVO) |
043 | 1/2 | Juniorke -55 | SANJA GLIGOREVIĆ (SOKOL) |
SUP 2:23 | PETRA ŽDERO (Magone Livno) |
044 | 1/2 | Juniorke -55 | TEODORA KOVAČEVIĆ (SOKOL) |
SUP 27:6 | IVANA KOVAČEVIĆ (KBS Rudar Stanari) |
045 | 1/2 | Juniori -51 | NJEGOS PANTIC (JOPA) |
PTF 17:5 | DRAGAN ZIVKOVIC ("ZVORNIK") |
046 | 1/2 | Juniori -51 | AMIR CILOVIĆ (Iskra) |
SUP 6:18 | ANDREJ VELIMIROVIC (SOKOL) |
047 | 1/2 | Seniorke -53 | KATARINA KRAIŠNIK (Novi Grad Sarajevo) |
SUP 27:5 | EMRA HELJA (NUR KAKANJ) |
048 | 1/2 | Seniorke -53 | AJNA MAKAŠ (Novi Grad Sarajevo) |
PTF 19:2 | ANDREA SIMIĆ (SOKOL) |
049 | 1/1 | Juniorke -46 | SAJRA KAJEVIC (TIM BOSNA) |
PTF 9:20 | ADA AVDAGIĆ (TKD SARAJEVO) |
050 | 1/1 | Juniori -55 | HAMZA BAHTANOVIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
PTF 15:8 | STEFAN VUČINIĆ (tkd Tigar) |
051 | 1/1 | Juniori -59 | MUHAMED ĐONKO (Novi Grad Sarajevo) |
PTF 18:13 | EMAN SARIC (Novi Grad Sarajevo) |
052 | 1/1 | Juniori -63 | TIN PERIĆ (KORYO-TG) |
PTF 3:23 | IVICA MIHALJEVIĆ (Magone Livno) |
053 | 1/1 | Juniorke -52 | DŽEJLA MAKAŠ (Novi Grad Sarajevo) |
PTF 11:10 | SABINA BALIĆ (Akademija Tešanj) |
054 | 1/1 | Juniorke -55 | PETRA ŽDERO (Magone Livno) |
RSC 23:4 | TEODORA KOVAČEVIĆ (SOKOL) |
055 | 1/1 | Juniori -51 | NJEGOS PANTIC (JOPA) |
PTF 11:1 | ANDREJ VELIMIROVIC (SOKOL) |
056 | 1/1 | Seniorke -53 | KATARINA KRAIŠNIK (Novi Grad Sarajevo) |
PTG 16:7 | AJNA MAKAŠ (Novi Grad Sarajevo) |