Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
RED POWER Kids League 2020 - 1.kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
DRAGON
GAIANA
K2
KBV TKD ZAGORJE
Red Power
ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE
Šmartno-Litija
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Otroci (M) -30
Otroci (Ž) -33
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadetinje B -41
Kadetinje B -47
Kick (muški) 3 - 2012, 2013
Kick (ženski) 3 - 2012, 2013
Otroci (M) -30
1035
89
8
UROŠ STEVANOVIĆ (K2 TKD)
22
39
ACO NIKOLIĆ (ŠMARTNO)
98
ANEJ JERKOVIČ (TKDCE)
1054
22
23
ACO NIKOLIĆ (ŠMARTNO)
98
2
ANEJ JERKOVIČ (TKDCE)
Medalists
1. ACO NIKOLIĆ, Šmartno-Litija
2. ANEJ JERKOVIČ, ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE
3. UROŠ STEVANOVIĆ, K2
3. ----
Otroci (Ž) -33
1042
27
28
ANEMARIE KOVAČIČ (RP-TKD)
80
2
IVANA DUJIČ (TKDCE)
Medalists
1. ANEMARIE KOVAČIČ, Red Power
2. IVANA DUJIČ, ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE
3. ----
3. ----
Kadeti B -49
1049
76
1
LOVRENC NOVAK (TKDCE)
15
11
DANIEL BABIĆ (ŠMARTNO)
Medalists
1. DANIEL BABIĆ, Šmartno-Litija
2. LOVRENC NOVAK, ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE
3. ----
3. ----
Kadeti B -53
1050
37
3
ŽAN KOŠTOMAJ (RP-TKD)
77
18
IAN STRNAD (TKDCE)
Medalists
1. IAN STRNAD, ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE
2. ŽAN KOŠTOMAJ, Red Power
3. ----
3. ----
Kadetinje B -41
1051
99
19
ALEŠA GAČNIK (DRGNSLO)
78
1
AJDA ČURMAN (TKDCE)
Medalists
1. ALEŠA GAČNIK, DRAGON
2. AJDA ČURMAN, ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE
3. ----
3. ----
Kadetinje B -47
1038
86
1
TINKARA VRBEK (RP-TKD)
6
1
DAŠA UMA ELLER (TKD KBK)
1039
7
1
ANA ČRNČIČ (TKD KBK)
79
0
EMA LEBAN (TKDCE)
1056
86
16
TINKARA VRBEK (RP-TKD)
7
0
ANA ČRNČIČ (TKD KBK)
Medalists
1. TINKARA VRBEK, Red Power
2. ANA ČRNČIČ, TKD-KBK-MARIBOR
3. DAŠA UMA ELLER, TKD-KBK-MARIBOR
3. EMA LEBAN, ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE
Kick (muški) 3 - 2012, 2013
1009
49
0
JAKA PEČOLAR (RP-TKD)
66
0
IZAK OZIMIČ (RP-TKD)
1011
43
0
JUŠ JAKOP (RP-TKD)
12
0
SERGEJ FARKAŠ (DRGNSLO)
1012
65
0
DAVUD MURIĆ (RP-TKD)
81
0
ANEJ JERKOVIČ (TKDCE)
94
GAL JEGRIŠNIK (RP-TKD)
1013
56
0
ANŽE OBLAK (RP-TKD)
75
0
ANEJ ŠOMEN (RP-TKD)
61
JONAS KOVAČIČ (RP-TKD)
1014
46
0
MATEVŽ PERPAR (RP-TKD)
13
0
NIKOLA VASIĆ (DRGNSLO)
102
NAL VEGEL (RP-TKD)
1015
66
0
IZAK OZIMIČ (RP-TKD)
12
0
SERGEJ FARKAŠ (DRGNSLO)
1016
65
0
DAVUD MURIĆ (RP-TKD)
94
0
GAL JEGRIŠNIK (RP-TKD)
1017
56
0
ANŽE OBLAK (RP-TKD)
61
0
JONAS KOVAČIČ (RP-TKD)
1018
13
0
NIKOLA VASIĆ (DRGNSLO)
102
0
NAL VEGEL (RP-TKD)
1019
66
0
IZAK OZIMIČ (RP-TKD)
65
0
DAVUD MURIĆ (RP-TKD)
1020
56
0
ANŽE OBLAK (RP-TKD)
13
0
NIKOLA VASIĆ (DRGNSLO)
1023
66
0
IZAK OZIMIČ (RP-TKD)
56
0
ANŽE OBLAK (RP-TKD)
Medalists
1. ANŽE OBLAK, Red Power
2. IZAK OZIMIČ, Red Power
3. NIKOLA VASIĆ, DRAGON
3. DAVUD MURIĆ, Red Power
Kick (ženski) 3 - 2012, 2013
1028
67
0
MIA TRATENŠEK (RP-TKD)
25
0
ZALA GARANTINI (ŠMARTNO)
53
TAMINA PODVRATNIK (RP-TKD)
1030
63
0
ANEMARIE KOVAČIČ (RP-TKD)
100
0
IVANA DUJIČ (TKDCE)
95
ILONA JEGRIŠNIK (RP-TKD)
1031
67
0
MIA TRATENŠEK (RP-TKD)
53
0
TAMINA PODVRATNIK (RP-TKD)
1032
63
0
ANEMARIE KOVAČIČ (RP-TKD)
95
0
ILONA JEGRIŠNIK (RP-TKD)
1033
67
0
MIA TRATENŠEK (RP-TKD)
63
0
ANEMARIE KOVAČIČ (RP-TKD)
Medalists
1. MIA TRATENŠEK, Red Power
2. ANEMARIE KOVAČIČ, Red Power
3. TAMINA PODVRATNIK, Red Power
3. ILONA JEGRIŠNIK, Red Power