Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Federacije BiH
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Seniori -58
Seniori -68
Seniori -74
Seniori -80
Seniori -87
Seniori +87
Seniori -58
E038
220
7
ELMIN SUVALIC (START)
229
13
IBRAHIM ĐONKO (TKDNGS)
Medalists
1. IBRAHIM ĐONKO, Novi Grad Sarajevo
2. ELMIN SUVALIC, START
3. ----
3. ----
Seniori -68
E019
237
0
SADMIR HABIBOVIĆ (TKDNGS)
365
0
DAVID MARIJANOVIĆ (ZRINJ)
E020
317
12
EMIR KALJANAC (TKDNGS)
338
5
ADNAN MAŠIĆ (RUDAR)
E047
237
0
SADMIR HABIBOVIĆ (TKDNGS)
317
0
EMIR KALJANAC (TKDNGS)
Medalists
1. EMIR KALJANAC, Novi Grad Sarajevo
2. SADMIR HABIBOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ADNAN MAŠIĆ, RUDAR
3. DAVID MARIJANOVIĆ, Zrinjski Mostar
Seniori -74
E021
321
19
DAVID MARUŠIĆ (TKDNGS)
152
10
ADIN MURATOVIĆ (ZELJO)
E022
239
20
NEDŽAD HUSIĆ (TKDNGS)
189
0
EROL NUCI (TKD MLA)
E048
321
1
DAVID MARUŠIĆ (TKDNGS)
239
7
NEDŽAD HUSIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. NEDŽAD HUSIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. DAVID MARUŠIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. EROL NUCI, Mladost
3. ADIN MURATOVIĆ, Zeljeznicar
Seniori -80
E023
6
0
KARLO GALIĆ (POSKOK)
243
0
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
333
MAHMUD AHMAD (TKDOLC)
E049
243
0
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
333
0
MAHMUD AHMAD (TKDOLC)
Medalists
1. MAHMUD AHMAD, Olimpic Sarajevo
2. JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ----
3. ----
Seniori -87
E024
350
11
MUHAMED MRŠO (TKDOLC)
314
13
HRVOJE MARINČIĆ (STU)
E025
332
3
JAHJA ĆEMAN (TKDOLC)
240
5
ALEN ČUKURIJA (TKDNGS)
E050
314
4
HRVOJE MARINČIĆ (STU)
240
8
ALEN ČUKURIJA (TKDNGS)
Medalists
1. ALEN ČUKURIJA, Novi Grad Sarajevo
2. HRVOJE MARINČIĆ, Taekwondo klub Student
3. JAHJA ĆEMAN, Olimpic Sarajevo
3. MUHAMED MRŠO, Olimpic Sarajevo
Seniori +87
E026
366
27
HRVOJE MARIJANOVIĆ (ZRINJ)
162
6
DŽENAN KOZIĆ (TKDCEN)
328
KRISTIAN MILIČEVIĆ (POSKOK)
E051
366
5
HRVOJE MARIJANOVIĆ (ZRINJ)
328
7
KRISTIAN MILIČEVIĆ (POSKOK)
Medalists
1. KRISTIAN MILIČEVIĆ, POSKOK - POSUŠJE
2. HRVOJE MARIJANOVIĆ, Zrinjski Mostar
3. DŽENAN KOZIĆ, Centar Hadzici
3. ----