Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
RED POWER Kids League 2020 - 1.kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
DRAGON
GAIANA
K2
KBV TKD ZAGORJE
Red Power
ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE
Šmartno-Litija
TKD-KBK-MARIBOR
TEŽINE / UZRASTI
Mlajši kadeti -30
Kadetinje B -41
Kick (muški) 1 - 2008, 2009
Kick (muški) 3 - 2012, 2013
Kick (ženski) 1 - 2008, 2009
Mlajši kadeti -30
1036
4
24
ŽAN KOŠENINA (DRGNSLO)
32
4
LUKA LAMPREHT (RP-TKD)
1037
96
1
FILIP JAKOP (RP-TKD)
92
29
VITO ŽUGIČ PERIČ (PDK)
1055
4
24
ŽAN KOŠENINA (DRGNSLO)
92
4
VITO ŽUGIČ PERIČ (PDK)
Osvajači medalja
1. ŽAN KOŠENINA, DRAGON
2. VITO ŽUGIČ PERIČ, KBV TKD ZAGORJE
3. LUKA LAMPREHT, Red Power
3. FILIP JAKOP, Red Power
Kadetinje B -41
1051
99
19
ALEŠA GAČNIK (DRGNSLO)
78
1
AJDA ČURMAN (TKDCE)
Osvajači medalja
1. ALEŠA GAČNIK, DRAGON
2. AJDA ČURMAN, ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE
3. ----
3. ----
Kick (muški) 1 - 2008, 2009
1001
82
0
ŽAN KOŠENINA (DRGNSLO)
71
0
ALEKS BORKO (RP-TKD)
36
NAJ AUGUŠTIN (RP-TKD)
42
TIAN MATUŠ (RP-TKD)
69
LAN LABAŠ (RP-TKD)
1003
82
0
ŽAN KOŠENINA (DRGNSLO)
36
0
NAJ AUGUŠTIN (RP-TKD)
1002
42
0
TIAN MATUŠ (RP-TKD)
69
0
LAN LABAŠ (RP-TKD)
1005
82
0
ŽAN KOŠENINA (DRGNSLO)
69
0
LAN LABAŠ (RP-TKD)
Osvajači medalja
1. ŽAN KOŠENINA, DRAGON
2. LAN LABAŠ, Red Power
3. NAJ AUGUŠTIN, Red Power
3. TIAN MATUŠ, Red Power
Kick (muški) 3 - 2012, 2013
1009
49
0
JAKA PEČOLAR (RP-TKD)
66
0
IZAK OZIMIČ (RP-TKD)
1011
43
0
JUŠ JAKOP (RP-TKD)
12
0
SERGEJ FARKAŠ (DRGNSLO)
1012
65
0
DAVUD MURIĆ (RP-TKD)
81
0
ANEJ JERKOVIČ (TKDCE)
94
GAL JEGRIŠNIK (RP-TKD)
1013
56
0
ANŽE OBLAK (RP-TKD)
75
0
ANEJ ŠOMEN (RP-TKD)
61
JONAS KOVAČIČ (RP-TKD)
1014
46
0
MATEVŽ PERPAR (RP-TKD)
13
0
NIKOLA VASIĆ (DRGNSLO)
102
NAL VEGEL (RP-TKD)
1015
66
0
IZAK OZIMIČ (RP-TKD)
12
0
SERGEJ FARKAŠ (DRGNSLO)
1016
65
0
DAVUD MURIĆ (RP-TKD)
94
0
GAL JEGRIŠNIK (RP-TKD)
1017
56
0
ANŽE OBLAK (RP-TKD)
61
0
JONAS KOVAČIČ (RP-TKD)
1018
13
0
NIKOLA VASIĆ (DRGNSLO)
102
0
NAL VEGEL (RP-TKD)
1019
66
0
IZAK OZIMIČ (RP-TKD)
65
0
DAVUD MURIĆ (RP-TKD)
1020
56
0
ANŽE OBLAK (RP-TKD)
13
0
NIKOLA VASIĆ (DRGNSLO)
1023
66
0
IZAK OZIMIČ (RP-TKD)
56
0
ANŽE OBLAK (RP-TKD)
Osvajači medalja
1. ANŽE OBLAK, Red Power
2. IZAK OZIMIČ, Red Power
3. NIKOLA VASIĆ, DRAGON
3. DAVUD MURIĆ, Red Power
Kick (ženski) 1 - 2008, 2009
1021
24
0
EMA KARALIĆ (ŠMARTNO)
72
0
LARA PEGAN (DRGNSLO)
1022
29
0
AJDA LEŠNIK (RP-TKD)
11
0
ALEŠA GAČNIK (DRGNSLO)
1024
24
0
EMA KARALIĆ (ŠMARTNO)
29
0
AJDA LEŠNIK (RP-TKD)
Osvajači medalja
1. AJDA LEŠNIK, Red Power
2. EMA KARALIĆ, Šmartno-Litija
3. ALEŠA GAČNIK, DRAGON
3. LARA PEGAN, DRAGON